×

خبر فوری

آقای شهردار؛ 34 مورد تصرف اراضی شهرداری کرج بعنوان گلخانه و گل فروشی کجا هستند؟
چهارشنبه، 03 مرداد 1403 - 10:46

علیرضا رحیمی در نطقی با اشاره به لیست زمین‌های تصرف شده با موضوع گلخانه در سطح شهر، مدیریت شهری را با این سوال مواجهه کرد که مجوز احداث و درآمد حاصل از آن کجاست؟

آسایش ساکنین البرز با تکمیل تجهیزات آتش‌نشانی فردیس
چهارشنبه، 03 مرداد 1403 - 09:38

رئیس شورای شهر فردیس در آیین بهره‌برداری از بلندترین بلندترین نردبان هیدرولیکی آتش‌نشانی این شهرستان که به ارتفاع ۵۶ متر با اعتبار بیش از ۱۰۹ میلیارد تومان در فردیس به بهره برداری رسید، گفت: هرگاه در استان البرز اتفاقی حادث شود مدیریت شهری فردیس آمادگی این را دارد که این تجهیزات را برای کمک به هم استانی‌های عزیز در اختیار شهرداری‌ها قرار دهد.

نردبان ۵۶ متری آتش‌نشانی فردیس به بهره‌برداری رسید
چهارشنبه، 03 مرداد 1403 - 09:28

شهردار فردیس در معرفی این نردبان ۵۶ متری آتشن‌شانی گفت: نردبان فوق از تکنولوژی روز دنیا تهیه شده که علاوه بر امکان مقابله با حریق‌های عمودی و امداد و نجات در ساختمان های بلند مرتبه، امکان مقابله با حریق از فاصله دور در موارد غیر قابل دسترسی را فراهم می‌کند.

🌳کاشت ۶۲۰ درخت قواره دار سایه انداز در تفرجگاه پاکرود کرج
سه‌شنبه، 02 مرداد 1403 - 16:51

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج، مهمترین ویژگی پروژه پاکرود را در سه فاز اجرایی آن حفظ ساختار طبیعی حریم رودخانه و رویکرد محیط زیستی آن معرفی کرد.

نظارت هوشمند بر ناوگان خودرویی شهرداری فردیس
سه‌شنبه، 02 مرداد 1403 - 12:32

شهردار فردیس طی دستوری از اتصال کلیه تجهیزات نرم‌افزار و سخت‌ افزارسیستم هوشمند پایش ناوگان خودرویی خدمات شهری یک ماه آینده خبر داد.

مجتبی حاجی قاسمی: شرکت سرمایه‌گذاری شهرداری کرج با رویکرد حضور فعال در بازار سرمایه تاسیس می‌شود
دوشنبه، 01 مرداد 1403 - 20:11

دبیر اول و رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج از تصویب اساسنامه شرکت سرمایه گذاری شهرداری کرج خبر داد.

1,238 ماموریت توسط آتش‌نشانی کرج
دوشنبه، 01 مرداد 1403 - 14:34

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج از اعزام آتش نشانان به ماموریت اطفای ۴۷۴ مورد حریق و ۷۶۴ مورد حادثه در تیرماه ۱۴۰۳ خبر داد.

طرح جهادی پاکداشت محله به محله در فردیس همچنان برقرار است
دوشنبه، 01 مرداد 1403 - 13:09

مدیر منطقه یک شهرداری فردیس گفت: طرح جهادی پاکداشت محله به محله با دستور شهردار فردیس و با هدف خدمت رسانی مطلوب‌تر و تامین رفاه و آسایش شهروندان به صورت مستمر در محله‌های شهر فردیس توسط نیروهای خدوم شهرداری صورت می‌پذیرد.

آسفالت نمودن ۴۲۲۶۱ متر مربع از معابر فردیس
دوشنبه، 01 مرداد 1403 - 13:49

معاون امور زیربنایی و حمل و نقل ترافیک شهرداری فردیس گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون، عملیات آسفالت مکانیزه به مساحت ۴۲ هزار و ۲۶۱ متر مربع با صرف ۷هزار و ۸۴۷ تن آسفالت در معابر سطح شهر فردیس اجرا شده است.

علیرضا سعیدی: سازمان تبلیغات اسلامی ضروریست زوایای مختلف حضور اشخاص بی‌حجاب در دسته عزاداری را بررسی کند
دوشنبه، 01 مرداد 1403 - 12:18

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر کرج گفت: سازمان تبلیغات اسلامی استان البرز که متولی اصلی هیئت‌ها می‌باشد ضروریست زوایای مختلف حضور اشخاص بی‌حجاب در دسته عزاداری را بررسی کند.

مهلت اعضای شورای اسلامی شهر کرج به شهرداری جهت ارائه گزارش تلفیق بودجه ۱۴۰۲
دوشنبه، 01 مرداد 1403 - 11:37

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج گفت: اعضای شورای اسلامی شهر کرج به شهرداری جهت ارائه گزارش تلفیق بودجه ۱۴۰۲ مهلت دادند.

اولویت شهرداری کرج ارتقاء معيشت، بيمه و ساير مسائل پاكبانان خدوم باشد
دوشنبه، 01 مرداد 1403 - 11:22

نائب رئیس و رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر کرج گفت: پیشنهاد صورت گرفته و طرح ارائه شده اعضای شورای شهر در خصوص معيشت ، بيمه و ساير مسائل پاكبانان خدوم و تاسیس شرکت با امضا اکثریت در شورا همچنان بلاتکلیف و بلا اقدام مانده است.

جواد چپردار: کار جهادی در پروژه‌های عمرانی کارآمدی و کاربلدی می‌خواهد
دوشنبه، 01 مرداد 1403 - 10:47

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر کرج گفت: کار جهادی در پروژه های عمرانی یا نهضت آسفالت منحصر در حرف، دوربین، تریبون یا کلام نیست و همت، تدبیر، کارآمدی و کاربلدی می خواهد.

سوء تدبیر، ولع رونمایی و انحراف طریق در اتوبوس‌های برقی به تحقق خطا و‌ سکوت منجر گردیده است
دوشنبه، 01 مرداد 1403 - 09:56

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر کرج گفت: در ایام سوگواری دهه محرم برخی افراد و افکار منحرف با مشاوره های غلط در تبلیغ اتوبوس های برقی و افتتاح خط بی آر تی فارغ از اقدامات غیر قانونی و هزینه های گزاف در خرید مرکب های گران با کلیپ مفتضح از یک بلاگر نا متقارن با ارزش های اسلامی و برغم پیام عقیله عاشورا اتهام تعدی به حجاب را ویترین شورا و مدیریت شهری نمودند.

بلندترین نردبان آتش نشانی استان البرز در فردیس
یکشنبه، 31 تیر 1403 - 16:12

رئیس سازمان آتش نشانی و  خدمات ایمنی  شهرداری فردیس از رونمایی بلندترین نردبان هیدرولیکی آتش نشانی استان البرز در فردیس خبر داد.

آغاز مرحله دوم جمع‌آوری چرخ دستی‌ها در کلانشهر کرج
یکشنبه، 31 تیر 1403 - 15:42

معاون فنی اجرایی سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج از اجرای مرحله دوم جمع‌آوری چرخ دستی‌ها به صورت یکپارچه در سطح این کلانشهر خبر داد و گفت: شهروندان با گزارش چرخ دستی‌های فعال در سطح شهر از طریق راه ارتباطی ۱۳۷، ما را همراهی کنند.

توزیع ۵۰۰۰ کیسه پارچه‌ای در پویش‌های «پاکبان محرم» کرج و «نه به پلاستیک»
شنبه، 30 تیر 1403 - 14:22

رئیس اداره تنظیف سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج از توزیع 5 هزار کیسه پارچه ای میان عزاداران حسینی خبر داد.

انتقاد رسانه‌ها از اداره کل ارتباطات و روابط بین‌الملل شهرداری کرج به واقعیت نزدیک است
شنبه، 30 تیر 1403 - 13:59

عضو شورای اسلامی شهر کرج با انتقاد از عملکرد اداره کل ارتباطات و روابط بین‌الملل شهرداری کرج گفت: عملکرد سوال‌برانگیز اداره‌کل ارتباطات شهرداری باعث ایجاد فاصله بین رسانه و مجموعه مدیریت شهری شده است.

اطلاع رسانی از آخرین وضعیت طرح تفصیلی شهر کرج
شنبه، 30 تیر 1403 - 13:17

رئيس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به اینکه طرح تفصیلی شامل سه محصول نهایی شبکه معابر، ضوابط و مقررات، کاربری و پهنه بندی است، اظهار داشت: شبکه معابر در شورای اسلامی تصویب و به فرمانداری کرج ارسال شده است.

ناوگان خودرویی خدمات شهری شهرداری به سامانه هوشمند مجهز می شود
شنبه، 30 تیر 1403 - 11:43

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری فردیس گفت: ناوگان خودرویی خدمات شهری به زودی به سامانه هوشمند مجهز و امکان پایش فعالیت‌های خدمات شهری فراهم می‌شود.

تامین ایمنی عزاداران حسینی در یوم العباس زنجان با آتش‌نشانان کرجی بود
پنجشنبه، 28 تیر 1403 - 10:46

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت: نیروهای عملیاتی آتش نشانی کرج برای تأمین ایمنی عزاداران حسینی در یوم العباس به شهر زنجان اعزام شدند.

قابل توجه مالکین خودروهای باری گازوئیلی: دریافت بار برگ در کرج الزامی شد
چهارشنبه، 27 تیر 1403 - 16:40

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج از راه‌اندازی نرم‌افزار صدور باربرگ پیمایشی خودروهای باری گازوئیلی در سطح شهر کرج خبر داد.

همیاری‌ بیش از ۱۰۰‌نفر از شهروندان فردیس با پاکبان‌ها در اجرای نذر فرهنگی شهر
چهارشنبه، 27 تیر 1403 - 16:31

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری فردیس گفت: بیش از ۱۰۰ نفر از شهروندان در ایام عزاداری محرم همیار پاکبان‌ها شدند و ظروف یکبار مصرف را از سطح شهر جمع‌آوری کردند.

امکان دفن اموات در آرامستان فردیس / بخشی از آرامستان فردیس دیوار‌کشی و ساختمان اداری جانمایی شده است
چهارشنبه، 27 تیر 1403 - 16:19

عضو شورای اسلامی شهر فردیس مهمترین مشکل در مسیر احداث آرامستان فردیس را موانع تراشی از سوی شهر اندیشه معرفی کرد و گفت: موضوع احداث آرامستان با جدیت بیشتری پیگیری  و به زودی امکان دفن اموات فراهم می شود.

جذب ۱۱۱ درصدی بودجه عمرانی شهرداری فردیس در سال ۱۴۰۲
چهارشنبه، 27 تیر 1403 - 14:12

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و تحول اداری شورای اسلامی شهر فردیس گفت: بودجه عمرانی سال۱۴۰۲ شهرداری فردیس با جذب ۱۱۱ درصدی همراه بوده است.

استفاده کمتر از ظروف پلیمری و یکبار مصرف برای توزیع نذورات در محرم
چهارشنبه، 27 تیر 1403 - 14:29

شهردار کرج برگزاری پویش فرهنگی «پاکبان محرم» که توسط سازمان مدیریت پسماند این کلانشهر در دهه اول محرم اجرایی شد را در تقویت و بسیج مشارکت شهروندی در حفظ نظافت و پاکیزگی شهری در ایام عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) موثر دانست و از حُسن توجه و همکاری شهروندان قدردانی نمود.

“پاکبان محرم” نشانه فرهیختگی، رشد فرهنگی و تعهد به محیط زیست سالم است
چهارشنبه، 27 تیر 1403 - 14:20

در پی استقبال خوب شهروندان از پویش فرهنگی «پاکبان محرم باشیم» در دهه عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و شهدای کربلا و اهتمام در جهت حفظ نظافت و پاکیزگی شهر در این ایام پُرفضیلت، رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج از این حس مسئولیت پذیری شهروندان قدردانی کرد.

توقف اتوبوس‌ها به بهانه عدم‌ امکان بکارگیری راننده توجیه ندارد
چهارشنبه، 27 تیر 1403 - 12:36

عضو شورای اسلامی شهر کرج به ضرورت تسریع در بهره برداری اتوبوس‌های موجود در پارکینگ سازمان حمل و نقل بار و مسافر تاکید کرد و گفت: شهرداری کرج ماهانه ۴۰۰ میلیارد تومان حقوق و دستمزد پرداخت می‌کند اما بخشی از کارهای مهم و ضروری معطل می‌ماند و انجام نمی‌شود.

عمار ایزدیار: با تصویب شورای اسلامی شهر، از خبرنگاران عرصه مدیریت شهری کرج تقدیر خواهد شد
دوشنبه، 25 تیر 1403 - 12:42

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج از تکریم خبرنگاران مدیریت شهری کرج خبر داد.

ضرورت اهتمام مدیریت شهری کرج در جلوگیری از ساخت و ساز غیر مجاز، مدیریت پسماند و آسفالت معابر / توجه به مطالبات مردمی امری انکارناپذیر است
یکشنبه، 24 تیر 1403 - 15:06

جواد چپردار: فارغ از مصلحت این کلان شهر، به نظر می‌بایست تحقق ایستادگی فعالان محیط زیست، اصحاب دلسوز خبر و شورای اسلامی شهر در کاهش آلایندگی، سلامت، بهداشت و محیط زیست در این ممانعت این آلایندگی فاحش، قید ضرورت پیوست علمی و لغو قرداد تاسیس را به فال نیک گرفت.

پویش نه به پلاستیک در کرج برگزار می‌شود
شنبه، 23 تیر 1403 - 16:10

قائم مقام سازمان مدیریت پسماند کرج گفت: همزمان با روز جهانی نه به پلاستیک، تهیه و توزیع کیسه‌های پارچه ای میان شهروندان انجام می‌شود.

مدیریت ۵ پل‌ عابر پیاده در اختیار شهرداری کرج است
شنبه، 23 تیر 1403 - 12:02

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج از افزایش اعتبار ۲۰ میلیارد تومانی جهت حفظ و نگهداری پل‌های عابر پیاده در اختیار مدیریت شهری کرج خبر داد.

رقم بودجه شهرداری فردیس افزایش می‌یابد
شنبه، 23 تیر 1403 - 12:51

شهردار فردیس گفت:در نظر داریم رقم بودجه شهرداری را در متمم بودجه افزایش دهیم. همه واحدها باید برای تحقق بودجه تلاش کنند.

ساختمان شورای اسلامی شهر فردیس احداث می‌شود
شنبه، 23 تیر 1403 - 12:49

زینب فروزان مهر در خصوص احداث ساختمان شورا، اظهار کرد: پس از بررسی طرح ارائه شده توسط مشاور در خصوص ساختمان شورا توسط اعضای کمیته بررسی و تصویب طرح‌های عمرانی شهرداری، مقرر گردید پس از اصلاح برخی جزییات طرح و اخذ مصوبه ماده ۵ نسبت به اجرای آن اقدام گردد

لایروبی ۱۴ رشته قنات در شهر کرج
چهارشنبه، 20 تیر 1403 - 13:00

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: برنامه‌ریزی و به کارگیری تمام امکانات برای اجرای دقیق عملیات آبیاری فضاهای سبز شهر همزمان با فصل گرما انجام شده و به همین منظور بهسازی و لایروبی۱۴رشته قنات شهر کرج به صورت دوره‌ای و مستمر انجام می‌شود.

گودبرداری‌های غیراصولی منطقه ۵ کرج پر و رفع خطر شد
چهارشنبه، 20 تیر 1403 - 13:00

مدیر منطقه ۵ شهرداری کرج گفت: تاکنون چندین گود رها شده و نمیه کاره درسطح این منطقه شناسایی شده و مراحل قانونی رفع خطر و پرکردن آنها طی شده است.

ضرورت ایجاد سیستم کنترل و پایش بر فعالیت‌های خدمات شهری
چهارشنبه، 20 تیر 1403 - 12:52

شهردار فردیس گفت: به منظور کنترل و نظارت بیشتر، ایجاد سیستم پایش فعالیت های حوزه خدمات شهری و نصب سیستم ردیاب بر خودروهای این حوزه ضروری است. 

جواد چپردار: به فرایند خرید اتوبوس برقی، اولویت یا کارآمدی خطوط BRT اعتماد ندارم
سه‌شنبه، 19 تیر 1403 - 14:22

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر کرج گفت: برای ثبت در شورا و تنویر افکار عمومی عرض می نمایم که از ابتدا با فرایند خرید اتوبوس برقی و پروژه خطوط بی آرتی مخالف بوده و به فرایند خرید اتوبوس برقی و کارآمدی خطوط BRT اعتماد ندارم.

کرج با کمبود راننده اتوبوس درون شهری مواجه است
سه‌شنبه، 19 تیر 1403 - 13:04

نایب رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر گفت: بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر کرج ۳۱۴ نفر مجوز راننده صادر و ۷۲ دستگاه اتوبوس آماده خدمت متوقف است اما تاکنون حدود ۵۲ نفر راننده جدید شناسایی شده است.

روکش آسفالت ۸۳۰ متر مربع معابر منطقه یک فردیس
سه‌شنبه، 19 تیر 1403 - 11:19

مدیر منطقه یک شهرداری فردیس گفت: از ابتدای سال حدود ۲۷۰ تن روکشن برای حدود ۸۳۰ مترمربع از معابر این منطقه استفاده شده است.

حمل و نقل عمومی یکی از نشانه‌های عدالت اجتماعی است
سه‌شنبه، 19 تیر 1403 - 09:11

شهردار کرج در آیین بهره برداری از فازیک مسیر ویژه اتوبوس تندرو کرج گفت: رسالت دوره ششم مدیریت شهری اتمام پروژه های نیمه تمام است.

کرج؛ امروز به بزرگترین شهر فنی و عمرانی و حتی فرهنگی تبدیل شده است
سه‌شنبه، 19 تیر 1403 - 09:11

فرماندار کرج در آیین بهره‌برداری از پروژه خط تندرو اتوبوس‌‌های برقی کرج رشد ناخالص جمعیتی استان البرز را تقریبا ٢.۴ دهم عنوان کرد و گفت: ١.٢ دهم این رشد بر می‌گردد به مهاجرت. یعنی هر سال تقریبا ١٠ شهر به شهر کرج اضافه می‌شود. مقایسه تبدیل روستا به شهر تقریبا ٣۵٠٠ نفر است و زیرساخت‌ها باید متناسب با جمعیت توسعه یابد.

امتداد پیاده روسازی بلوار شهدا فردیس به فلکه دوم رسید
دوشنبه، 18 تیر 1403 - 13:36

عملیات پیاده روسازی بلوار شهدا شهرستان فردیس در فلکه دوم به سمت کانال این شهرستان آغاز شده و به صورت شبانه اجرا می‌شود.

پروژه مهم عمرانی بلوار شهید کچویی پیگیری می‌شود
دوشنبه، 18 تیر 1403 - 12:21

شهردار فردیس در خصوص ضرورت اجرای این پروژه، گفت: با توجه به حجم تردد و ترافیک به ویژه در ساعات پیک در بلوار کچویی و امیرکبیر، ایجاد تقاطع غیر همسطح در محور غربی شهر ضروری است.

به پویش 《 پاکبان محرم 》 بپیوندیم
دوشنبه، 18 تیر 1403 - 11:21

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج با دعوت از جوانان و خادمان حسینی جهت حضور در طرح پاکبانان محرم با شعار “پاکبان محرم” گفت: طی ایام سوگواری در این پویش شرکت کرده و ضمن فرهنگسازی با مشارکت بالا برای شهری سبزتر ما را یاری رسانید.

تعلل گزارش بانک شهر مصداق ترک فعل است
دوشنبه، 18 تیر 1403 - 10:56

جواد چپردار خطاب به شهردار، اعضای شورا و اصحاب رسانه در خصوص تعلل گزارش بانک شهر گفت: خوب است بدانید، براساس گزارش مجمع عمومی بانک شهر،شهرداری تهران ۱۰ درصد از مالکیت، مشهد ۸/۸۲ و کلان شهرکرج، تبری، شیراز هر کدام با تعداد سهام ۱/۰۹۰/۰۹۸/۸۴۴ و ۷ درصد از مالکیت حتی بیش از وزارت امور اقتصادی و دارایی با ۵/۹۵ درصد از مالکیت در این مجمع سهم، مالکیت و حق رای دارند.

عمار ایزدیار: مجموعه تلوزیونی 《 تپه کرجی‌ها 》 با حمایت شورای شهر کرج تولید می‌شود
دوشنبه، 18 تیر 1403 - 10:39

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج گفت: تولید مجموعه تلویزیونی و فیلم سینمایی "تپه کرجی ها" با حمایت مالی شورای شهر کرج، در تکریم مقام شامخ شهدا تولید و ساخته می‌شود.

سامانه اتوبوس BRT کرج بهره‌برداری می‌شود
یکشنبه، 17 تیر 1403 - 13:43

فاز نخست سامانه اتوبوس تندرو کرج به طول 15 کیلومتر در دو مسیر رفت و برگشت فردا 18 تیر ماه 1403 طی مراسمی با حضور مردم، مسئولان و اصحاب رسانه زیر بار ترافیکی می رود و آماده خدمت رسانی به شهروندان خواهد بود.

فردیس به استقبال محرم رفت
یکشنبه، 17 تیر 1403 - 13:29

مدیر زیباسازی شهرداری فردیس اقدامات شهرداری فردیس را در خصوص سیاهپوش کردن شهر در آستانه ماه محرم گفت: ساخت و نصب ۱۵ عدد المان نورانی ویژه ماه محرم در ورودی‌ها، میادین و تقاطع‌های اصلی شهر فردیس یکی از اقدامات این سازمان است.

🌳بازسازی پارک اتحاد فردیس به اتمام رسید
یکشنبه، 17 تیر 1403 - 13:21

مدیر منطقه ۲ شهرداری فردیس از اتمام عملیات اجرایی بوستان اتحاد خبر داد و گفت: عملیات بهسازی فضای سبز آن نیز به زودی به اتمام می‌رسد.

علیرضا رحیمی: فرصت ویژه برای مالکین واقع در طرح اسلام آباد
یکشنبه، 17 تیر 1403 - 12:40

نایب رئیس کمیسیون تلفیق شورا شهر کرج گفت: مالکین واقع در طرح اسلام آباد از 20 درصد افزایش مازاد بر مبلغ کارشناسی شده برخوردار می شوند.

انتخاب رئیس سازمان آتش نشانی کرج به عنوان عضو اصلی کارگروه آتش‌نشانی‌های کشور
دوشنبه، 11 تیر 1403 - 16:35

محمد یساولی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج به عنوان عضو اصلی کارگروه آتش نشانی اتحادیه سازمان‌های خدمات شهری شهرداری‌های کشور انتخاب شد.

اتمام عملیات هدایت آب‌های سطحی بلوار امام رضا (ع) فردیس
چهارشنبه، 13 تیر 1403 - 14:27

مدیر منطقه یک شهرداری فردیس از اجرای عملیات بهسازی، زیرسازی، مرمت، روکش آسفالت و هدایت آب‌های سطحی دو مجور شرقی و غربی بلوار امام رضا (ع) خبر داد.

مسعود محمدی: معارضات پروژه‌های شهری با حمایت دادستان کرج مرتفع شده است
چهارشنبه، 13 تیر 1403 - 12:40

رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر کرج از دادستان مرکز استان البرز در رفع معارضات پروژه های مدیریت شهری قدردانی کردند.

ضرورت تعامل مجموعه مالیاتی استان با شهرداری فردیس
چهارشنبه، 13 تیر 1403 - 10:26

جلسه رضا خانی با مدیرکل امور مالیاتی استان البرز با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهرداری فردیس در خصوص تراکم جمعیتی برگزار شد

شش اقدام موثر در راستای افزایش نشاط اجتماعی در فردیس
سه‌شنبه، 12 تیر 1403 - 13:48

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری فردیس، از اجرای مسابقات متنوع و آموزش‌هایی در جهت امیدافزایی خبر داد.

مریم قهرمانی صارم: پیگیری تملکات محله اسلام آباد اولویت شورای ششم است
سه‌شنبه، 12 تیر 1403 - 11:30

نائب رئیس شورای اسلامی شهرکرج گفت: با پیگیری های انجام شده تملکات محله اسلام آباد در حال انجام است.

پروژه بزرگراه شمالی از حالت بلاتکلیف به پروژه ای در مدار تکمیل تغییر یافته
دوشنبه، 11 تیر 1403 - 12:26

شهردار کرج اظهار داشت: پروژه بزرگراه شمالی در حالی امروز در مدار و مسیر تکمیل قرار گرفته و با سرعت مطلوب در حال انجام است که به صورت بلاتکلیف و با موانع و معارضین متعدد تحویل دوره ششم مدیریت شهری کرج شده بود اما اکنون خبری از موانع و مشکلات گذشته نیست.

لایحه انتزاع فردیس از کرج تصویب شد
دوشنبه، 11 تیر 1403 - 12:08

سید حمید یعقوبی گفت: لایحه انتزاع فردیس از کرج در صحن علنی شورا با اکثریت آرا حاضرین به تصویب رسید.

اعلام آمادگی شهرداری کرج در همکاری با دستگاه قضا در جهت کاهش آسیب های فرهنگی و اجتماعی
پنجشنبه، 07 تیر 1403 - 17:28

شهردار کرج: در فصل طلایی همکاری و تعامل دستگاه قضایی استان البرز و مدیریت شهری کرج قرار داریم و دستگاه قضا نماد کارآمدی، فسادستیزی و اقدامات جهادی است.

استقبال بی نظیر شهروندان از 《 جشن بزرگ ۳ کیلومتری غدیر فردیس 》
پنجشنبه، 07 تیر 1403 - 11:48

جشن بزرگ ۳ کیلومتری غدیر در فردیس با ایجاد ۱۰۰ غرفه در بلوار شهدای این شهرستان از فلکه دوم تا فلکه پنجم به طول ۳ کیلومتر و در محل‌هایی همچون شهرک ناز و رزکان برگزار شد.

مریم قهرمانی صارم: نماهای ساختمانی عناصر هویت بخشی به شهرها هستند
پنجشنبه، 07 تیر 1403 - 11:24

نائب رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: پیروی از الگوی مشخص در بحث نماهای ساختمانی، همگونی در فضای بصری شهر را در پی دارد.

تغییر ساختاری در سرویس مدارس کرج
چهارشنبه، 06 تیر 1403 - 12:43

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج گفت: بر اساس سامانه طراحی شده مدیریت شهری امکان ثبت نام به صورت غیرحضوری برای اولیاء دانش آموز فراهم شد بر این اساس نرخ مصوب تعیین شده در قالب جدول در سامانه ثبت نام بارگذاری شده است.

مهرداد کیانی: کرج جزو کلانشهرهای پیشرو در طرح کاشت یک میلیارد درخت است
چهارشنبه، 06 تیر 1403 - 11:22

شهردار کرج گفت: با رشد ۳۰،۰۰۰ اصله درخت کاشته شده در ارتفاعات کرج و تکمیل طرح‌های جنگل‌کاری، این کلانشهر به هویت باغ‌شهری خود نزدیک تر خواهد شد و تحول شگرفی را نیز در سیما و منظر و زیباسازی شهری رقم می‌زند، باید گفت که ما یکی از کلان‌شهرهای محوری و پیشرو در اجرای طرح ملی کاشت یک میلیارد اصله درخت می‌باشیم.

🌱علیرضا سعیدی: تمام امکانات برای بازگشت به موقعیت باغ‌شهری کلانشهر کرج به کار گرفته شود
چهارشنبه، 06 تیر 1403 - 10:58

رئیس کمیسیون فرهنگی ،اجتماعی و‌ ورزشی شورای اسلامی شهر کرج گفت: باید تمام امکانات را برای بازگشت به موقعیت باغشهری این کلانشهر به کار گرفته شود.

🌿 شهرداری کرج به رفع نیاز‌های سالمندان نگاه ویژه‌ای دارد
چهارشنبه، 06 تیر 1403 - 10:58

شهردار کرج در آیین افتتاحیه بوستان جهان دیدگان، گفت: سالمندان عمر خود را صرف ساختن کشور کرده‌اند. توفیق داشتم همراه با پدر و مادرم زندگی کردم و مراتب پیرشدنشان را دیدم و امروز مادرم در شرایطی است که به سختی از تخت پایین می‌آید. کاش این شرایط چند سال پیش هم بود تا مادرم نیز می‌توانست از مزایای آن بهره ببرد.

🌿 «بوستان جهان دیدگان» کرج افتتاح شد
چهارشنبه، 06 تیر 1403 - 10:43

بوستان جهان دیدگان محصور در زمینی به مساحت ۱۸۰۰۰ مترمربع در منطقه خوش آب و هوای جهانشهر کرج، با اعتبار ۱۵۰ میلیارد ریالی احداث شده است.

🎡 جواد چپردار: پای حفظ و توسعه فضای سبز این شهر با افتخار ایستاده‌ایم
چهارشنبه، 06 تیر 1403 - 10:23

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری، شورای اسلامی شهر کرج گفت: وقتی پارکی در کرج افتتاح می یابد،به تلاش و تدبیر هوشمندانه همکاران شورای اسلامی شهر کرج، مدیریت شهری، فعالان محیط زیست و اصحاب خبر می‌بالم.

انجام عملیات جمع آوری نخاله و پسماندهای رها شده در سطح شهر
چهارشنبه، 06 تیر 1403 - 10:56

مدیر پسماند شهرداری فردیس گفت: با هدف حفظ محیط زیست شهری، نخاله های ساختمانی رها شده در اراضی منطقه یک جمع آوری می شود

مشکلات بیمه تکمیلی سبزبانان و پاکبانان شهرداری فردیس چه خواهد شد؟
دوشنبه، 04 تیر 1403 - 13:25

سید حمید یعقوبی گفت: مشکل بیمه تکمیلی کارگران سبزبان و پاکبان مدیریت شهری فردیس مرتفع خواهد شد.

در صورت تصویب؛ ۵۰ درصد حق بیمه کارگران شهرداری فردیس پرداخت می‌شود
سه‌شنبه، 05 تیر 1403 - 13:25

شهردار فردیس گفت: لایحه‌ای در این خصوص تنظیم و به شورای اسلامی شهر ارائه و در صورت تصویب، ۵۰ درصد از هزینه بیمه تکمیلی سبزپوشان و نارنجی پوشان شهرداری پرداخت می‌شود.

مسعود محمدی: ترسم آینده‌ بهتر نیازمندِ مشارکت پرشور
دوشنبه، 04 تیر 1403 - 12:51

رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: مردم همواره با حضور در پای صندوق‌های رای در سرنوشت کشور نقش اثرگذار داشته‌اند.

سازمان‌های مردم نهاد بازوان مدیریت شهری در حکمرانی شهری
دوشنبه، 04 تیر 1403 - 10:47

علیرضا رحیمی خواستار توجه ویژه مدیریت شهری به دستگاه‌های مردم نهاد به عنوان مطالبه‌گران با تجربه علمی و اجرایی شد.

وعده شورای شهر کرج برای راه اندازی ون ویژه معلولان و جانبازان محقق شد
دوشنبه، 04 تیر 1403 - 10:38

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرج گفت: با مصوبه شورای اسلامی شهر کرج برای نخستین بار یک دستگاه خودرو ون ویژه معلولان جسمی حرکتی خرید اری و به بهره برداری رسید تا این توانخواهان براحتی از حمل و نقل عمومی بهره مند شوند.

عزم مشترک ادارات کل اوقاف،بنیاد شهید و مدیریت شهری برای ساماندهی مزار شهدا و امام زادگان (ع)
دوشنبه، 04 تیر 1403 - 10:23

رئیس کمیسیون سلامت ، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر کرج گفت:توافق مدیریت شهری با اداره کل اوقاف در تعهدات باز گشایی خیابان شمالی امامزاده محمد (ع) نهایی گردید .

برگزاری دوره آموزشی جایگاه سرمایه گذاری در توسعه پایدار شهری
دوشنبه، 04 تیر 1403 - 09:43

دوره آموزشی نیم‌روزه جایگاه سرمایه گذاری در توسعه پایدار شهری با هماهنگی استانداری البرز و دفتر امورشهری و شوراهای استانداری، توسط شهرداری فردیس برگزار شد

دوره طلایی مدیریت شهری فردیس و خیری که به شهروندان می رسد
دوشنبه، 04 تیر 1403 - 09:36

به مناسبت هفته قوه قضائیه جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار و برخی مدیران شهرداری فردیس با رئیس دادگستری و دادستان فردیس دیدار و گفتگو کردند.

سخنرانی تبیینی دکترالبرزی فرماندار شهرستان ساوجبلاغ در بین الصلاتین جمعه این هفته شهر هشتگرد
شنبه، 02 تیر 1403 - 10:38

دکترالبرزی فرماندار شهرستان ساوجبلاغ در بین الصلاتین جمعه این هفته شهر هشتگرد، در خصوص تبیین عملکرد دولت سیزدهم و دعوت از مردم شریف شهرستان برای حضور حماسی و دشمن شکن در پای صندوق‌های رأی انتخابات روز ۸ تیرماه، سخنرانی کرد.

دو جایگاه موقت عرضه و ذبح بهداشتی دام در فردیس
یکشنبه، 27 خرداد 1403 - 12:13

مدیر هماهنگی و برنامه‌ریزی خدمات شهری شهرداری فردیس از پیش ‌بینی ۲ جایگاه موقت عرضه و ذبح بهداشتی دام به ‌مناسبت عید سعید قربان در شهر فردیس خبر داد.

علیرضا رحیمی محمودآبادی: پاکرود سمبل همکاری و تعامل بین دستگاه‌ها است
یکشنبه، 27 خرداد 1403 - 10:45

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کرج گفت: اثر طلایی توام با مردم دوستی در قلم دستگاه قضایی، در پروژه های کلان مدیریت شهری قابل مشاهده و تقدیر است.

به شهردار محترم تان بفرمایید: عمران و کار آمدی را معطل سیاست و سلیقه های غلط نفرمایند ، فوریت افتتاح بلوار شهید ناصربخت را در دستور کار قرار دهید
یکشنبه، 27 خرداد 1403 - 08:34

جواد چپردار، رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر کرج خطاب به معاونت شهر سازی و مدیران شهرداری،به شهردار محترم تان بفرمائید،کار آمدی را معطل سیاست و سلیقه های غلط نفرمایند و با فوریت افتتاح بلوار شهید ناصربخت را در دستور کارتان قرار دهید.

🏨 عمار ایزدیار: شهرداری کرج در مشهد صاحب هتل خواهد شد
شنبه، 26 خرداد 1403 - 07:42

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج از تصویب لایحه خرید هتل آپارتمان در شهر مقدس مشهد خبر داد.

ارائه خدمات رایگان سلامت محور در کرج
شنبه، 26 خرداد 1403 - 11:29

معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج گفت: دوره‌های آموزشی رایگان مهارت‌های زندگی در خانه‌های سلامت برگزار می‌شود.

اولین گام برای تهیه طرح جامع مدیریت بحران فردیس
شنبه، 26 خرداد 1403 - 14:29

مقدمات تهیه طرح مطالعاتی پدافند غیر عامل، خطرپذیری و مدیریت بحران فردیس طی نشستی با حضور معاون خدمات شهری و محیط زیست و مدیر بحران شهرداری فردیس، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان و نماینده دانشگاه خوارزمی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. 

آیا می‌دانید چه پروژه‌های عمرانی در شهر فردیس در حال تکمیل شدن هستند؟
شنبه، 26 خرداد 1403 - 12:54

۱۰ پروژه عمرانی شهر فردیس که در ساخت آنها رو به پایان است عبارت‌اند از : کتاب‌خانه منطقه ۲ واقع در رزکان، سرای محله منطقه ۲ واقع در شهرک وحدت، سوله ورزشی و ساختمان اداری در خیابان اهری، قرائتخانه منطقه یک در بلوار امام رضا(ع) فردیس، سوله ورزشی و سالن چند منظوره کوثر، مجموعه ورزشی جوان شهرک راه آهن و پیاده راه بلوار شهید اسمی .

مریم قهرمانی صارم: جمع‌آوری‌ زباله و رفت و روب معابر و امحا موش در صدر مطالبه مردم محله حیدرآباد است
جمعه، 25 خرداد 1403 - 12:03

نایب رئیس و رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر کرج گفت: متاسفانه همچنان موضوعاتی از قبیل جمع‌آوری‌زباله و رفت و روب معابر و امحا موش و … همچنان در صدر مطالبه مردم است و البته با این حجم از پیگیری و تذکر و اعتبار جای بسی تاسف است که کمتر بدان توجه میشود.

طرح پاکداشت محلات شهر فردیس اجرا می‌شود
پنجشنبه، 24 خرداد 1403 - 12:50

شهردار فردیس در تعریف از 《طرح پاکداشت محله》 گفت: به مناسبت "دهه امامت و ولایت"، این طرح قالب نظافت، رفت و روب، جمع‌آوری خاک و نخاله، ر نگ آمیزی جداره‌ها و غیره در منطقه یک شهرداری فردیس برگزار شده و اجرای این طرح در منطقه ۲ نیز در دستور کار است.

مهرداد کیانی: اقدامات دستگاه قضا برای استفاده عامه مردم از رودخانه کرج ستودنی است
پنجشنبه، 24 خرداد 1403 - 12:15

شهردار کرج گفت: نقش ویژه مجموعه قضایی استان در مانع زدایی و تسهیل و تسریع در تکمیل پروژه های مهم مدیریت شهری همچون «کنارگذر شمالی» و «قطار شهری» بی بدیل است و ما به پشتوانه این حمایت ها به دستاوردهای کم سابقه ای در تاریخ ادوار مدیریت شهری دست یافته‌ایم.

محمد اسدیان: غرفه‌های میادین طبق قوانین مالی شهرداری به درستی واگذار شود
پنجشنبه، 24 خرداد 1403 - 18:08

رئیس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج گفت: سازمان ساماندهی مشاغل شهرداری کرج و مدیریت شهری واگذاری غرفه ‌های میادین در بازار روز را طبق قوانین شهرداری به درستی انجام دهند.

موافقت اعضای شورای فردیس، با نامگذاری معبری به نام شهدای خدمت
چهارشنبه، 23 خرداد 1403 - 16:09

رئیس شورای اسلامی شهر فردیس از نامگذاری یک معبر به نام 《 شهدای خدمت 》  در این شهر خبر داد.

روشنایی به بلوار شهید کلهر فردیس رسید
چهارشنبه، 23 خرداد 1403 - 14:55

مدیر منطقه ۲ شهرداری فردیس گفت: پروژه تامین روشنایی و نرده گذاری 《بلوار شهید کلهر》 با اعتبار ۲۲ میلیارد ریال به انجام رسید.

ضرورت کنترل و هدایت ویژه پروژه‌های عمرانی شهرداری فردیس
چهارشنبه، 23 خرداد 1403 - 15:49

شهردار فردیس گفت: برای رسیدن به نتیجه کارآمد و مطلوب در پروژه های عمرانی شهرداری، تجزیه و تحلیل داده ها و هدایت هزینه ها و برنامه ها در مسیر درست به طور ویژه در دستور کار قرار  دارد.

《 پارک ولیعصر 》 محله شعبان‌آباد مهرشهر افتتاح گردید
چهارشنبه، 23 خرداد 1403 - 10:56

رئیس شورای شهر کرج در آیین افتتاح "پارک ولیعصر" که با حضور بیش از ۸۰ درصد اهالی محل در شعبان آباد مهرشهر کرج برگزار شد گفت: این استقبال مردم از ساخت پارک‌های محله ای در مناطق کمتر دیده شده است که باعث دلگرمی و خوشحالی است.

مجتبی حاجی قاسمی: شهردار کرج، مسئول اختلال در خدمت رسانی در موضوع بیمه تکمیلی کارکنان است
چهارشنبه، 23 خرداد 1403 - 10:44

دبیر اول شورا و رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج گفت: مسئولیت اختلال در خدمت رسانی به کارکنان در موضوع بیمه تکمیلی بر عهده شهردار کرج می‌باشد.

علیرضا رحیمی محمودآبادی: برخی بوستان‌های کرج در تاریکی مطلق هستند
چهارشنبه، 23 خرداد 1403 - 12:03

عضو شورای اسلامی شهر کرج ضمن انتقاد از تاریکی برخی بوستان های این کلانشهر گفت: اغلب بوستان ها در سطح شهر ،شب ها در تاریکی مطلق بسر می برند و این شرایط موجب شده است تا شهروندان نتوانند از آنها استفاده کنند و بعضاً محلی امن برای برخی ناهنجاری‌ها شود.

علی قاسم پور: قطعی برق و خاموشی‌های مکرر باعث نارضایتی و انتقاد مردم شده است
چهارشنبه، 23 خرداد 1403 - 08:47

عضو شورای اسلامی شهر کرج با انتقاد از قطعی های مکرر گفت: قطعی برق و خاموشی‌های مکرر در چند روز گذشته باعث نارضایتی و انتقاد بسیاری از مردم شده و مشکلات بسیاری را برای شهروندان به همراه داشته است.

جواد چپردار: به ناکارآمدی،جولان مدیران متخلف و چهره های پنهان اجازه تخطی یا تداخل نخواهیم داد و اعتبار و آبروی خودم را خرج احدی نخواهم کرد
چهارشنبه، 23 خرداد 1403 - 08:00

رئیس کمیسیون سلامت ، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر کرج گفت: گفتمان دروغ در مدیریت شهری عقوبت خوش ندارد، بیش از این به ناکارآمدی،جولان مدیران متخلف و چهره های پنهان اجازه تخطی یا تداخل نخواهیم داد.

مریم قهرمانی صارم خطاب به شهردار کرج: صدای مردم شنيده نمی‌شود
چهارشنبه، 23 خرداد 1403 - 08:53

نائب رئیس و رئیس کمیسیون نظارت وحقوقی شورای اسلامی شهر کرج گفت: مطالبه مردم در اغلب مناطق کرج بويژه مناطقي با تمركز جمعيت بالا در سطح جمع كردن زباله و فقدان سطل زباله و رفت و روب تنزل پيدا كرده أست.

🌱 پارک ولیعصر افتتاح می‌شود
سه‌شنبه، 22 خرداد 1403 - 09:49

مراسم افتتاح پارک ولیعصر در روز چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه ۱۴۰۳ برگزار می‌شود.

🌫۲۸ حادثه در اثر طوفان شدید در کرج
سه‌شنبه، 22 خرداد 1403 - 15:36

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج از ۲۸ حادثه در طوفان شهر کرج خبر داد.

حسین مهاجری: پروژه پارکرود جزو اصلی‌ترین شاخصه‌های هویت شهر کرج است
سه‌شنبه، 22 خرداد 1403 - 22:12

رییس کمیسیون عمران ، حمل و نقل ترافیک شورای اسلامی شهر کرج از افتتاح فاز دوم این رودخانه با بودجه 30 میلیارد تومانی تا اواخر تابستان 500 متر ابتدایی آن خبر داد.

اعلان برائت عضو شورای شهر کرج از آقای شهردار
سه‌شنبه، 22 خرداد 1403 - 15:59

جواد چپردار خطاب به شهردار کرج: فرصت آزمون، مجال خطا یا مهلت تذکرات مکرر و و بی اقدام را نداریم و با صداقت، جسارت و شرمندگی از رایی که به شهردار داده‌ام، اعلان برائت می‌کنم.

اخطار شهردار فردیس: مهلت ۳۰ روزه برای تلاش؛ بعد مدیران ضعیف برکنار می‌شوند
یکشنبه، 20 خرداد 1403 - 12:21

شهردار فردیس در مهلتی یک ماهه تا ۲۰ خردادماه، از مدیران شهرداری تحول در رویکرد و ارتقای عملکرد هر مجموعه را خواستار شد و گفت: ملاک سنجش مدیران ارتقای عملکرد آنهاست و مدیرانی که عملکرد ضعیفی داشته باشند، جایی در شهرداری ندارند.

بیش از ۳۲۰۰۰ متر مربع از معابر فردیس آسفالت شدند
یکشنبه، 20 خرداد 1403 - 15:43

معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهرداری فردیس از توزیع ۶ هزار و ۱۵۲ تن آسفالت از ابتدای سال جاری تا کنون در معابر مختلف فردیس خبر داد.

جمع آوری ۸۰۰ تن نخاله از زمین‌های خالی منطقه ۲ شهرداری فردیس
یکشنبه، 20 خرداد 1403 - 14:43

مدیر منطقه 2 شهرداری فردیس از جمع آوری بیش از ۸۰۰ تن نخاله ساختمانی از زمین های خالی واقع در نقاط مختلف منطقه ۲ شهرداری طی یک ماه گذشته خبر داد.

فرصت سرمایه‌گذاری و مشارکت؛ احداث مجموعه تفریحی، ورزشی و فروشگاهی در 《بوستان مهر کیانمهر》 کرج
یکشنبه، 20 خرداد 1403 - 11:33

رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری کرج گفت: این سازمان پذیرای تمامی طرح‌ها وایده‌هایی است که ماهیت سرمایه‌گذاری دارند.

به زودی؛ نوسازی در ماشین آلات مدیریت پسماند کرج
یکشنبه، 20 خرداد 1403 - 11:56

رئیس سازمان مدیریت پسماند کرج از نوسازی و تعمیرماشین آلات سازمان در برنامه های پیش رو خبر داد و گفت: دراین میان بودجه و مصوبه تعریف شده در شورای محترم اسلامی شهر کرج مبنی بر خرید ماشین آلات نیز پیگیری خواهد شد.

کارگروه ویژه انتخابات در شهرداری فردیس تشکیل شد
یکشنبه، 20 خرداد 1403 - 10:09

قائم مقام شهردار فردیس از تشکیل کارگروه انتخاباتی با هدف حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.

شهروندان فردیسی معابر فاقد نام را اعلام کنند
شنبه، 19 خرداد 1403 - 16:39

مدیر زیباسازی شهرداری فردیس گفت: شهروندان فردیسی معابر فاقد نام را معرفی کنند.

⚡انفجار گاز در محله ساسانی کرج یک مصدوم داشت
شنبه، 19 خرداد 1403 - 09:01

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج از انفجار گاز در ساسانی کرج خبر داد.

تصفیه خانه خط ۴ حصار کرج افتتاح می‌گردد
پنجشنبه، 17 خرداد 1403 - 12:33

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج از افتتاح چهارمین تصفیه‌خانه محلی کرج، واقع در خط ۴ حصار به ظرفیت هزار مترمکعب در شبانه روز با روش بیولوژیکی IFAS خبرداد.

🚍 عمار ایزدیار: مالیات بر ارزش افزوده در توسعه عمران و حمل و نقل و ترافیک هزینه شود
چهارشنبه، 16 خرداد 1403 - 15:58

سخنگو و رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کرج گفت: مدیریت شهری ضمن صیانت از منابع درآمدی موجود، مالیات بر ارزش افزوده در موضوعات توسعه و عمران و حمل و نقل و ترافیک شهری هزینه شود.

🚎 ۴۶ اتوبوس برای جابجایی زائران به مرقد امام راحل اعزام شد
چهارشنبه، 16 خرداد 1403 - 09:34

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری فردیس گفت: اعزام ناوگان به صورتی برنامه ‌ریزی شده بود که اختلالی در انجام خدمات ‌رسانی اتوبوس‌های خطوط شهری به همشهریان عزیز رخ ندهد.

«فرهنگ‌سازی» ؛ اولویت اصلی سازمان پسماند کرج
یکشنبه، 13 خرداد 1403 - 19:33

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج گفت: فعالیت‌های دور جدید مدیریتی در سازمان مدیریت پسماند با اولویت هدف اصلی این مجموعه که در فرهنگسازی میان اقشار مختلف جامعه خلاصه می‌شود، آغاز خواهد شد.

🚎 ۳۰۰ دستگاه اتوبوس کار انتقال زائرین البرزنشین مرقد مطهر امام راحل (ره) انجام می‌دهند
یکشنبه، 13 خرداد 1403 - 11:35

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج از اعزام ۳۰۰ دستگاه اتوبوس برای انتقال عزاداران به مراسم سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره)، خبر داد.

💰 ۷ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل بزرگراه شمالی کرج نیاز است
یکشنبه، 13 خرداد 1403 - 13:12

نایب‌رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کرج بزرگراه شمالی را یک پروژه ملی و فرا استانی خواند و گفت: پروژه بزرگراه شمالی در دست اقدام بوده و تاکنون بیش از ۷۰ درصد پیشرفت داشته و اگر دولت بتواند تا پایان سال، سهم خود را پرداخت کند مردم می‌توانند از آن بهره‌مند شوند.

علیرضا سعیدی: المان‌های شهر در محیط و فضاهای شهری باعث پویایی و هویت بخشی شهر می شوند
یکشنبه، 13 خرداد 1403 - 11:14

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه المان های شهر در محیط و فضاهای شهری باعث پویایی و هویت بخشی شهر می شوند ،گفت: از ۱۲۰ طرح پیشنهادی هنرمندان در فراخوان ورکشاپ هنری هنرمندان، ۳۵ طرح مورد تأیید قرار گرفت.

پایان بلاتکلیفی ۱۰ ساله مردم کرج، با تصویب طرح تفصیلی
یکشنبه، 13 خرداد 1403 - 11:14

رئیس شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر کرج گفت: طرح تفصیلی کرج بیش از ۱۰ سال است که معطل مانده و امیدواریم تا پایان خرداد تکمیل و تصویب شود.

پس کوچه های مینو از آزادسازی خرمشهر حکایت دارد
یکشنبه، 13 خرداد 1403 - 09:19

علی اصغر سلیمانی از برگزاری مراسمی به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر همراه با برپایی نمایشگاه عکس، خبرداد و اظهار کرد: پس کوچه های مینو نمایشگاه عکس دفاع مقدس است که به همت این سازمان با همکاری انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس و روایت فتح در فرهنگسرای پیک با هدف آشنایی نوجوانان و جوانان با فرهنگ ایثار و مقاومت با نمایش ۱۱۰ قطعه عکس، برگزار شده است.

🚎BRT کرج به بهره‌برداری آزمایشی رسید
شنبه، 12 خرداد 1403 - 12:41

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج از بهره‌برداری آزمایشی مسیر تندرو اتوبوس‌های شهری (BRT) خبر داد.

عرضه روزانه ۲ تن گوشت گرم در بازار روزهای فردیس / قیمت هر کیلوگرم مرغ گرم در بازار روزهای فردیس ۸۰ هزار تومان است
شنبه، 12 خرداد 1403 - 09:09

قیمت هر کیلوگرم ران گوساله وارداتی برزیلی۳۰۳ هزار تومان، سردست گوساله ۲۹۸ هزار تومان، گردن گوساله ۲۹۰ هزار تومان و قلوه گاه گوساله ۲۸۵ هزار تومان و سایر قیمت‌ها در متن اصلی خبر آمده است.

معلولین و جانبازان شهر کرج صاحب تاکسی‌های ویژه می‌شوند
شنبه، 12 خرداد 1403 - 11:20

علیرضا رحیمی، عضو شورای شهر کرج از اضافه شدن ۴ دستگاه خودروی ون ویژه معلولین و جانبازان تا پایان خرداد ماه به سبد حمل و نقل عمومی کرج خبر داد.

جواد چپردار: طرح تحقیق و تفحص بانک شهر به کمیسیون برنامه و بودجه ارجاع شد
جمعه، 11 خرداد 1403 - 14:53

رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر کرج گفت:این طرح با اخذ امضای یازده عضو و با دستور ریاست محترم شورای اسلامی شهر به کمیسیون برنامه و بودجه ارسال گردید.

حجت‌السلام حسین ردایی: اعتماد مردم بزرگترین سرمایه شوراها است
پنجشنبه، 10 خرداد 1403 - 11:16

عضو مجلس خبرگان رهبری در دیدار با اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهر کرج گفت: رضایتمندی شهروندان در اولویت برنامه‌های شورای انقلابی شهر کرج باشد.

دادستان‌ها مکلفند در چارچوب «دستورالعمل نظارت و پیگیری حقوق عامه» اقدام کنند
پنجشنبه، 10 خرداد 1403 - 20:03

محمد اسدیان، رییس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج گفت: دادستان‌های سراسر کشور مکلفند در چارچوب «دستورالعمل نظارت و پیگیری حقوق عامه» اقدام کنند.

برخورد قانونی با مسدود کنندگان معابر عمومی شهر کرج
چهارشنبه، 09 خرداد 1403 - 10:06

علی ذبیحی مدیر منطقه ۱ شهرداری کرج از برخورد جدی و قانونی با مسدود کنندگان معابر عمومی در کرج خبر داد.

✒ از انتصابات جدید در شهرداری کرج بدانید!
پنجشنبه، 10 خرداد 1403 - 13:40

طی احکامی که از سوی مهرداد کیانی شهردار کرج ، امروز پنج‌شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ صادر شد، چند نفر از مدیران شهری شهرداری کرج با هدف بهبود و ارتقای خدمت رسانی به شهروندان ارجمند تودیع و معارفه شدند.

🎖جایزه برتر دستگاه‌های اجرایی کرج به شهرداری کرج رسید
پنجشنبه، 10 خرداد 1403 - 12:17

یحیی رمضانی فرماندار شهرستان کرج ضمن تبریک انتخابِ شهرداری کرج به عنوان دستگاهِ حائز رتبه برتر در بین نهادهای اجرایی این شهرستان در ارزیابی عملکرد سال ۱۴۰۲، با ارسال لوح تقدیر از تلاش های ارزنده مهرداد کیانی قدردانی نمود.

مهرداد کیانی: تلاش می‌کنیم تقاطع موذن _ جمهوری در کوتاه‌ترین زمان ممکن زیر بار ترافیکی برود
پنجشنبه، 10 خرداد 1403 - 12:54

شهردار کرج در بازدید از روند تکمیل تقاطع غیر همسطح بلوار موذن _ بلوار جمهوری اسلامی، آن را یکی از طرح‌های اولویت دار و راهبردی مدیریت شهری دانست که با تلاش‌ها و برنامه‌ریزی صورت گرفته، تا پایان امسال زیر بار ترافیکی می رود و تلاش می شود تا در کمترین زمان ممکن شاهد تحقق این مهم باشیم.

🕌 پیشرفت ۵۵% پروژه مهمان‌سرای شهید باکری کرج در شهر خرمشهر
پنجشنبه، 10 خرداد 1403 - 13:43

شهردار کرج گفت: ساخت زائرسرا و سوله غربی اردوگاه شهید باکری واقع در شهر خرمشهر که به شهرداری کرج سپرده شده تاکنون 55 درصد پیشرفت داشته است.

مسعود محمدی: در سیاست گذاری کلان مجموعه مدیریت شهری نیازمند رهنمود بزرگان هستیم
پنجشنبه، 10 خرداد 1403 - 13:38

رئیس شورای اسلامی شهر کرج در دیدار با نماینده مردم شریف البرز در مجلس خبرگان رهبری سیاست‌ها و برنامه های عمرانی شورای اسلامی شهر کرج را تشریح کرد.

🏥 پیشرفت ۷۵ درصدی بیمارستان ‌کمالشهر با پیگیری رییس جمهور شهید
پنجشنبه، 10 خرداد 1403 - 12:37

شهردار کمالشهر گفت: بیمارستان کمالشهر کرج تا پیش از دولت ۵ درصد پیشرفت داشت که با پیگیری‌های شهید جمهور اکنون ۷۵درصد پیشرفت دارد.

نصب دیوارنگار بزرگ فردیس تا پایان تیر ماه
چهارشنبه، 09 خرداد 1403 - 14:26

مدیر زیباسازی شهرداری فردیس گفت: پروژه ساخت و نصب دیواره نگاره بزرگ شهر فردیس در دست انجام است.

فردیس؛ شهری بدون متکدی می‌شود
چهارشنبه، 09 خرداد 1403 - 15:15

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری فردیس گفت: در راستای کنترل آسیب‌های اجتماعی  در نظر داریم شهر فردیس را به یک شهر بدون متکدی تبدیل کنیم.

لزوم برخورد جدی با بازگشایی غیرقانونی مراکز تفکیک زباله
چهارشنبه، 09 خرداد 1403 - 14:08

دبیر شورای اسلامی شهر فردیس گفت: تعدادی از مراکز غیر مجاز تفکیک زباله که سال گذشته پلمب شده بودند بصورت غیرقانونی مشغول فعالیت هستند.

ماحصل آموزش «تفکیک زباله از مبدا» در مدارس کرج چه بود؟
چهارشنبه، 09 خرداد 1403 - 10:47

معاون فنی اجرایی سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج از جمع آوری 150 کیلوگرم زباله تفکیک شده در یک مدرسه خبر داد و گفت: این امر در راستای ادامه طرح های آموزشی تفکیک از مبدا که در مدارس اجرا شد شکل گرفت.

بیش از ۷ هزار تن آسفالت در معابر منطقه ۲ شهرداری فردیس توزیع شد
چهارشنبه، 09 خرداد 1403 - 11:39

مدیر منطقه۲ شهرداری فردیس از توزیع بیش از ۷ هزار تن آسفالت جهت لکه‌گیری آسفالت معابر قدیمی و آسفالت مکانیزه معابر جدیدالاحداث این منطقه خبر داد.

علی قاسم پور: علت سکوت شهردار کرج در برابر احقاق حقوق مردم چیست؟
سه‌شنبه، 08 خرداد 1403 - 14:56

عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت: شهردار باید متولی احقاق حقوق مردم شود چرا در برابر ترک فعل‌ پلاک ثبتی در یکی از مناطق کرج برخورد قاطع و جدی ندارد.

مسعود محمدی: مدیریت شهری کرج، نهایت همکاری در برپایی برنامه‌های سالروز رحلت امام خمینی(ره) داشته باشد
سه‌شنبه، 08 خرداد 1403 - 14:10

رئیس شورای اسلامی شهر کرج از شهردار خواست تا نهایت همکاری در برپایی برنامه های استانی و شهری سالروز قیام خونین ۱۵ خرداد و همچنین سالروز ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) داشته باشد.

علی قاسم پور: یادمان ۵ شهید شهرداری در مدرسه شهدای شهرداری ایجاد می‌شود
سه‌شنبه، 08 خرداد 1403 - 10:04

رئیس شورای اسلامی شهرستان کرج با تاکید براینکه یاد و نام شهدا، معرف انقلاب اسلامی ما در جامعه است،گفت: یادمان پنج شهید شهرداری کرج در مدرسه شهدای شهرداری ایجاد می شود.

شهر کرج نامزد پایتخت جهانی کتاب سال ۲۰۲۶ یونسکو شد
سه‌شنبه، 08 خرداد 1403 - 11:08

شهردار کرج از معرفی این کلانشهر برای کاندیداتوری کسب عنوان پایتخت جهانی کتاب در سال 2026 خبر داد.

منطقه کلاک ؛ هویت قدیمی باغ‌شهری کرج
سه‌شنبه، 08 خرداد 1403 - 11:41

شهردار کرج گفت: مناطقی همچون کلاک می توانند مسیری برای بازگشت کرج به هویت باغ‌شهری خود باشند، لذا مواظبت از بافت فضای سبز و درختان این مناطق اهمیت بسزایی دارد.

رئیس شورای شهر فردیس: مسئله جداسازی فردیس از کرج حل می‌شود
سه‌شنبه، 08 خرداد 1403 - 15:24

سید حمید یعقوبی امروز خبر از جداسازی موضوع فردیس از کرج در آینده آتی داد و گفت: طی روزهای آینده خبرهای خوبی از این موضوع برای مردم شریف و نجیب فردیس خواهیم داشت.

تذکر شهردار فردیس به مدیریت شهری: تفکر، برنامه‌ریزی و اجرای استراتژیک را جدی بگیرید
سه‌شنبه، 08 خرداد 1403 - 15:14

احمدی‌نژاد مدیریت استراتژیک را زمینه ساز موفقیت در تحقق اهداف، اجرای برنامه ها و پروژه های عمرانی خواند و گفت: همه حوزه‌های مجموعه شهرداری موظفند این مهم را سرلوحه امور قرار دهند.

شورای شهر کرج با مساعدت و کمک 125 میلیارد تومانی تکمیل باغ موزه دفاع مقدس موافقت کرد
سه‌شنبه، 08 خرداد 1403 - 11:38

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج از موافقت و تصویب اعضای شورای اسلامی شهر کرج نسبت به مساعدت و کمک 125 میلیارد تومانی به تکمیل باغ موزه دفاع مقدس خبر داد.

آسفالت معابر اصلی و پرتردد فردیس در اولویت قرار دارد
سه‌شنبه، 08 خرداد 1403 - 11:31
سه‌شنبه‌های آموزشی در مدارس کرج به پایان رسید
دوشنبه، 07 خرداد 1403 - 10:40

مدیر روابط عمومی سازمان پسماند شهرداری کرج از آموزش دیدن بیش‌ از ۵۰۰۰ دانش‌آموز در پویش "سه‌شنبه‌های آموزشی مفاهیم پسماندی" خبر داد.

بازدید ۲۴۰۰۰ دانش‌آموز از پارک‌های کرج
دوشنبه، 07 خرداد 1403 - 12:36

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: با آغاز به کار طرح گردش سبز، ۲۴ هزار دانش‌آموز از شهرهای مختلف در اردوهای دانش‌آموزی پارک‌های شهر کرج حضور پیدا کردند.

دوشنبه، 07 خرداد 1403 - 12:26

رئیس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج  گفت: حداقل تا ۱۰ سال آتی ظرفیت دفن اموات در بهشت سکینه(س) وجود دارد و با توسعه آرامستان این زمان افزایش می یابد.

شهردار فردیس: با هیچ پیمانکاری مماشات نمی‌کنیم
دوشنبه، 07 خرداد 1403 - 12:08

احمدی نژاد بر لزوم تسریع در روند اجرا و تکمیل پروژه‌های عمرانی تاکید کرد.

مدیریت پسماند شهرداری فردیس رتبه اول پاسخگویی به شکایات در سامانه ۱۳۷
دوشنبه، 07 خرداد 1403 - 13:08

مدیر پاسخگویی به شکایات و ارزیابی عملکرد شهرداری فردیس گفت:  از مجموع ۹۱۴ درخواست  ثبت شده در  سامانه ۱۳۷ این شهرداری، ۶۷ درصد مورد رسیدگی قرار گرفته و مابقی در حال پیگیری است.

مریم قهرمانی صارم: بازارچه عرضه محصولات برای بانوان کارآفرین در مناطق دهگانه کرج راه‌اندازی می‌شود
دوشنبه، 07 خرداد 1403 - 11:15

دبیر و رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر کرج گفت: در راستای حمایت از زنان سرپرست خانوار و کاهش آسیب های اجتماعی بازارچه عرضه محصولات برای بانوان کارآفرین در مناطق دهگانه کرج راه اندازی می شود.

کرج جزو ۱۰ شهر برتر از نظر نوسازی مسکن شد
یکشنبه، 06 خرداد 1403 - 11:19

در جلسه ای با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیران کل وزارتخانه، شهر کرج به عنوان ۱۰ شهر برتر از نظر عملکرد کلی نوسازی مسکن در سال ۱۴۰۲ انتخاب و از شهردار این کلانشهر تقدیر شد.

مصطفی رشیدی : سهم سرانه ۲۵ درصدی بهای خدمات برای اراضی زیر ۵۰۰ متر کاهش یابد
یکشنبه، 06 خرداد 1403 - 10:19

رییس کمیسیون عمران، شهرسازی، املاک و حقوقی شورای اسلامی فردیس خواستار کاهش سهم سرانه ۲۵ درصدی بهای خدمات برای اراضی زیر ۵۰۰ متر شد.

انجام فاز یک آرامستان فردیس در دست کار است
یکشنبه، 06 خرداد 1403 - 10:19

سرپرست اداره املاک و مستقلات شهرداری فردیس گفت: رفع معارضان در بلوار بهاران غربی، بلوار نیایش و آرامستان فردیس و پیگیری موضوع انتزاع مهمترین اولویت‌ها در این حوزه است.

مریم قهرمانی صارم: واحد صیانت از حقوق عامه در مدیریت شهری راه اندازی شود
یکشنبه، 06 خرداد 1403 - 10:27

نائب رییس شورای اسلامی شهر کرج در رابطه با محقق شدن حقوق عامه گفت: واحد صیانت از حقوق عامه مثل سایر کلانشهرها در مدیریت شهری کرج راه اندازی شود.

پلمپ 30 واحد ضایعاتی غیرمجاز در کرج
شنبه، 05 خرداد 1403 - 12:32

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج از پلمب و پاکسازی 30 واحد غیرمجاز و فعال ضایعاتی در سطح مناطق 3، 5 و 9 خبر داد و گفت: شهروندانی که در این خصوص مطالبه دارند، می‌توانند درخواست خود را به سامانه 137 با ذکر مشخصات جغرافیایی اعلام کنند تا مورد رسیدگی قرار بگیرد.

علیرضا سعیدی: کرج پیشتاز اجرای نقشه مهندسی فرهنگی کشور
شنبه، 05 خرداد 1403 - 21:00

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج به ساز و کارهای مناسب برای اجرای این سند اشاره و گفت: کرج اولین شهری است که نقشه مهندسی فرهنگی کشور را به اجرا درآورده است.

۱۹۲ عملیات و ۴۹ نفر نجات یافته؛ نتیجه یک ماه تلاش آتش نشانان فردیس
شنبه، 05 خرداد 1403 - 13:04

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فردیس گفت: طی ۱۹۲ عملیات انجام شده در طول یک ماه،  ۴۹ نفر نجات یافتند.

محمد اسدیان : تمرکز مرکز پژوهش شورای شهر در حوزه نظارتی و ترک فعل‌هاست
شنبه، 05 خرداد 1403 - 11:46

رییس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج گفت: تمرکز مرکز پژوهش های شورای شهر در حوزه نظارتی و ترک فعل ها و خشکاندن ریشه‌های فساد و انسداد گلوگاه‌های فسادزا متمرکز شده‌ است.

اعزام کاروان بدرقه کنندگان شهدای خدمت با ۱۲۰ دستگاه اتوبوس
پنجشنبه، 03 خرداد 1403 - 12:50

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج گفت: ۱۲۰ دستگاه اتوبوس شهری تشییع کنندگان را به سمت محل وداع با شهدای خدمت هدایت کردند.

اعزام ۴۵ دستگاه اتوبوس برای حضور شهروندان فردیس در تشییع پیکر شهدای خدمت
پنجشنبه، 03 خرداد 1403 - 12:44

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری فردیس گفت: اتوبوس‌ها ساعت ۴:۳۰ صبح روز چهارشنبه در مکان‌های اصلی شهر که از روز قبل فراخوان داده شده بود حضور داشتند و شهروندان شهرستان فردیس را به محل برگزاری مراسم تشییع پیکر مطهر شهدای خدمت اعزام کردند.

🚨 ۲۵۴ مورد اطفای حریق در کرج
سه‌شنبه، 01 خرداد 1403 - 13:32

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت: طی اردیبهشت ماه آتش نشانان به ماموریت ۲۵۴ مورد حریق و ۶۹۲ مورد حادثه اعزام شده‌اند.

استخدام هوش مصنوعی در شهرداری کرج
یکشنبه، 30 اردیبهشت 1403 - 15:17

مدیر کل حقوقی و امور پیمان های شهرداری کرج، از تجهیز نرم افزارهای این اداره کل به هوش مصنوعی در آینده نزدیک خبر داد.

نامگذاری معبری در کرج به نام رییس جمهور شهید آیت الله رییسی
سه‌شنبه، 01 خرداد 1403 - 14:05

رئيس شورای اسلامی شهرکرج از تصمیم اعضای شورا به منظور نام‌گذاری معبری به نام خادم الرضا شهید آیت الله رئیسی و شهدای خدمت در این کلانشهر خبر داد.

پلمپ ۲۰ واحد صنفی غیرمجاز مراکز خرید و فروش ضایعات در سطح منطقه ۳ کرج
سه‌شنبه، 01 خرداد 1403 - 12:57

مدیر منطقه ۳ شهرداری کرج گفت: در ادامه روند رفع سد معبر معابر و اجرای کمیسیون بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها، پلمب ۲۰ واحد صنفی غیرمجاز مراکز و انبار خرید و فروش ضایعات در شهرک ولیعصر (عج) و سهرابیه با همکاری سازمان پسماند شهرداری کرج انجام شد.

شهردار فردیس: یکی از معابر اصلی فردیس به نام شهید آیت‌الله رئیسی و شهدای خدمت نامگذاری می‌شود
سه‌شنبه، 01 خرداد 1403 - 14:38

محمدرضا احمدی‌نژاد با اشاره به تهیه لایحه پیشنهادی مبنی بر نامگذاری یکی از معابر اصلی شهر به نام شهید آیت الله رئیسی خبر داد و گفت: این مهم در صورت تصویب در صحن علنی شورای اسلامی شهر اجراء می‌شود.

احداث آرامستان فردیس محدودیت زیست محیطی و بهداشتی ندارد
یکشنبه، 30 اردیبهشت 1403 - 17:11

مدیر پروژه احداث آرامستان فردیس گفت: اقدامات پیش برنده‌ای در این مسیر انجام شده و تملک بخشی از اراضی آرامستان مربوط به اشخاص حقیقی در حوزه املاک منطقه یک و ستاد مرکز شهرداری این شهردر حال انجام است.

حسین عطایی: افزایش بیش از۱۲۳ درصدی درآمد وصول عوارض صنفی نسبت به سال گذشته
یکشنبه، 30 اردیبهشت 1403 - 12:39

مدیر ۹ شهرداری کرج از افزایش بیش از۱۲۳ درصدی در وصول عوارض صنفی و کسب رتبه اول درفروردین ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

مدیر زیباسازی شهرداری فردیس: زیباسازی جداره‌های شهر با مشارکت دانش آموزان
یکشنبه، 30 اردیبهشت 1403 - 12:18

محمد حسین جعفری از مشارکت دانش‌آموزان فردیسی در زیباسازی جداره‌های شهر خبر داد.

رئیس اداره سرمایه‌گذاری شهرداری فردیس: دنبال فرصت‌های سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در فردیس هستیم
شنبه، 29 اردیبهشت 1403 - 13:16

رئیس اداره سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شهرداری فردیس گفت: شناسایی فرصت های سرمایه گذاری  و استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در جهت افزایش درآمدهای پایدار و ارتقای خدمات به شهروندان در دستور کار قرار گرفت.

شهردار فردیس: ضرورت ارتقای سطح دانش در روابط عمومی شهرداری
شنبه، 29 اردیبهشت 1403 - 13:08

احمدی‌نژاد شهردار فردیس گفت: رسانه‌ها با درمیان گذاشتن مطالبات شهروندان با روابط عمومی و پیگیری این مطالبه توسط روابط عمومی و تحقق آن یکی از رسالت های بزرگ مجموعه روابط عمومی است که خوشبختانه شاهد اتفاقات خوبی در این حوزه هستیم.

روابط عمومى ها موثرترین پل هاى ارتباطى سازمانها و مردم هستند
شنبه، 29 اردیبهشت 1403 - 10:28

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری فردیس گفت: ارتقای دانش روابط عمومی و توسعه ارتباط با شهروندان در اولویت است

مسعود محمدی: عدم حل مشکلات شهرها به علت نبود مدیریت یکپارچه شهری است
چهارشنبه، 26 اردیبهشت 1403 - 20:23

رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: مدیریت شهری در جهش تولید و تحقق شعار سال نقش آفرین است.

با مصوبه شورای شهر کرج: طرح طبقه بندی مشاغل پاکبانان شاغل در مناطق ۶ و ۱۰ اجرایی می‌شود
چهارشنبه، 26 اردیبهشت 1403 - 12:18

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج گفت: از ابتدای سال ۱۴۰۲ همه کارگران دارای قرارداد دائم و موقت مشمول قانون کار که دارای یک سال سابقه کار شده و یا یک سال از دریافت آخرین پایه سنوات آنان در همان کارگاه گذشته باشد حقوقشان افزایش می‌یابد.

سید مرتضی اعتصامی: کرج رتبه اول آبیاری نوین در کشور
سه‌شنبه، 25 اردیبهشت 1403 - 21:31

نایب رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر کرج با اشاره افزایش سالانه ۱۰۰ هزار نفر به جمعیت این کلانشهر اظهارداشت: اگر بخواهیم سرانه سه تا چهار متر مربع به ازای هر شهروند کرجی داشته باشیم باید در سال ۴۰۰ هزار متر مربع به فضای سبز کرج بیفزاییم .

رعایت حقوق شهروندان نابینا در ساخت بلوک‌های ایمن و استاندار معابر سطح کرج
سه‌شنبه، 25 اردیبهشت 1403 - 13:16

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر کرج به همراه مسئولین منطقه ۲ از پروژه های سطح منطقه بازدید کردند. و پارک شهدای اصناف بازدید و در جریان پیشرفت اقدامات مناسب سازی معابر و فضاهای شهری قرار گرفتند.

خط قرمز مدیریت شهری کرج؛ تخریب فضای سبز و هرگونه آسیب به درختان است
دوشنبه، 24 اردیبهشت 1403 - 12:07

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج در جمع خبرنگاران گفت: حفظ و نگهداری از درخت‌ها و فضای سبز شهر به عنوان یک سرمایه ارزشمند ضروری است.

رنگ‌آمیزی جداره‌های فردیس با مشارکت شهروندان 
سه‌شنبه، 25 اردیبهشت 1403 - 14:45

مدیر زیباسازی شهرداری فردیس گفت: تمام جداره‌های شهر فردیس با مشارکت شهروندان و دانش آموزان رنگ آمیزی می‌شود.

۶۷۰۰۰ گل فصلی از ابتدای سال در منطقه ۲ شهرداری فردیس کاشته شد
سه‌شنبه، 25 اردیبهشت 1403 - 18:23

مدیر منطقه ۲ شهرداری فردیس، گفت: سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری نسبت به تجهیز لوازم تندرستی، سطل‌های زباله، نیمکت پارک‌های فردیس اقدام کرده‌اند.

پویش از خودمان شروع کنیم توسط دانش‌آموزان کرجی برگزار شد.
سه‌شنبه، 25 اردیبهشت 1403 - 12:24

جشنواره بازیافت توسط دانش آموزان کرجی با هدف تفهیم مباحث پسماندی راه اندازی شد که با استقبال خوبی همراه بود. در این میان پویش « #از_خودمان_شروع_کنیم » نیز اجرا شد.

بوی بهشت پیچیده در شهرداری فردیس با حضور خادم‌یاران رضوی
دوشنبه، 24 اردیبهشت 1403 - 22:45

رئیس شورای اسلامی شهر فردیس گفت: شهرداری فردیس میزبان جمعی از خادمیاران رضوی شهرستان بود.

علیرضا سعیدی: مرکز البرز پژوهی در کرج راه اندازی می‌شود
دوشنبه، 24 اردیبهشت 1403 - 21:50

رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج گفت: در حوزه البرزشناسی و کرج شناسی مرکز البرزپژوهی به همت شهرداری کرج راه اندازی می شود.

حسین مهاجری: ۷۰ درصد ریل گذاری مترو کرج انجام شده است
دوشنبه، 24 اردیبهشت 1403 - 21:50

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرج، گفت: تاکنون ۷۰ درصد از ریل گذاری خط قطار دورن شهری کرج حدفاصل دو ایستگاه شهید سلطانی تا چهارراه طالقانی انجام شده است.

در راستای تجلیل از مقام معلم: شورای شهر کرج با کمک هدیه ۳ میلیارد ریالی موافقت کرد
دوشنبه، 24 اردیبهشت 1403 - 13:51

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج گفت: طرح دو فوریتی کمک هدیه ۳ میلیارد ریالی شورای شهر در راستای تجلیل از مقام معلم با اکثریت آراء حاضرین به تصویب رسید.

۲۰۰ متوفی آرمیده در بهشت سکینه کرج، اعضای بدن خود را اهدا کرده‌اند
دوشنبه، 24 اردیبهشت 1403 - 10:32

رئیس سازمان آرامستان‌های شهرداری کرج گفت: آیین یادبود و غبارروبی مزار بخشندگان حیات در بهشت سکینه (س) برگزار شد.

رئیس آتش نشانی فردیس: حریق قطارمسافری در فردیس به موقع اطفاء شد
یکشنبه، 23 اردیبهشت 1403 - 12:22

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فردیس گفت: با اقدام به موقع آتشنشان حادثه آتش سوزی قطار هشتگرد- تهران اطفاء شد.

آغاز عملیات اجرایی پیاده راه تاریخی _ مذهبی امامزاده حسن(ع) کرج
یکشنبه، 23 اردیبهشت 1403 - 09:14

عضو شورای اسلامی شهر کرج، گفت: عملیات اجرایی پیاده راه امامزاده حسن(ع) در مسیر تاریخی _ مذهبی کاروانسرای عباسی و امامزاده حسن(ع) قرار گرفته، با اعتبار حدود ۲۰ میلیارد تومان آغاز شد.

حمید یعقوبی: نامه استعفای آقای شهردار فردیس! جدی می‌فرماییید؟ نامه‌ای دست من نرسیده!
شنبه، 22 اردیبهشت 1403 - 17:09

رییس شورای شهر فردیس گفت: هیچ پیام یا نامه‌ای مبنی بر استعفای شهردار فردیس به شورا نرسیده است.

قطار در مترو کرج افزایش خواهد یافت
شنبه، 22 اردیبهشت 1403 - 11:04

کارگروه ویژه رفع موانع و مشکلات پروژه قطار شهری کرج با حضور استاندار البرز و رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر کرج برگزار شد.

تشریح برنامه های مدیریت شهری فردیس در سال ۱۴۰۳
شنبه، 22 اردیبهشت 1403 - 10:53

رئیس شورای اسلامی شهر فردیس اهم اقدامات مدیریت شهری در سال ۱۴۰۲ و برنامه‌های پیش‌بینی شده در سال ۱۴۰۳ را تشریح کرد.

بازدید رئیس شورای شهر از ستادهای پشتیبانی و نظارت بر انتخابات مناطق ۱۰ گانه شهر کرج
جمعه، 21 اردیبهشت 1403 - 12:30

رئیس شورای اسلامی شهر کرج امروز بیست و یکم اردیبهشت از ستادهای پشتیبانی انتخابات سطح مناطق ۱۰گانه شهر کرج، بازدید و با اعضای هیئت اجرایی انتخابات و نمایندگان شورای نگهبان دیدار و گفتگو کرد.

شورای اسلامی شهر کرج در دوره ششم تمام تلاش خود را کرده است، تا تعاملی سازنده و مثبت با مجموعه آموزش و پرورش برقرار کند
پنجشنبه، 20 اردیبهشت 1403 - 14:32

مسعود محمدی گفت: به همت خیرین مدرسه ساز بتوانیم از زمین‌هایی که انتقال یافته است در خصوص بحث ساخت مدارس و جبران کمبود سرانه آموزشی استفاده کنیم و مدارسی را در شان کودکان و نوجوانان استان بسازیم.

مترو کرج تا پایان سال به مترو تهران متصل می‌شود
پنجشنبه، 20 اردیبهشت 1403 - 13:16

شهردار کلانشهر کرج گفت: با تکمیل ایستگاه شهید سلطانی و بهره برداری از آن طی آینده ای نزدیک، روند تکمیل متروی کرج و تهران نهایی شده و با تحقق مسیر ارتباط ریلی با پایتخت، مسافرگیری تجاری آغاز می شود.

اصغر نصیری: همکاری با هلال احمر به ارتقای کیفیت خدمات منتج می‌شود
پنجشنبه، 20 اردیبهشت 1403 - 13:16

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری فردیس گفت: فصل مشترک همکاری بین حوزه خدمات شهری و جمعیت هلال احمر، می تواند گامی در جهت ارتقای  کیفیت خدمات به شهروندان باشد.

کشف 15 تن پسماند از خانه‌ای در کرج
پنجشنبه، 20 اردیبهشت 1403 - 12:45

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج از شناسایی یک واحد مسکونی که مملو از پسماند و ضایعات بود خبر داد و گفت: در این میان بیش از 15 تن زباله استخراج شد.

گلایه مسعود محمدی از شهردار: شهرداری از پاکبانان و سبزبانان قدردانی کند
چهارشنبه، 19 اردیبهشت 1403 - 20:32

رئیس شورای اسلامی شهر کرج با تأکید بر نقش و اهمیت زحمات کارگران در ارائه خدمات در شهر گفت: انتظار داریم شهرداری از تمامی پاکبانان و سبزبانان به نحو شایسته تقدیر کند.

اولین بانوان آتش‌نشان خاورمیانه در کرج بازنشسته شدند
چهارشنبه، 19 اردیبهشت 1403 - 11:38

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت: آیین تکریم و تجلیل از آتش‌نشانان بازنشسته این شهر برگزار شد.

ملیحه اکبری: بانوان نقش مهمی در بالا بردن مشارکت در انتخابات دارند
چهارشنبه، 19 اردیبهشت 1403 - 12:24

عضو شورای اسلامی شهر فردیس گفت: بانوان نقش مهم و موثری در شور انتخاباتی و مشارکت حداکثری دارند.

علی قاسم‌ پور: مهندسان ناظر موظفند در گزارش پرونده ماده صد به استحکام بنا اشاره کنند
چهارشنبه، 19 اردیبهشت 1403 - 14:12

عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت: متاسفانه در سنوات ماضی یک بخشنامه کاملا غیر قانونی در شهرداری بابت کمیسیون ماد ه صد صادر شده که به زیان مردم است و باید هر چه سریعتر اصلاح شود.

تکریم و تعظیم در برابر رسالت معلمین وظیفه همه ماست
چهارشنبه، 19 اردیبهشت 1403 - 12:52

علیرضا رحیمی خواستار تسریع و توجه ویژه به توسعه زیر ساخت های آموزشی در محلات کم برخوردار شد.

چایخانه امام رضا (ع) در بهشت سکینه(س) کرج
سه‌شنبه، 18 اردیبهشت 1403 - 12:10

رئیس سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری کرج از احداث چایخانه امام رضا(ع) در بهشت سکینه(س) خبر داد.

بخوانید: انتقاد چپردار از اعمال سلیقه،قانون گریزی و مشورت ناپذیری شهردار در مجمع عمومی انتخابات هیئت مدیره بانک شهر
سه‌شنبه، 18 اردیبهشت 1403 - 15:43

عضو شورای شهر کرج خطاب به شهردار کرج: آقای مهرداد کیانی، شهردار منتخب کرج؛ چگونه انتظار دارید، این شورا در سپردن مدیریت یک کلانشهر با ۲۰ هزار میلیارد بودجه به شما اعتماد نماید، ولیکن شما در اهم امور شهری چون خرید چند صد میلیارد اتوبوس برقی یا معرفی نماینده مدیریت شهری در مجمع عمومی بانک شهر، فارغ از نقض در تفویض یا اختیار، بدون هیچ اطلاع، مشورت هم ننموده اید.

جواد چپردار: مدیر خادم و کار آمد تشویق شود
سه‌شنبه، 18 اردیبهشت 1403 - 15:13

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر کرج گفت: مدیر خادم، کارآمد که صبح علی الطلوع و گاهی تا نیمه های شب اهتمام می نماید باید از معدود کارکنان یا مدیران ناکارآمد که حضورشان نقض دارد، تمییز داده و تشویق گردد.

مریم قهرمانی صارم: معلمان در ارتقای فرهنگ شهروندی نقش مهمی دارند
سه‌شنبه، 18 اردیبهشت 1403 - 13:04

نائب رییس شورای اسلامی شهر کرج با تاکید بر لزوم شناسایی راه های توسعه همکاری مدیریت شهری با آموزش و پرورش گفت: آموزش پرورشو مدیریت شهری در خصوص حقوق شهروندی، فرهنگ سازی تکالیف شهروندان و محیط زیست می توانند گام های بلندی بردارند.

افزایش سطح تعامل پارلمان شهری با آموزش و پرورش در دوره ششم
سه‌شنبه، 18 اردیبهشت 1403 - 11:41

سخنگو و رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کرج گفت: تعامل فرهنگی بین آموزش و پرورش و پارلمان شهری می‌تواند تحولات عظیم اجتماعی را به همراه داشته باشد که خوشبختانه در حال حاضر این تعامل به خوبی ایجاد شده و نتایج موثری را سبب شده است.

آتش نشانی فردیس به استانداردهای جهانی نزدیک می شود
سه‌شنبه، 18 اردیبهشت 1403 - 10:24

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فردیس گفت: با تکمیل تجهیزات پیش بینی شده، از استانداردهای کشوری عبور کرده و به استانداردهای جهانی نزدیک می شویم.

اقلام ضروری تنظیم بازاری در فردیس توزیع شد 
دوشنبه، 17 اردیبهشت 1403 - 11:36

مدیر ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری فردیس، گفت: بیش از ۱۰ هزار کیلوگرم گوشت گوسفندی و حدود ۳ هزار کیلوگرم مرغ و برنج در بازار‌های بوستان و کوثر و اهری عرضه شد.

حسین عطائی: املاک واقع در مسیر اجرای طرح‌های عمرانی منطقه ۹ کرج آزادسازی شد
یکشنبه، 16 اردیبهشت 1403 - 13:58

شهردار منطقه ۹ شهرداری کرج از تملک ملک واقع در خیابان قیام در راستای جذب بودجه تملکی منطقه خبرداد.

محسن امانی: دنبال صاحب‌خانه شدن کارکنان شهرداری فردیس هستم
یکشنبه، 16 اردیبهشت 1403 - 12:50

عضو شورای شهر فردیس از پیگیری رفع مشکلات تعاونی مسکن کارمندان شهرداری فردیس خبر داد.

افزایش بیش از ۱۲.۵ هکتاری مساحت فضای سبز در فردیس
یکشنبه، 16 اردیبهشت 1403 - 12:43

مدیر سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری فردیس گفت: در سال جاری بیش از ۱۲.۵ هکتار به مساحت فضای سبز شهری افزوده می شود.

اصغر نصیری: قرارگاه اجتماعی فردیس به دنبال ارائه خدمات ویژه در محلات است
یکشنبه، 16 اردیبهشت 1403 - 12:30

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری فردیس گفت: ارائه خدمات ویژه در محلات هدف قرارگاه اجتماعی در دستور کار قرارگرفت. 

جواد چپردار: اصول علمی در سلامت انسان و دام در حوزه سگ های بلا صاحب دچار اشکال است
یکشنبه، 16 اردیبهشت 1403 - 12:28

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر کرج گفت: در حوزه سگ های بلا صاحب ما در مدیریت شهری، شورای شهر، سازمان مدیریت پسماند و این کمیسیون تکالیفی را بر عهده داریم که باید به آنها عمل کنیم.

حلقه‌دره کرج محل دپوی نخاله‌های ساختمانی شد
پنجشنبه، 13 اردیبهشت 1403 - 13:47

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج گفت: برای حفظ زیبایی بصری شهر کرج، اغلب مراکز دپوی موقت نخاله‌های ساختمانی در سطح شهر جمع‌آوری شده است.

پرداخت به موقع حقوق کارگران از اولویت‌های مدیریت شهری فردیس است
پنجشنبه، 13 اردیبهشت 1403 - 11:57

رئیس شورای شهر فردیس از تصویب پرداخت رفاهیات به کارگران شهرداری توسط کل ۹ عضو شورا خبر داد.

شهردار فردیس: مدیریت شهری به دنبال بهبود معیشت کارگران است
پنجشنبه، 13 اردیبهشت 1403 - 10:42

احمدی‌نژاد از بهتر شدن معیشت کارگران شهرداری فردیس در سال جاری خبر داد.

عضو شورای شهر فردیس: آب سد کرج و طالقان به فردیس منتقل می‌شوند
پنجشنبه، 13 اردیبهشت 1403 - 10:34

محسن امانی، گفت: تا اواخر خرداد ماه سال جاری آب سد طالقان و کرج به شهرستان فردیس اختصاص پیدا می کند.

جواد چپردار: همه پروژه های عمرانی پیوست زیست محیطی دارند، ولیکن این الزام به تنهایی شرط کافی در انجام پروژه‌ها نیست
پنجشنبه، 13 اردیبهشت 1403 - 11:30

رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر کرج گفت: هیچ پروژه ای را در دوره ششم شورا نداریم که قبل از اجرا پیوست زیست محیطی آن مطالعه، مطرح و مصوب نشده باشد.

شهردار فردیس: پارک تندرستی محصور و ساماندهی می شود
چهارشنبه، 12 اردیبهشت 1403 - 14:08

احمدی‌نژاد گفت: به منظور ساماندهی و افزایش امنیت پارک تندرستی  و آسایش شهروندان، این پارک محصور می‌شود.

لایحه پرداخت رفاهیات به کارگران شهرداری فردیس تصویب شد
چهارشنبه، 12 اردیبهشت 1403 - 13:31

ملیحه اکبری : تأمین مسائل رفاهی و معیشتی پرسنل بهره‌وری سازمانی را افزایش می‌‌دهد.

توضیح سازمان پسماند در خصوص آسیب سگ به کودک کرجی
چهارشنبه، 12 اردیبهشت 1403 - 12:10

مسؤول محیط شهری سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج عنوان کرد: اگر به‌طور قطع مشخص شود که این آسیب از طریق سگ بلاصاحب به این کودک وارد شده است، امکان پیگیری قضایی و پرداخت قانونی دیه از طریق پیمانکار شهرداری وجود دارد.

سلامت خود را رعایت نکات ایمنی در هنگام راه‌اندازی کولرهای آبی تضمین کنید
چهارشنبه، 12 اردیبهشت 1403 - 11:52

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج، در آستانه فرارسیدن فصل گرما توصیه‌ها و هشدارهایی را در خصوص راه‌اندازی کولرهای آبی ارائه کرد.

عاملین قطع درختان پارکرود تحت پیگرد قضایی قرار گرفتند
چهارشنبه، 12 اردیبهشت 1403 - 10:28

روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج در پی انتشار فیلمی در خبرگزاری‌ها، پایگاه‌های خبری و همچنین فضای مجازی در خصوص قطع درختان پارکرود جوابیه‌ای صادر کرد.

جواد چپردار: جلوگیری از دست درازی به کاربری باغات از برنامه های موثر شورای دوره ششم است
چهارشنبه، 12 اردیبهشت 1403 - 10:32

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر کرج گفت: ممیزی در حفظ و توسعه فضای سبز با اولویت احداث و تجهیز پارک های محله ای،حاشیه معابر و جلوگیری از دست درازی به کار بری باغات از برنامه های موثر شورای دوره ششم است.

ایستگاه شهید سلطانی افتتاح می شود/شکست رکورد ساخت ایستگاه مترو در کرج
چهارشنبه، 12 اردیبهشت 1403 - 09:28

مدیرعامل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج از افتتاح ایستگاه شهید سلطانی متروی این کلانشهر در خردادماه امسال خبر داد.

گام‌های بلند و موثر شهرداری فردیس به سوی برندسازی
چهارشنبه، 12 اردیبهشت 1403 - 00:02

دبیرکل مجمع شهرداران آسیایی، چشمنداز این شهرداری فردیس را برای دیپلماسی شهری قابل تحسین خواند.

علیرضا رحیمی: مردم در پیچ و خم عدم انجام وظایف دستگاههای خدمات رسان
سه‌شنبه، 11 اردیبهشت 1403 - 09:07

کوتاهی دستگاههای خدمات رسان باعث تضعیف حق شهروندان و اتهام کم کاری را به سمت مدیریت شهری می‌برد.

مردم در پیچ و خم عدم انجام وظایف دستگاههای خدمات رسان
سه‌شنبه، 11 اردیبهشت 1403 - 11:04

کوتاهی دستگاههای خدمات رسان باعث تضعیف حق شهروندان و اتهام کم کاری را به سمت مدیریت شهری می برد.

شهروندان برای مقابله با بحران باید آموزش ببینند
دوشنبه، 10 اردیبهشت 1403 - 15:21

معاون خدمات شهری شهرداری فردیس گفت: آموزش عمومی در مقابله با بحران از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

شهردار فردیس: بافت ناکارآمد شهری زمینه‌های بحران را فراهم می‌کند
دوشنبه، 10 اردیبهشت 1403 - 15:11

احمدی نژاد گفت: تجهیزات رونمایی شده شهرداری فردیس زحمت همکاران در خدمات شهری و مدیریت بحران است.

پیشرفت پروژه‌های شهری با حمایت شورا محقق شد
دوشنبه، 10 اردیبهشت 1403 - 11:41

شهردار کرج گفت: ریل‌گذاری صحیح شورا در دوره ششم شهرداری کرج را در مسیر پیشرفت و ترقی قابل ملاحظه‌ای قرار داد.

درب باغ گل‌های کرج همچنان باز است
دوشنبه، 10 اردیبهشت 1403 - 13:31

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: با پایان دهمین جشنواره لاله‌های کرج، درب باغ گل‌ها همچنان به‌روی همه طبیعت دوستان باز است.

اجرا تقاطع غیر همسطح شیخ آباد – رزکان
دوشنبه، 10 اردیبهشت 1403 - 12:11

صابر کریمی رزکانی گفت : با همکاری مدیریت شهری کرج پروژه تقاطع غیر همسطح شیخ آباد -رزکان اجرا می شود.

اجرا تقاطع غیر هم‌سطح شیخ آباد _ رزکان
یکشنبه، 09 اردیبهشت 1403 - 15:03

عضو شورای اسلامی شهر فردیس، گفت: با همکاری مدیریت شهری کرج پروژه تقاطع غیر همسطح شیخ آباد _ رزکان اجرا می‌شود.

زیبایی‌های فردیس در بیلبوردهای شهری اکران می‌شود
یکشنبه، 09 اردیبهشت 1403 - 14:55

مدیر زیباسازی شهرداری فردیس، گفت: آثار برگزیدگان در مسابقات عکاسی فردیس در تابلوهای شهری اکران می‌شود.

سگ گردانی در پارک‌های کرج ممنوع شود
یکشنبه، 09 اردیبهشت 1403 - 13:01

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر کرج گفت: ورود برخی افراد با سگ‌ ها به پارک به خصوص سگ‌های فانتزی و بزرگ که حتی دیدن آن برای برخی رعب آور است سبب آزار مردم می‌شود و رسیدگی به این موضوع در دستور کار شهرداری قرار داده شود.

همزمان با هفته زمین پاک: ۵۰۰ دانش آموز کرجی آموزش محیط زیستی دیدند
یکشنبه، 09 اردیبهشت 1403 - 11:13

سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج از انجام برنامه‌های آموزشی در 4 مدرسه کرج همزمان با هفته زمین پاک خبر داد، طی اجرای این برنامه فرهنگی 500 دانش آموز آموزش محیط زیستی و مفاهیم پسماند دیدند.

علی قاسم پور: پیشرفت شهر و تحقق رسالت شهرداری به واسطه برنامه‌ریزی و تدابیر شورای شهر حاصل می‌شود
شنبه، 08 اردیبهشت 1403 - 20:06

عضو شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه شورا بر آمده از خواست و اراده مردم است ، گفت: آبادانی و پیشرفت شهر در حوزه های عمرانی، فرهنگی، آموزشی، گردشگری و...، همچنین تحقق رسالت شهرداری به واسطه برنامه ریزی و تدابیر شورای شهر حاصل می شود.

مسعود محمدی: ۲ هزار پرونده ملکی دارای رای تخریب برای افزایش رضایتمندی شهروندان کرجی تعیین تکلیف شد
شنبه، 08 اردیبهشت 1403 - 16:55

رییس شورای اسلامی شهر کرج گفت: طی ماههای اخیر ۲ هزار پرونده ملکی دارای رای تخریب برای افزایش رضایتمندی شهروندان کرجی تعیین تکلیف شده است.

بهسازی و روکش آسفالت مکانیزه پل یادگار امام
شنبه، 08 اردیبهشت 1403 - 13:51

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج از ترمیم و روکش آسفالت پل یادگار امام در محدوده کمربندی مهرشهر با هدف ارتقای کیفی سطح معابر شهر کرج خبر داد.

مریم قهرمانی: حمایت و توجه به محلات کم‌برخوردار هدف اصلی شورای ششم شهر کرج
شنبه، 08 اردیبهشت 1403 - 13:13

در راستای بالا بردن سطح رفاه اجتماعی، شهروندان باید با شهرداری تعامل لازم را داشته باشند.

۹۰ روز فعالیت مشکین دشت تا استقبال از بهار
شنبه، 08 اردیبهشت 1403 - 10:03

نشست شهردار مشکین دشت به همراه اعضای شورای محترم با خبرنگاران استان البرز انجام شد

عمار ایزدیار: استفاده از فن آوری‌های نو در نظارت ساخت و سازها
شنبه، 08 اردیبهشت 1403 - 00:23

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج با تاکید بر جرم انگاری ساخت و ساز غیر مجاز، گفت: بایستی ساخت و ساز غیر مجاز جرم کیفری محسوب شود زیرا تهدیدی آشکار برای محیط شهری و سلامت جامعه است.

مجموعه تالار شهیدان نژادفلاح و خط ۴ حصار ایمن سازی می‌شود
جمعه، 07 اردیبهشت 1403 - 00:31

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج گفت:بر اساس تباصر بودجه سال جاری و با موافقت اعضای شورای شهر ، تالار شهیدان نژاد فلاح و خط ۴ حصار ایمن سازی می شود.

ضرورت افزایش رضایتمندی شهروندان
پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403 - 13:29

شهردار فردیس گفت: مجموع  برنامه ها و اقدامات مدیریت شهری در راستای توسعه و آبادانی شهر، فقط با هدف تامین نیازها و افزایش رضایتمندی شهروندان است.

عملیات تراش و روکش آسفالت مکانیزه بلوار سیلو در دست اجرا است
پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403 - 12:01

معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهرداری فردیس، گفت: عملیات اجرایی آسفالت مکانیزه به مساحت ۹ هزار و ۹۰۰ متر مربع در دست اجرا است.

مریم قهرمانی: محله محوری، رویکردی برای حل مسائل شهری
پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403 - 12:07

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر کرج از عدم ابلاغ طرح تفصیلی انتقاد کرد و گفت: عدم ابلاغ طرح تفصیلی در خصوص آن قسمت از املاکی که در طرح های شهری مانند آموزشی،بهداشتی و فضای سبز قرار گرفته اند، عملاً موجب تضییح حقوق مالکانه و محروم شدن مالک از بهره برداری ملک می گردد.

کارخانه قند کرج؛ شیرینی توافق با شهرداری را به شهروندان بچشاند
پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403 - 11:11

مدیر کارخانه قند قول مساعدت جهت رفع مشکلات شهروندان در مجاورت این کارخانه را داد.

کوتاهی شهرداری عامل وقفه در پرداخت رفاهیات کارکنان شهرداری کرج است
پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403 - 03:12

رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج گفت: شورای شهر در پرداخت رفاهیات به کارکنان شهرداری با هر نوع رابطه استخدامی سیاست روشن و شفافی دارد و ارقام مناسبی در بودجه ۱۴۰۳ به این منظور پیش بینی شده است لکن آنچه تحت عنوان تأخیر در پرداخت رفاهیات پرسنل در سال جدید مطرح می باشد، مربوط به کوتاهی شهرداری و عدم ارائه برنامه اجرایی به شورا می شود.

نجات ۷۱ نفر فردیسی در فروردین ۱۴۰۳
پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403 - 01:23

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فردیس گفت: در فروردین ماه امسال ۱۸۵ عملیات توسط نیروهای امدادی و عملیاتی سازمان انجام شده است.

سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری به دو سازمان
پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403 - 01:07

رییس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج گفت: با تفکیک سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری به 2 سازمان با موضوعات زیباسازی و فضای سبز شهری با اکثریت آراء شورای شهر موافقت شد.

عضو شورای اسلامی شهر کرج: ارتباط نامعقول طرح سوال اعضای شورا از شهردار کرج با جابجایی مدیران شهرداری
چهارشنبه، 05 اردیبهشت 1403 - 12:53

عضو شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به زمزمه‌های جابجایی برخی مدیران شهرداری کرج پس از طرح سوال اخیر اعضای شورا از شهردار کرج گفت: هرگاه طرح سوال از شهردار مطرح می شود شاهد جابجایی مدیرانی در شهرداری می‌شویم.

قدردانی عضو شورای شهر کرج از حافظان امنیت و صیانت از حریم جامعه
چهارشنبه، 05 اردیبهشت 1403 - 13:58

علیرضا رحیمی از نیروهای خدوم فراجای استان البرز که حافظ امنیت و از صیانت حریم جامعه تلاش می‌نمایند قدردانی کرد.

پاکسازی جاده توریستی آتشگاه کرج از زباله در هفته زمین پاک
چهارشنبه، 05 اردیبهشت 1403 - 13:19

همایش روز زمین پاک با همکاری سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج برگزار شد؛ حضور در 4 مدرسه و ارائه برنامه های فرهنگی و آموزشی از دیگر برنامه های سازمان فوق برای این هفته است.

حفظ، توسعه فضای سبز و پاسخ به مطالبات مردم باید اولویت مدیریت شهری باشد
سه‌شنبه، 04 اردیبهشت 1403 - 23:34

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر کرج گفت: دسترسی مردم منطقه 3 شهرداری به فضای سبز عمومی را تسهیل و گزارش اقدامات را ارسال نمایید.

ضرورت فرهنگسازی و توجه به اجرای قوانین زیست محیطی
سه‌شنبه، 04 اردیبهشت 1403 - 17:01

شهردار فردیس گفت: عدم توجه به اجرای قوانین زیست محیطی در همه امور، آلودگی های مختلف را به چالش تبدیل کرده است.

رعایت قوانین و حفظ کیان شورا، سرلوحه اقدامات شهردار باشد
سه‌شنبه، 04 اردیبهشت 1403 - 15:46

رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: رعایت قوانین و حفظ کیان شورا، سرلوحه اقدامات شهردار شود.

سازمان‌های فضای سبز و زیباسازی شهرداری کرج تفکیک شدند
دوشنبه، 03 اردیبهشت 1403 - 16:53

کمیسیون تلفیق شورای شهر کرج در آخرین جلسه خود، اساسنامه تشکیل دو سازمان زیباسازی و بوستان‌ها و فضای سبز شهری کرج را تصویب کرد.

پاسخگویی ۷۴ درصدی به پیام‌های فردیس‌نشینان در سامانه ۱۳۷
دوشنبه، 03 اردیبهشت 1403 - 13:02

مدیر پاسخگویی به شکایات و ارزیابی عملکرد شهرداری فردیس میزان رسیدگی به مطالبات شهروندان در سامانه ۱۳۷ در فروردین ماه امسال را ۷۴ درصد اعلام کرد.

رتبه اول حوزه اطلاع‌‌ رسانی شهرداری‌های کشور به کرج رسید
دوشنبه، 03 اردیبهشت 1403 - 13:35

سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج در پایش سال ۱۴۰۲ با تولید و انتشار ۷۲۸ محتوای خبری، حائز رتبه اول در بین سازمان‌های شهرداری‌های کشور شد.

توجه به توسعه زیر ساخت‌های فرهنگی _هنری کرج در شورای ششم شهر
دوشنبه، 03 اردیبهشت 1403 - 13:35

نایب رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج از بهره‌برداری پلاتو بوستان خانواده در مرداد ماه ۱۴۰۳ خبر داد.

 زمین مهربان لایق نامهربانی انسان‌ها نیست
دوشنبه، 03 اردیبهشت 1403 - 13:22

کیانی شهردار کرج گفت: زمین، مهد و گهواره ای است که با مهربانی تمامی موجودات زنده از جمله ما انسان‌ها را درآغوش گرفته و بار آلودگی‌هایی که هر لحظه بر آن تحمیل می کنیم را به دوش می کشد. چنین زمین مهربانی، لایق بی مهری نیست.

آزادسازی بیش از ۶ هزار هکتار از اراضی واقع در طرح پروژه کنار‌گذر شمالی کرج
یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403 - 15:48

مدیرکل املاک و مستغلات شهرداری کرج؛ از آزادسازی بیش از ۶ هزار هکتار از اراضی واقع در قطعه چهارم پروژه کنار گذر شمالی کرج خبرداد.

افزایش نشاط اجتماعی با محوریت مردم در فردیس
یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403 - 15:41

شهردار فردیس گفت: برگزاری برنامه‌های مردمی با محوریت افزایش نشاط اجتماعی در دستور کار مدیریت شهری فردیس است.

جشنواره پرواز بادبادک‌ها در آسمان فردیس برگزار شد
یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403 - 14:29

شهردار و مدیران شهرداری فردیس با دوچرخه از مقابل شهرداری تا محل برگزاری مراسم رکاب زدند.

پارچه ۲۰ متری توسط کودکان فردیسی رنگ آمیزی شد
یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403 - 16:17

مدیر پسماند شهرداری فردیس گفت: جشنواره پرواز بادبادک‌ها در آسمان فردیس با هدف ایجاد تفریح و نشاط برگزار شد.

اتوبوس های شهری امروز رایگان است
یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403 - 11:06

شهردار فردیس از رایگان شدن ناوگان اتوبوسرانی این شهر به مناسبت روز زمین پاک خبر داد.

بزرگداشت روز جهانی زمین پاک در کرج برگزار می‌شود
یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403 - 10:56

همایش بزرگداشت روز جهانی زمین پاک عصر امروز در مرکز همایش های دانشکدگان کشاورزی و منابع طبیعی برگزار می‌شود.

طرح جهادی فضای سبز در فردیس آغاز شد
شنبه، 01 اردیبهشت 1403 - 15:49

مدیر سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری فردیس از آغاز اجرای طرح جهادى فضاى سبز در سطح شهر فردیس با هدف بازپیرایی فضای سبز شهری خبر داد.

انتخابات شورای اسلامی کار در سازمان مدیریت پسماند برگزار می‌شود
شنبه، 01 اردیبهشت 1403 - 15:04

رئیس اداره توسعه مدیریت و منابع سرمایه انسانی پسماند شهرداری کرج گفت: انتخابات شورای اسلامی کار در روز دوم اردیبهشت از میان 11 کاندیدا با هدف بررسی و برنامه ریزی برای رفع مشکلات قشر کارگری برگزار می شود.

درخواست‌های شهروندان شهرک پردیسان احصاء شد
شنبه، 01 اردیبهشت 1403 - 14:03

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج شهرک پردیسان را جزء شهرک‌هایی که ساکنین آن از تعداد قابل توجهی از ایثارگران و جانبازان هشت سال دفاع مقدس هستند، معرفی کرد.

۱۰۳ مورد اطفای حریق و ۵۷۹ مورد عملیات حادثه طی فروردین ۱۴۰۳ در کرج
شنبه، 01 اردیبهشت 1403 - 13:06

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت: طی فروردین ماه، آتش نشانان به ماموریت ۱۰۳ مورد حریق و ۵۷۹ مورد حادثه اعزام شده‌اند.

سرانه فضای سبز شهر کرج بر اساس شاخص شورای عالی شهرسازی و معماری ۳، طرح جامع ۵/۶ و قانون هوای پاک ۱۳/۲ متر مربع برآورد شده است
شنبه، 01 اردیبهشت 1403 - 12:51

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر کرج گفت: سرانه فضای سبز شهر کرج بر اساس شاخص شورای عالی شهرسازی و معماری ۳، طرح جامع ۵/۶ و قانون هوای پاک ۱۳/۲ متر مربع برآورد شده است.

فدراسیون کشتی با حمایت مدیریت شهری مرکز تخصصی کشتی راه اندازی می‌کند
شنبه، 01 اردیبهشت 1403 - 12:22

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کرج گفت: فدراسیون کشتی با حمایت مدیریت شهری مرکز تخصصی کشتی راه اندازی می‌کند.

طرح اصلاح اساسنامه و تفکیک سازمان بوستان‌ها و فضای سبز از سازمان زیبا سازی در تلفیق مصوب شد
شنبه، 01 اردیبهشت 1403 - 12:19

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر کرج از تصویب طرح اصلاح اساسنامه و تفکیک سازمان بوستان‌ها و فضای سبز از سازمان زیبا سازی در کمیسیون تلفیق خبر داد.

لزوم تخصیص مکان برای راه‌اندازی بازارچه صنایع دستی زنان کارآفرین و سرپرست خانوار با هدف توسعه اشتغال
شنبه، 01 اردیبهشت 1403 - 12:15

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر کرج گفت: مدیریت شهری یکی از مهمترین برنامه‌های خود را حمایت از زنان کارآفرین و سرپرست خانوار برای تامین بازار فروش محصولات آنان در عرصه اقتصادی و بازار قرار دهد.

پیشرفت ۹۰ درصدی عملیات اجرایی بوستان اتحاد فردیس
شنبه، 01 اردیبهشت 1403 - 11:21

پیشرفت ۹۰ درصدی عملیات اجرایی بوستان اتحاد فردیس مدیر منطقه ۲ شهرداری فردیس گفت: عملیات اجرایی بوستان اتحاد این شهر با پیشرفت ۹۰ درصدی همراه است و به زودی به بهره برداری می‌رسد.

گرامیداشت هفته زمین پاک در فردیس برگزار می‌‌شود
جمعه، 31 فروردین 1403 - 17:33

رئیس شورای اسلامی شهر فردیس گفت: در راستای گرامی داشت هفته زمین پاک برنامه‌های مختلفی در شهر فردیس برگزار می‌شود.

حسین سعیدی: وقتی خودمان نیروی متخصص داریم چرا باید از شهرهای دیگر مدیر وارد کنیم؟
پنجشنبه، 30 فروردین 1403 - 13:05

سعیدی سیرائی خطاب به کیانی شهردار کرج: آقای شهردار؛ شهرداری کرج بی‌شمار نیروی انقلابی، تحصیل‌کرده و متخصص دارد اما دیده نمی‌شوند.

۴۰ دستگاه اتوبوس برقی وارد چرخه ناوگان عمومی کرج شد
پنجشنبه، 30 فروردین 1403 - 10:54

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج از بهره برداری ۴۰ دستگاه اتوبوس برقی به ناوگان عمومی کرج خبر داد.

علیرضا رحیمی: پیگیری مطالبات شهروندان افزایش رضایت‌مندی شهروندان را به همراه دارد
پنجشنبه، 30 فروردین 1403 - 10:49

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج: از ایجاد فضای ورزشی و ساماندهی پارک والفجر واقع در محله آسیاب برجی خبر داد.

یکی از معابر کرج به نام شهید والامقام بهروز واحدی مزین شود
چهارشنبه، 29 فروردین 1403 - 16:40

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج گفت: شهید والامقام بهروز واحدی اولین شهید راه قدس در سال 1403 است که به شهرداری پیشنهاد می شود معبری به نام شهید بهروز واحدی مزین شود.

رسیدگی به مشکلات شهروندان فردیس اولویت مدیریت شهری باشد
چهارشنبه، 29 فروردین 1403 - 14:53

فرماندار شهرستان فردیس گفت : لزوم تکریم ارباب رجوع و تلاش مدیریت شهری برای رفع مشکلات مردم یک اصل مهم و اساسی است.

تابلوهای غیرمجاز از سطح منطقه ۱ کرج جمع‌آوری شدند
چهارشنبه، 29 فروردین 1403 - 11:42

مدیر منطقه 1 شهرداری کرج گفت: با هدف حذف آشفتگی بصری در معابر و احقاق حقوق شهروندان، تابلوها و پایه‌های تابلوهای روان غیر مجاز در سطح منطقه جمع آوری و حذف شد.

آتش‌ نشانی کرج تحت آموزش‌های غواصی قرار گرفت
چهارشنبه، 29 فروردین 1403 - 14:38

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج از برگزاری دوره آموزشی غواصی ویژه گروه واکنش سریع در این سازمان خبر داد.

شهر کرج به ایستگاه لرزه نگار مجهز می‌شود
چهارشنبه، 29 فروردین 1403 - 13:51

سرپرست اداره مطالعات بحران و پدافند غیر عامل شهرداری کرج: این لرزه نگار با ثبت و ارائه گزارش‌های دقیق از لرزه های خفیف با هدف پایش وضعیت فرونشست در پی برداشت های بی رویه سفره‌های زیرزمینی و لرزه‌های قوی نسبت به ارزیابی حرکت گسل‌های زمین در حالت‌های مختلف، اطلاعات کامل را در اختیار مدیریت شهری قرار خواهد داد.

شهرداری کرج عزمی بابت ساماندهی دستفروشان ندارد؟
چهارشنبه، 29 فروردین 1403 - 13:30

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر کرج از بی توجهی شهرداری نسبت به ساماندهی دستفروشان انتقاد و بر لزوم توجه بیشتر شهرداری نسبت به رفع این مشکل تاکید کرد.

مخالف استفاده از تکنولوژی جدید اتوبوس‌های برقی نیستم / درمانی برای زخم کهنه کمبود اتوبوس در شهر شویم
چهارشنبه، 29 فروردین 1403 - 13:23

عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت: مخالف استفاده از تکنولوژی جدید اتوبوس های برقی نبودم بلکه مخالفتم درخصوص عدم اخذ مجوزقانونی برای خرید اتوبوس های برقی و هزینه کرد آن برای خرید تعداد بیشتر اتوبوس با استاندارد گازوئیلی بود.

جشنواره لاله‌های ۱۴۰۳ کرج به پایان رسید
چهارشنبه، 29 فروردین 1403 - 10:56

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج از تعطیلی سه روزه باغ گل‌ها به دلیل بهسازی، بازسازی و بازکاشت گل‌های جدید و رسیدگی به باغچه‌ها خبر داد.

طرح تعریض و بازگشایی خیابان تامین اجتماعی برای سهولت دسترسی محلات المهدی و برزنت تسریع شود
سه‌شنبه، 28 فروردین 1403 - 20:13

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر کرج در تذکر به شهردار،رئیس شورا و درخواست از فرماندهی فراجا مطرح کرد: طرح تعریض و بازگشایی خیابان واقع در ضلع شرقی تامین اجتماعی در منطقه پنج برای سهولت دسترسی محلات المهدی و برزنت تسریع شود.

خط اتوبوس BRT کرج خرداد امسال افتتاح می‌شود
سه‌شنبه، 28 فروردین 1403 - 12:10

شهردار کرج از رایگان بودن هزینه اتوبوس‌های برقی کرج در خیابان شهید بهشتی خبر داد.

📸 بازدید فرمانده سپاه البرز از جشنواره لاله‌های کرج
سه‌شنبه، 28 فروردین 1403 - 16:36

پایگاه تحلیلی خبری نشرفردا ؛ مجتبی عبداللهی استاندار البرز و سردار حیدرنیا فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) از باغ لاله های کرج در بوستان شهید چمران دیدن نمودند.

افتتاح جایگاه شارژ خودروهای برقی در کرج
سه‌شنبه، 28 فروردین 1403 - 12:03

جایگاه شارژ خودروهای برقی و ۴۰ دستگاه اتوبوس برقی با حضور احمد وحیدی وزیر کشور افتتاح شد.

کرج خواستگاه ترویج گل لاله در ایران است
دوشنبه، 27 فروردین 1403 - 11:49

علیرضا رحیمی خواستار برگزاری جشنواره گل‌های داوودی در محدوده کاخ مروارید مهرشهر شد.

اقدامات انجام شده تنظیم بازاری ویژه ایام نوروز
یکشنبه، 26 فروردین 1403 - 11:59

سعید طاهری ، اقدامات انجام شده در روزهای پایانی سال گذشته را تشریح و اظهار کرد: با توجه به برنامه اجرایی ویژه غرفه های ارائه میوه شب عید با نرخ مصوب تنظیم بازاری، ۷ جایگاه ثابت (غرف فعال در بازارهای روز) و ۴ جایگاه موقت از سوی این مدیریت در جاده ملارد بالاتر از کمیته امداد امام خمینی(ره)، خیابان داوری، بلوار بیات، شهرک ۱۱۰ و غرفه های بازار های نقش جهان، کوثر، اهری و بوستان ایجاد و راه اندازی شد و از تاریخ ۲۵ اسفند ۱۴۰۲ لغایت ۱۴ فروردین ۱۴۰۳، ۱۵۰ تن پرتقال و ۷۰ تن سیب توزیع شد.

تاخیر در مدیریت صحیح نقدینگی قابل توجه شهرداری کرج جز سوء مدیریت و خیانت به شهر چیزی نیست
پنجشنبه، 23 فروردین 1403 - 19:59

دبیر اول و رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج گفت: نقدینگی شهرداری کرج در حال حاضر ۲۲۵۰ میلیارد تومان می‌باشد که تاخیر در تبدیل آن به سرمایه و دارایی جز سوء مدیریت و خیانت به شهر چیزی نیست.

رفاه و آسایش مردم در راس امور شورای شهر است
پنجشنبه، 23 فروردین 1403 - 19:54

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج گفت: شورای شهر دوره ششم در راستای خدمت‌رسانی هر چه بهتر، تامین رفاه و آسایش مردم  را در راس کارهای خود قرار داده اند.

علیرغم تذکرات و پیگیری‌های اعضای شورا وضعیت بیمه تکمیلی کارکنان شهرداری مناسب نیست
پنجشنبه، 23 فروردین 1403 - 19:48

دبیر اول و رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج گفت: متاسفانه تا امروز هیچ مناقصه ای مربوط به بودجه سال ۱۴۰۳ برگزار نشده است و حتی فرآیند آن نیز آغاز نشده است.

نقش آفرینی سازمان مدیریت پسماند در جشنواره لاله‌ها
چهارشنبه، 22 فروردین 1403 - 21:06

دومین روز از جشنواره لاله‌ها با فعالیت و‌ نقش آفرینی سازمان مدیریت پسماند که با هدف فرهنگ‌سازی در دستورکار قرار گرفت، با استقبال خوب شهروندان همراه بود.

ضرورت برخورد حقوقی با کوتاهی در اجرای پروژه تقاطع غیر همسطح شهدای غزه
سه‌شنبه، 21 فروردین 1403 - 10:57

نایب رییس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به عدم همکاری پیمانکار نسبت به تعهد در اتمام پروژه تقاطع غیر همسطح شهدای غزه بر ضرورت برخورد حقوقی با کوتاهی در اجرای پروژه تاکید کرد.

آغاز عملیات ساماندهی بلوار شهدا حدفاصل سه راه حافظیه تا فلکه سوم
سه‌شنبه، 21 فروردین 1403 - 10:17

امیرحسین سلیمی با اعلام این خبر، اظهار کرد: عملیات اجرایی ساماندهی پیاده راه بلوار شهدا به منظور سهولت تردد و تامین رفاه شهروندان حدفاصل سه راه حافظیه تا فلکه سوم و ضلع غربی فلکه سوم تا چهارم آغاز شد

پیاده سازی سامانه هوشمند مدیریت ناوگان حمل و نقل در شهرداری کرج
سه‌شنبه، 21 فروردین 1403 - 08:39

معاون مالی و اقتصادی شهرداری کرج گفت: در راستای بهینه سازی و مدیریت هوشمندانه هزینه‌های وسایط نقلیه سبک در استیجار شهرداری کرج، تصمیمات لازم بر اساس اجرای تباصر بودجه سال جاری اتخاذ شد.

شورای شهر کرج بعنوان شورای نمونه شهرستان کرج انتخاب شد
دوشنبه، 20 فروردین 1403 - 21:24

رئیس شورای اسلامی شهرستان کرج گفت: به مناسبت ۹ اردیبهشت ماه روز ملی شوراها با بررسی فعالیت ها و شاخص های شورهای اسلامی و  پس از رای گیری ، شورای اسلامی شهر کرج بعنوان شورای نمونه شهرستان ، بخش آسارا به عنوان شورای اسلامی بخش نمونه و شورای اسلامی علی آباد گونه نیز بعنوان شورای روستای نمونه انتخاب و برای طی مراحل قانونی به فرمانداری معرفی می شوند.

هفت تذکر به شهردار کرج
یکشنبه، 19 فروردین 1403 - 23:15

عضو شورای شهر کرج در نطق پیش از دستور خود ضمن تذکر به شهردار کرج در خصوص رویه جاری مدیریتی در شهرداری ، خواستار اصلاح شرایط موجود شد.

فرماندار فردیس: تسهیل و تسریع امور و تکریم مردم باید اولویت اصلی مدیران باشد
یکشنبه، 19 فروردین 1403 - 17:22

پروژهای کلان از جمله مترو فردیس، کنارگذر شرقی، پل شیخ آباد و.. باید اهداف اصلی شهرداری ها باشد.

ضرورت برنامه‌ریزی برای بهبود روند جذب اعتبارات عمرانی
یکشنبه، 19 فروردین 1403 - 10:15

شهردار فردیس بر لزوم برنامه ریزی و زمانبندی مناسب برای بهبود در روند جذب اعتبارات عمرانی در حوزه های مختلف شهرداری تاکید کرد.

300 هزار پیاز لاله هلندی در جشنواره لاله‌های البرز کاشته شد است
شنبه، 18 فروردین 1403 - 14:32

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: دهمین دوره جشنواره لاله هایِ کرج از۲۰ الی ۲۷ فروردین ماه با ۳۰۰ هزار پیاز لاله هلندی در ۳۷ واریته و ۲۰۰ هزار گل فصلی در باغ گل‌های پارک شهید چمران کرج آغاز به کار خواهد کرد.

شهرداران و بخشداران به مناطق تحت خدمت خود نظارت ویژه شهرستان باشند / فرهنگ حرکت جهادی در ادارات اشاعه یابد
شنبه، 18 فروردین 1403 - 13:23

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج گفت: روحیه جهادی مدیران با حضور میدانی در مناطق تحت خدمت و نظارت مستمر بر فعالیت های مرتبط با امور شهری تسری می یابد.

مدیران مناطق دهگانه شهرداری از محلات غافل نشوید
شنبه، 18 فروردین 1403 - 11:02

رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: با توجه به ردیف های بودجه ای که در بودجه شهرداری توسط شورای شهر به تصویب رسید، وضعیت رسیدگی به محلات در اولویت مدیران قرار گیرد،

هر چه در توان دارید برای ارتقا رفاه و رضایتمندی مردم استفاده کنید/فرصت های باقی مانده را برای تکمیل پروژه های نیمه تمام و خدمت به مردم غنیمت بدانیم
جمعه، 17 فروردین 1403 - 00:19

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: هر چه در توان داریم باید برای افزایش رفاه و آسایش مردم استفاده کنیم، گاهی حتی با کمترین هزینه ولی با بیشترین تدبیر و بهره وری، می توان اقدامات بزرگی را رقم زد و سبب ساز رضایت خدا و مردم شد.

تشریح عملکرد سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری فردیس در سال ۱۴۰۲
سه‌شنبه، 14 فروردین 1403 - 10:36

علی اصغر سلیمانی به تشریح اقدامات انجام شده در سال ۱۴۰۲ پرداخت و اظهار کرد: با توجه به برنامه ریزی‌های این سازمان در جهت توسعه سرانه‌های فرهنگی، ورزشی و اجتماعی، کلنگ پروژه‌های گرمخانه آقایان، احداث دو قرائت خانه، احداث دو سرای محله، مجموعه ورزشی شهرک راه آهن و سوله ورزشی اهری بر زمین زده شد.

تحقق ۱۰۷ درصدی بودجه شهرداری گرمدره در سال ۱۴۰۲
یکشنبه، 12 فروردین 1403 - 15:00

دکتر مسعود نجفی شهردار گرمدره گفت:  به حمدالله بودجه سال ۱۴۰۲ شهرداری گرمدره ضمن تحقق ، از میزان پیش بینی شده فراتر رفت . 

انفجار گاز در گلشهر یک مصدوم بر جای گذاشت
شنبه، 11 فروردین 1403 - 21:22

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج از انفجار گاز در ۴۵ متری گلشهر خبر داد و گفت: طی این حادثه یگ مصدوم بجای ماند.

وسعت فضای سبز فردیس ۴ هکتار افزایش یافت
جمعه، 10 فروردین 1403 - 15:33

مدیر سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری فردیس گفت: در طول سال گذشته با هدف تامین سرانه ها و توسعه فضای سبز در مناطق کم برخوردار، ۴ پارک محلی در فردیس احداث و حدود ۴۰ هزار متر مربع به مساحت فضای سبز شهری افزوده شد.

۴۹ حادثه آتش سوزی در هفته اول سال نو اتفاق افتاد
چهارشنبه، 08 فروردین 1403 - 14:02

رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری کرج طی هفته‌ای که گذشت در عملیات‌های مختلف ۸۵ نفر نجات یافتند.

لایحه خوش حسابی نیمه اول سال ۱۴۰۳ به تصویب رسید
پنجشنبه، 02 فروردین 1403 - 20:32

عمار ایزدیار سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج در پایان جلسه ۱۶۰ رسمی شورا که عصر بیست و هفتم اسفند ماه تشکیل شد، گفت: در آخرین جلسه سال جاری شورا، لایحه دوفوریتی خوش حسابی شهرداری کرج مطرح، بررسی و به تصویب رسید.

لایحه خوش حسابی نیمه اول سال ۱۴۰۳ به تصویب رسید
دوشنبه، 28 اسفند 1402 - 17:21

همشهریان کرجی که قصد پرداخت نقدی عوارض صدور پروانه ساختمانی را داشته باشند، در ۶ ماهه اول سال آتی از تخفیف ۳۱ درصدی برخوردار خواهند شد.

800 سطل زباله مکانیزه برای جانمای در مناطق دهگانه کرج خریداری شد
دوشنبه، 28 اسفند 1402 - 12:15

همزمان با اجرای طرح عیدانه توسط سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج 800 سطل مکانیزه برای جانمایی در مناطق دهگانه کرج خریداری شد.

هزار و ۵۰۰ تن آسفالت در معابر منطقه ۲ شهرداری فردیس ریخته شد
یکشنبه، 27 اسفند 1402 - 10:19

فرامرز گلخو در گفت‌وگو با پایگاه خبری مدیریت شهری فردیس، با بیان اینکه هزار و ۵۰۰ تن آسفالت جهت آسفالت ریزی و ترمیم آسفالت معابر از ابتدای اسفند ماه و آغاز استقبال از بهار در معابر مختلف منطقه۲ ریخته شده است، اظهار کرد: همکارانم در معاونت های خدمات شهری و عمران منطقه ۲ راستای ایجاد طراوت و نشاط در شهر از هیچ تلاشی دریغ نکرده اند.

جذب ۸۸ درصدی بودجه عمرانی شهرداری فردیس
شنبه، 26 اسفند 1402 - 10:21

محمدرضا احمدی نژاد در آخرین جلسه شورای برنامه ریزی سال جاری که روز پنجشنبه برگزار شد، ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: پایان سال است و اکنون بهترین زمان بوده تا از ابتدای سال جاری تا کنون را ارزیابی کنیم و خروجی کار را بسنجیم.

استفاده رایگان از قطار شهری کرج در روز‌های پایانی سال
پنجشنبه، 24 اسفند 1402 - 22:48

جهت رفاه شهروندان کرجی در روزهای پایانی سال ایستگاه‌های مترو خط ۲ قابل استفاده می‌باشد.

ایجاد چهار‌ خانه بازیافت در سطح شهر کرج به مناسب نوروز
سه‌شنبه، 22 اسفند 1402 - 21:29

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج از استقرار چهار خانه بازیافت در مناطق مختلف کرج خبر داد و گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته و وعده ای که به شهروندان داده بودیم خانه های بازیافت در سطح شهر مستقر شدند.

جشنواره لاله ها به صورت ویژه و مناسب ماه رمضان برگزار شود
سه‌شنبه، 22 اسفند 1402 - 21:09

عضو شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه فضای شهر برای ماه رمضان هنوز کامل نشده و آماده نیست گفت: شهر کرج شهر اسلامی است و قرار است ماه رمضان ماهی شود که شعائر آن توسط حوزه فرهنگی شهرداری و سازمان سیما منظر به آن پرداخته شود.

تسریع در صدور پروانه ساختمانی در ایام پایانی منجر به تخطی از قوانین و تضییع حقوق شهرداری کرج نشود
سه‌شنبه، 22 اسفند 1402 - 17:59

دبیر و رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج گفت: باتوجه به افزایش عوارض صدور پروانه ساختمانی در سال ۱۴۰۳، تسریع در صدور پروانه ساختمانی در ایام پایانی سال منجر به تخطی از قوانین و تضییع حقوق شهرداری کرج مانند تجارب تلخ سنوات گذشته نگردد.

آماده باش کامل سازمان آتش نشانی شهرداری فردیس درآستانه چهارشنبه آخرسال
سه‌شنبه، 22 اسفند 1402 - 10:48

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فردیس گفت: ایستگاه‌ها و عوامل آتش‌نشانی در شب چهارشنبه‌ آخر سال برای حفظ ایمنی شهروندان و جلوگیری از حوادث احتمالی در آماده باش کامل هستند.

دوربین های نظارتی بر روی متخلفین ساخت و ساز غیر مجاز فعال است
سه‌شنبه، 22 اسفند 1402 - 10:44

علیرضا رحیمی خطاب به متخلفین ساخت و ساز غیر مجاز زیاده خواه هشدار داد دست بردارید عاقبت خوشی در انتظارتان نیست.

شهرداری در پروژه‌های عمرانی به پیوست فرهنگی و اجتماعی توجه کند
دوشنبه، 21 اسفند 1402 - 16:18

عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت شهرداری در پروژه‌های عمرانی به پیوست فرهنگی و اجتماعی توجه کند.

توزیع عادلانه المان ها و مبلمان شهری در استقبال از بهار قرآن و طبیعت، در نواحی مختلف شهرکرج
دوشنبه، 21 اسفند 1402 - 09:09

سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری با نورپردازی و المان های نوری نشاط اجتماعی و سر زندگی در شهر را افزایش دهد

خانه تکانی سبز
دوشنبه، 21 اسفند 1402 - 01:16

همزمان با فرا رسیدن سال نو و در راستای ارتقای سطح مشارکت های اجتماعی شهروندان به منظور حمایت از آسیب دیدگان و افراد در معرض آسیب و همچنین ایجاد حس دلگرمی در بین آنها،  پویش خانه تکانی سبز توسط سازمان‌های مدیریت پسماند اجرا می‌شود.

فردیس آماده استقبال از ۲ بهار رمضان و طبیعت است
یکشنبه، 20 اسفند 1402 - 10:30

محمدرضا احمدی نژاد با اشاره به مصادف شدن ماه مبارک رمضان و عید نوروز باستانی، اظهار کرد: با همراهی همکارانم در معاونت های امور زیربنایی و حمل و نقل، خدمات شهری و محیط زیست و مدیریت سیما، منظر و فضای سبز شهری در صدد هستیم با برنامه‌ریزی، هماهنگی بیشتر و رویکردی متفاوت وارد سال جدید شویم و استقبال متفاوتی از فصل بهار و بهار قرآن داشته باشیم

شهر کرج در روزهای پایانی سال حال و هوای تازه‌ای پیدا خواهد کرد
شنبه، 19 اسفند 1402 - 11:02

معاون محیط زیست و خدمات شهر شهرداری کرج گفت: تمامی اقدامات در طرح استقبال از نوروز با رویکرد اجرای برنامه‌ها و اقدامات خلاقانه و ویژه در راستای ایجاد تحول در سطح شهر برنامه‌ریزی و در حال اجرا است.

برخی از تذکرات موجه شورای شهر هیچ اقدام یا پاسخ موثری نداشته است
چهارشنبه، 16 اسفند 1402 - 10:36

رییس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر کرج گفت: برخی از تذکرات موجه اعضای شورای شهر هنوز هیچ اقدام یا پاسخ موثری از سوی شهردار نداشته است.

کمبود منابع آبی از چالش های مهم فردیس
سه‌شنبه، 15 اسفند 1402 - 10:17

شهردار فردیس گفت: فرهنگسازی در خصوص مسائل زیست محیطی باید از دوران کودکی آغاز شود.

فرهنگسازی صرفه جویی در مصرف آب نجات دهنده قطره هاست
دوشنبه، 14 اسفند 1402 - 11:23

رئیس شورای اسلامی شهر فردیس آموزش، افزایش دغدغه مندی های زیست محیطی کودکان و فرهنگسازی برای کاهش مصرف آب را از دلایل اهمیت پویش نجات قطره ها برشمرد

گره گشایی از صدور پروانه برای املاک قولنامه‌ای خبری خوش برای قشر سازندگان است
شنبه، 12 اسفند 1402 - 10:30

شهردار کرج ضمن قدردانی از پیگیری های اعضای شورای اسلامی این کلانشهر و حمایت ویژه استاندار البرز در لغو ممنوعیت صدور پروانه ساختمانی برای املاک قولنامه ای، آن را موجب رفع بلاتکلیفی چندین ساله و خبری خوش برای قشر سازنده، عامل رشد درآمدهای شهری و تسریع در نوسازی بافت های فرسوده دانست.

فضای مناسب بازپروری کودکان کار و خیابان ایجاد می‌شود
جمعه، 11 اسفند 1402 - 20:38

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج گفت: فضای مناسب جهت ساماندهی و بازپروری کودکان کار و خیابان آماده می شود.

پل‌های عابر پیاده کرج تعمیرات اساسی لازم دارند
جمعه، 11 اسفند 1402 - 20:34

نایب رئیس و رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر کرج گفت: پل های عابر پیاده کرج نیازمند تعمیرات اساسی، مقاوم سازی و ایمنی است.

به استقبال بهار می رویم ؛با نوسازی ایستگاه‌های اتوبوس کرج
سه‌شنبه، 08 اسفند 1402 - 10:14

نوسازی و بازسازی 75 ایستگاه اتوبوس در سطح شهرکرج علیرضا رحیمی از نوسازی و بازسازی 75 ایستگاه اتوبوس تا پایان سال در سطح شهر کرج خبر داد

شهروندان صاحبان اصلی شهر هستند
دوشنبه، 07 اسفند 1402 - 09:36

عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت: شهروندان صاحبان اصلی شهر هستند و می بایست احصاء و تحقق درخواست شهروندان به یک رویکرد استراتژیک مدیریت شهری تبدیل شود

بهرامی : رفع مشکلات شهری نیازمند همکاری تمام مسئولین استان میباشد
پنجشنبه، 03 اسفند 1402 - 12:17

اعضای شورای اسلامی کمالشهر در نشست با خبرنگاران در زمینه مشکلات شهری سخن گفتند

تمامی مجوز های فضاهای خدماتی برای مردم رایگان میباشد
پنجشنبه، 03 اسفند 1402 - 11:56

محمد اسدی شهردار کمالشهر : افرادی که در شهر کمالشهر فضای خدماتی برای مردم ارائه کنند تمامی مجوز ها برایشان رایگان میباشد

هزینه حذف هر پارکینگ برای شهر ۵۰۰ میلیون تومان است
چهارشنبه، 02 اسفند 1402 - 09:52

شهردار کرج هزینه ساخت هر پارکینگ برای این دستگاه را ۵۰۰ میلیون تومان عنوان کرد و گفت: حذف هر پارکینگ در روند ساخت و سازهای شهری، همین میزان ضرر را به شهر و شهروندان تحمیل می‌کند.

توجه ویژه شورا به حل معضل پارکینگ شهر کرج
چهارشنبه، 02 اسفند 1402 - 09:44

رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: حمل و نقل عمومی از جمله مسئله پارکینگ در شهر کرج مورد توجه ویژه این دوره از شورای اسلامی شهر است.

ساماندهی پناهگاه و کنترل جمعیت سگ‌های بلاصاحب در فردیس
سه‌شنبه، 01 اسفند 1402 - 09:19

معاون خدمات شهری شهرداری فردیس گفت: کنترل جمعیت سگ های بلاصاحب و ساماندهی پناهگاه فردیس با جدیت مدیریت می شود. اصغر نصیری درگفت‌وگو با پایگاه خبری مدیریت شهری فردیس، با اشاره به بند۱۵ ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها درخصوص وظیفه شهرداری برای کنترل جمعیت سگ‌های بلاصاحب، اظهار کرد: بر اساس دستورالعمل موجود درحال حاضرعملیات زنده گیری سگ‌های بلاصاحب، غربالگری، واکسیناسیون، چکاپ پزشکی و عقیم سازی با جدیت انجام می‌شود.

جایگاه جهاد تبیین در شهرداری کرج کجاست؟
دوشنبه، 30 بهمن 1402 - 09:22

عضو شورای اسلامی شهر کرج با گله مندی از عدم اطلاع رسانی مناسب در خصوص پروژه های مدیریت شهری، گفت: جایگاه جهاد تبیین در شهرداری کرج کجاست؟ 

نصب تابلو هدایت مسیر دروازه ای در بلوار شهدای اقتدار فردیس
شنبه، 28 بهمن 1402 - 10:49

مهدی صفری در گفت و گو با پایگاه خبری مدیریت شهری فردیس با اعلام این خبر اظهار کرد: در بلوار شهدای اقتدار مسیر شمال به جنوب، تابلو هدایت مسیر دروازه ای نصب شد

ثبات در مدیریت شهری فردیس منتج به پیشرفت عمرانی شهر شده است
پنجشنبه، 26 بهمن 1402 - 18:18

صابر کریمی رزکانی اظهار کرد: در بهمن ماه سال جاری شاهد کلنگ زنی دو سرای محله در شهر بودیم و پروژه هایی چون پارک بانوان و فرهنگسرای پیک نیز فردا افتتاح می شود که علت تحقق کارهای اجرایی، تعامل همکارانم در شورای اسلامی شهر با مجموعه شهرداری و ثبات آن است.

تمرکز شورای ششم تکمیل آزاد راه شهید سلیمانی و پروژه قطار شهری است
سه‌شنبه، 24 بهمن 1402 - 10:11

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرج گفت: تمرکز شورای ششم بر تکمیل پروژه های عمرانی نیمه تمام مانند آزاد راه شهید سلیمانی و پروژه قطار شهری است.

ایستگاه آتش‌نشانی برای محلات کم برخوردار تاسیس می‌کنیم
جمعه، 20 بهمن 1402 - 19:22

علیرضا رحیمی گفت: جای خالی ایستگاه آتش نشانی و سرای محله در محلات آق تپه،شعبان آباد،حصار و کلاک پر شد.

تامین مسکن و آب آشامیدنی اشتهارد بزرگ‌ترین دغدغه آقای استاندار است
جمعه، 20 بهمن 1402 - 19:17

عبداللهی خطاب به مدیران استان گفت: با شجاعت برای رفع مشکلات مردم وارد عمل شوید.

چهارمین تصفیه خانه محلی کرج در مدار بهره برداری
چهارشنبه، 18 بهمن 1402 - 10:28

شهردار کرج روز گذشته در جریان بازدید چند ساعته از پروژه های حوزه فضای سبز این کلانشهر، از بهره برداری از تصفیه خانه خط ۴ حصار با ظرفیت هزار مترمکعب در آینده ای نزدیک خبر داد.

در مشکین دشت ۲ تصفیه خانه نیاز است 
سه‌شنبه، 17 بهمن 1402 - 10:47

جلسه بررسی مدیریت آب های سطحی و تأمین آب شرب به میزبانی شورای اسلامی شهرستان فردیس 

به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر میز خدمت در مشکین دشت برپا شد.
سه‌شنبه، 17 بهمن 1402 - 10:41

عصر امروز " ۱۶ بهمن ماه ۱۴۰۲ " در پنجمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر در راستای تداوم ارتباط چهره به چهره مسئولین شهری و شهرستان فردیس با شهروندان و تسریع در روند حل مشکلات آنها، میز خدمت و پاسخگویی با حضور حجت‌ الاسلام‌ و المسلمین دکتر حسینی امام جمعه محترم شهرستان فردیس و مسئولين مربوطه در مسجد جامع صاحب الزمان(عج) شهرک بعثت برپا شد.

انتقاد عضو شورای شهر کرج به بودجه ۱۴۰۳
دوشنبه، 16 بهمن 1402 - 09:27

عضو شورای شهر کرج گفت: بودجه تعیین شده برای «اطلاع‌رسانی» به خوبی نشان می‌دهد دوست نداریم رسانه‌ را به عنوان رکن چهارم دموکراسی کنار خودمان داشته باشیم.

ادامه اجرای پروژه بهبود عبور و مرور شهری در بلوار شهدا در دستور کار است
یکشنبه، 15 بهمن 1402 - 10:00

بهنام فخری اظهار کرد: با توجه به ضرورت بهسازی زیرساخت های شهری، ادامه اجرای پروژه بهبود عبور و مرور شهری، حدفاصل فلکه دوم تا سه راه حافظیه که شامل جدول گذاری و پیاده رو سازی است در دستور کار این کمیسیون قراردارد و پس از بررسی و برگزاری جلسات آتی در کمیسیون عمران،عملیاتی خواهد شد.

جمع آ‌وری و بررسی ۱۳۰ ایده و پیشنهاد درخصوص بودجه سال ۱۴۰۳ شهرداری به مرکز پژوهش شورای شهر 
سه‌شنبه، 10 بهمن 1402 - 10:39

رییس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج از جمع آ‌وری و بررسی ۱۳۰ ایده و پیشنهاد با نظر اعضای شورای شهر به مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای شهر در راستای بودجه سال ۱۴۰۳ شهرداری خبر داد. 

راهکاری جدید برای حل مشکلات شهرک ناز
سه‌شنبه، 10 بهمن 1402 - 10:37

شهردار فردیس گفت:علیرغم اینکه موضوعات حقوقی شهرک ناز هنوز تعیین تکلیف نشده و به شهرداری فردیس تحویل نشده است، اما در حال پیگیری و انعقاد تفاهمنامه ای جهت رفع موانع برای ارائه خدمات، تامین سرانه ها و ارائه پایانکار به املاک منطقه شهرک ناز هستیم.

هزار نیروی پاکبان و سبزبان شهرداری فردیس در برابر هپاتیت واکسینه می شوند
سه‌شنبه، 10 بهمن 1402 - 09:23

معاون خدمات شهر شهرداری فردیس گفت: به منظورحفظ سلامت و ارتقای سطح ایمنی نیروهای خدمات شهری، اولین مرحله طرح ایمنی‌، بهداشت و محیط زیست(‌ HSE) و واکسیناسیون هپاتیت تمامی پاکبانان و سبزبانان شهرداری فردیس اجرا شد.

ضرورت برنامه ریزی دقیق برای تامین منابع آبی سال آینده
دوشنبه، 09 بهمن 1402 - 10:00

عضو شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه نقشه ها و الگوهای هواشناسی نشان می دهد که به شدت دچار کاهش بارندگی هستیم، گفت: حتی اگر در دو ماه پایانی روزهای پربارشی داشته باشیم اما بدلیل عدم برنامه ریزی با مساله کمبود آب جدی روبرو هستیم

ادامه عملیات بهسازی حاشیه بلوار شهید اسمی در دستور کار کمیسیون عمران قرار دارد
یکشنبه، 08 بهمن 1402 - 09:55

رئیس کمیسیون عمران، شهرسازی و حمل و نقل ترافیک شورای اسلامی شهر فردیس گفت: اجرای فاز دوم پروژه بهسازی و بازگشایی بلوار شهید اسمی در دستور کار است.

مدیریت شهری فعلی نگاهی ویژه به امور فرهنگی دارد
سه‌شنبه، 03 بهمن 1402 - 10:58

آنچه که همواره حائز اهمیت است، موضوع امیدآفرینی است و هر فردی امروز در دل مردم بتواند ذره‌ای امید ایجاد کند، قطعا در جهت تحقق  منویات رهبر معظم انقلاب حرکت کرده است. 

فردیس پیشتاز اجرای طرح هفته هوای پاک در البرز
سه‌شنبه، 03 بهمن 1402 - 10:52

سید حمید یعقوبی در دیدار با مدیر و کارکنان اداره ارتباطات شهرداری فردیس، اظهار کرد: روابط عمومی ستادی تخصصی است و ضرورت اطلاع رسانی اقدامات انجام شده در شهرداری‌ها به عهده این حوزه است.

تخصیص اعتبار ۳۰ میلیارد ریالی برای خط اتصال کرج به محمد شهر
دوشنبه، 02 بهمن 1402 - 10:07

رییس شورای اسلامی شهرستان کرج از تخصیص اعتبار ۳۰ میلیارد ریالی در متمم بودجه شهرداری کرج برای بهسازی و آسفالت خیابان بسیج حد اتصال کرج به محمد شهر خبر داد.

ارائه تخفیف ۱۰ درصدی در مراکز معاینه فنی فردیس
دوشنبه، 02 بهمن 1402 - 09:54

رئیس سازمان حمل و نقل، بار و مسافر شهرداری فردیس از تخفیف ۱۰ درصدی خدمات در مراکز معاینه فنی شهر فردیس خبر داد

تغییر سیمای محله های کم برخوردار اولویت مدیریت شهری و شورای ششم کرج
یکشنبه، 01 بهمن 1402 - 10:16

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج گفت: تغییر سیمای محله های کم برخوردار با جدیت در برنامه کاری مدیریت شهری و شورای ششم کرج است .

سرویس‌دهی رایگان اتوبوس‌ها به مدت سه روز در فردیس
شنبه، 30 دی 1402 - 11:54

به مناسبت گرامیداشت هفته هوای پاک انجام می‌شود ؛ سرویس دهی اتوبوس‌های شهری فردیس به مناسبت روز هوای پاک به مدت سه روز رایگان شد.

عملیات اجرایی تقاطع غیر هم سطح کچویی سال آینده کلید می‌خورد
سه‌شنبه، 26 دی 1402 - 13:37

محمدرضا احمدی نژاد در آیین افتتاح بوستان ساحل که با استقبال شهروندان و مسئولان برگزار شد، مساحت این بوستان را ۹ هزار و ۷۰۰ متر مربع خواند و اظهار کرد: بوستان ساحل در ادامه بوستان حاشیه ای وحدت اجرا شده است.

اتوبوس BRT مرهمی زود بازده برای   درد کهنه ترافیک
دوشنبه، 25 دی 1402 - 09:54

موقعیت جغرافیایی شهر کمال شهر و وجود شهرک صنعتی و عوامل اقتصادی کمال شهر را به مهاجر پذیر ترین شهر تبدیل کرده است .

ظرفیت ذخیره‌سازی آب ۸۵ هزار مترمکعبی در بهشت سکینه(س)
شنبه، 23 دی 1402 - 11:23

رئیس سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری کرج از احداث یک استخر جدید ذخیره آب‌های سطحی و حاصل از بارش برف و باران در بهشت سکینه(س) خبر داد.

حسین سعیدی سیرایی به شورای شهر کرج بازگشت
شنبه، 23 دی 1402 - 11:17

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج از تغییر ترکیب شورای شهر خبر داد.

بوستان ساحل با مساحت ۹۷۰۰ متر مربع شنبه افتتاح می شود
شنبه، 23 دی 1402 - 11:07

محمدرضا احمدی نژاد از افتتاح بوستان ساحل و کلنگ زنی ۲ قرائت خانه در سطح شهر در روز شنبه 23 دی خبر داد.

فرآیند های فسادزا شهرداری شناسایی و برخورد شود
چهارشنبه، 13 دی 1402 - 09:47

رئیس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج به ابهام در قرارداد برخی پیمانکاران شهرداری اشاره کرد و گفت: از مدیران و دستگاه های نظارتی حراست و بازرسی درخواست می شود تا قبل از انعقاد و حین قرار داد و پس از قرارداد وظایف خود را بدرستی انجام دهند و فرآیندهای فسادزا را شناسایی و این فضاها را ببندند.

مراسم افتتاحیه تجهیزات ایستگاه ورزش صبحگاهی در پارک نسترن برگزار شد
دوشنبه، 11 دی 1402 - 10:40

ایستگاه ورزش صبحگاهی با هدف تشویق مردم با حضور جمعی از شهروندان، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و مسئولین هیات ورزش های همگانی در پارک نسترن افتتاح شد

بهره گیری از ضوابط تشویقی ناشی از تجمیع املاک در بافت های فرسوده نیازمند دارا بودن سند رسمی است
دوشنبه، 11 دی 1402 - 10:39

زینب فروزان مهر در مصاحبه با برنامه رادیویی البرز من سلام اظهار کرد: با عنایت به اینکه برابر ضوابط و مقررات، صرفا بر روی املاک دارای سند رسمی، پروانه ساختمانی صادر می گردد، لذا بهره مندی از ضوابط تشویقی کالبدی از جمله تراکم در ساخت و ساز بافت های فرسوده نیازمند سند دارشدن این املاک است که در این راستا دفاتر تسهیل گری به عنوان بازوان شهرداری نسبت به جمع آوری مدارک و مستندات املاک قولنامه مشمول ماده ۹ قانون، اقدام می کنند .

به منظور احیای بافت فرسوده تسهیلات ویژه به شهروندان اعطا می‌شود
دوشنبه، 11 دی 1402 - 10:33

سرپرست منطقه ۹ شهرداری کرج بر لزوم نوسازی بافت‌های فرسوده در سطح منطقه تأکید کرد و افزود: لزوم رسیدگی و بهسازی بافت‌های فرسوده و آموزش برای نوسازی از موضوعاتی است که به جد به آن پرداخته می‌شود.

جلسه کارگروه کنترل بودجه شهرداری فردیس برگزار شد
یکشنبه، 10 دی 1402 - 11:46

محمدرضا احمدی نژاد در جلسه کنترل بودجه شهرداری فردیس که در سالن جلسات این شهرداری برگزار شد، مباحثی را پیرامون درآمدهای شهرداری در مناطق و لزوم تحقق بودجه به منظور تامین اعتبار پروژه‌های عمرانی مورد تاکید قرار داد و اظهار کرد: شهرداری‌ها خدمات متنوع و گسترده‌ای را به شهروندان ارائه می‌دهند بنابراین تحقق بودجه برای پیشبرد اهداف آن بسیار حائز اهمیت است.

خوداتکائی اتوبوسرانی در بازسازی اتوبوس‌های فرسوده
شنبه، 09 دی 1402 - 11:29

نایب رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج گفت: برای رسیدن به استاندارد طرح جامع حمل و نقل از همه ظرفیت‌ها برای افزایش ناوگان اتوبوس در سطح شهر استفاده شود.

ابهام در کاهش معنادار درآمد شهرداری از محل قرادادهای تفکیک از مبدا
شنبه، 09 دی 1402 - 10:53

دبیر شورای اسلامی شهر کرج گفت: کاهش معنادار درآمد شهرداری از قراردادهای جدید تفکیک از مبدا سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج ابهام دارد که از شهردار درخواست می شود هر چه سریعتر قراردادها را بررسی و از تضییع حقوق شهرداری کرج جلوگیری کند

بررسی متمم بودجه 1402 شهرداری کرج به ارزش 10هزار میلیارد و 639 میلیون تومان آغاز شد
چهارشنبه، 06 دی 1402 - 11:35

رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج گفت: لایحه متمم بودجه ۱۴۰۲ شهرداری به شورای شهر ارسال و در جلسات مختلف در حال بررسی است و پس از رسیدگی در کمیسیون، برای بررسی به صحن شورا خواهد آمد.

حمایت از ورزش های همگانی در دستور کار مدیریت شهری فردیس است
سه‌شنبه، 05 دی 1402 - 11:08

احمدی نژاد در آیین تجلیل از مربیان ایستگاه‌‎های ورزشی همگانی فردیس که روز یکشنبه در سالن جلسات این شهرداری برگزار شد، با بیان اینکه ورزش همگانی ارتباط مستقیمی با جامعه دارد، اظهار کرد: این مهم در پایین آمدن سرانه هزینه‌های درمانی تاثیرگذار است.

تعهد ۳۵۰۰ میلیاردی دولت برای آزادراه شمالی محقق شد
سه‌شنبه، 05 دی 1402 - 10:25

شهردار کرج گفت: ۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومانی که دولت در سفر ریاست جمهوری در خصوص آزادراه شمالی تعهد کرده بود ابلاغ شد

اجرایی شدن مشارکت ۵۰ درصدی دولت در آزاد راه شمالی
یکشنبه، 03 دی 1402 - 10:45

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرج از اجرایی شدن مشارکت ۵۰ درصدی دولت در آزاد راه شمالی خبر داد.

پرونده طرح تفصیلی آتی کرج به زودی بسته می‌شود
یکشنبه، 03 دی 1402 - 10:30

معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج گفت: بررسی طرح تفصیلی آتی کرج به زودی به پایان می‌رسد.

پیگیر سنددار شدن املاک قولنامه‌ای در بافت‌های فرسوده و ناکارآمد کرج هستیم
شنبه، 02 دی 1402 - 11:53

معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج گفت: پیگیری جدی‌تر برای اجرای دستورالعمل‌های موجود در خصوص صدور اسناد مالکیت برای املاک قولنامه‌ای موجود در بافت‌های فرسوده از طریق اداره کل ثبت اسناد و املاک صورت خواهد گرفت.

شهرداری کرج هر چه سریعتر تمدید دریافت وجوه جرائم ساختمانی بند ت تبصره 6 را به مناطق ابلاغ کند
چهارشنبه، 29 آذر 1402 - 10:33

نائب رئیس و رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر کرج گفت:پیرو نامه وزارت محترم کشور به استانداری ها و ابلاغ آن به شهرداری ها در خصوص تمدید یکماه دریافت وجوه جرائم ساختمان هایی که شامل بند ت تبصره 6 می باشد شهرداری کرج هیچ نامه ای در این خصوص به مناطق ابلاغ نکرده است

پروژه‌های گرمخانه آقایان فردیس و مرکز آموزش عملیاتی آتش نشانی این شهرداری سال آینده به بهره برداری می‌رسند
چهارشنبه، 29 آذر 1402 - 10:27

محمدرضا احمدی نژاد روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از روند اجرایی پروژه های عمرانی سطح شهر، با اشاره به روند اجرایی ساختمان شهرداری در خیابان پیک، اظهار کرد: پیشرفت فیزیکی این ساختمان ۹۰ درصد است و اکنون در مرحله نازک کاری و کف سازی و اجرای دکوراسیون فضای داخلی ساختمان است

جلسه کمیته انضباطی رسیدگی به تخلفات تاکسیرانان در شهر فردیس برگزار شد
سه‌شنبه، 28 آذر 1402 - 12:21

علی پیری جابریاظهار کرد: در جهت رسیدگی به تخلف های تاکسیداران در خصوص سوار نمودن تعداد بیشتر از حد مجاز مسافر و اخذ کرایه مازاد از آنان و شکایات مردمی جلسه ای تشکیل شد.

کاهش ۲۲ درصدی تصادفات منجر به فوت در فردیس
سه‌شنبه، 28 آذر 1402 - 12:17

مدیر حمل و نقل و ترافیک از کاهش ۲۲ درصدی تصادفات منجر به فوت در ۸ ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

تسریع در اجرای پروژه‌های عمرانی اولویت مدیریت شهری کرج است
سه‌شنبه، 28 آذر 1402 - 12:16

معاونت فنی عمرانی شهرداری کرج با اشاره به تکمیل سریع‌تر پروژه های عمرانی باقی مانده در سطح کرج در سال جاری گفت: بر اساس سیاستگذاری و مصوبات مدیریت شهری تسریع در احداث معابر، تقاطعات و ابنیه شهری در اولویت اقدامات این معاونت قرار دارد.

افسار افزایش ساخت و ساز غیرمجاز در برخی مناطق شهر را بگیرید
جمعه، 24 آذر 1402 - 15:02

نایب رئیس کمیسیون تلفیق شورا اسلامی شهر کرج خواستار تشکیل تیم ضربت از سوی شهردار محترم جهت کاهش ساخت و ساز غیر مجاز و برخورد با عوامل شهرداری و بخش خصوصی در سطح شهر شد.

تملک و تعریض بلوار ارم با استفاده از ظرفیت قانونی در جهت رفاه شهروندان،در صدر اولویتهاست
دوشنبه، 20 آذر 1402 - 11:28

نایب رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج گفت:صلابت و سلامت دستگاه قضا در کنار خادمین اجرایی مدیریت شهری باعث تسریع در اجرای پروژه ها و خدمت به شهروندان می شود .

تلاش برای بهره‌برداری از تقاطع غیرهمسطح میدان جمهوری تا پایان سال ۱۴۰۳
دوشنبه، 20 آذر 1402 - 11:23

شهردار کرج گفت: تقاطع غیرهمسطح میدان جمهوری از پروژه‌های اولویت‌دار مجموعه شورا و شهرداری است.

قطعه نخست آزادراه سردار شهید قاسم سلیمانی افتتاح شد
یکشنبه، 19 آذر 1402 - 11:37

قطعه نخست آزاد راه سردار شهید قاسم سلیمانی صبح جمعه با حضور رییس جمهور در استان البرز به بهره برداری رسید

کنارگذر مهرشهر به فرودگاه پیام متصل می‌شود
یکشنبه، 19 آذر 1402 - 11:36

شهردار کرج گفت: پروژه‌های شهری برای دسترسی بهتر و صرفه‌جویی در وقت و هزینه شهروندان انجام می‌شود.

شهر فردیس آماده استقبال از رئیس جمهور است
پنجشنبه، 16 آذر 1402 - 17:36

محمدرضا احمدی نژاد در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری فردیس، با اشاره به اینکه تمهیدات لازم برای سفر رئیس جمهور مردمی، صورت گرفته است اظهار کرد: روز جمعه ۱۷ آذر ماه، میزبان حجت الاسلام رئیسی و هیأت همراه در شهر فردیس هستیم

محل درآمد تبصره ۶ بند(ت) را گزارش دهد
چهارشنبه، 15 آذر 1402 - 10:22

نایب رئیس و رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر کرج گفت: تعمیر پله های مکانیزه پل‌های عابر پیاده در سطح شهر یکی از مطالبات مردم بخصوص در برخی از معابر اصلی شهر است که ابتر مانده است.

گزارش سفر یک روزه مدیرعامل صندوق به بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر استان البرز
دوشنبه، 13 آذر 1402 - 10:39

گوشت مرغ منجمد تنظیم بازار با نرخ مصوب در بازار روزهای سطح شهر فردیس از هفته گذشته آغاز شد

کاهش تصادفات با افزایش دوربین‌های ثبت سرعت غیر مجاز در معابر
یکشنبه، 12 آذر 1402 - 10:00

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج از کاهش تصادفات با افزایش دوربین‌های کنترل سرعت در معابر و نقاط پر حادثه کرج خبر داد.

فرآیند خرید اتوبوس های برقی دچار اشکال است 
جمعه، 10 آذر 1402 - 19:48

عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت: فرآیند خرید اتوبوس های برقی دچار اشکال است و باید زیرساختهای لازم در خرید اتوبوس ها لحاظ شود.

پروژه بزرگراه شمالی (شهید سردار سلیمانی) در مسیر تکمیل و بهره برداری
سه‌شنبه، 07 آذر 1402 - 10:34

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج گفت: پروژه بزرگراه شمالی حدفاصل جاده چالوس تا آزاد راه کرج- قزوین به طول ۱۸/۷ کیلومتر در مسیر تکمیل و بهره برداری است.

اجرای تقاطع غیر همسطح میدان جمهوری در کمیسیون ماده ۷ مصوب شد
سه‌شنبه، 07 آذر 1402 - 10:33

خزانه دار و رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شهر کرج از تصویب اجرای تقاطع غیر همسطح میدان جمهوری در کمیسیون ماده ۷ خبر داد.

پیگیری مدیریت شهری فردیس برای ساماندهی دستفروشان
دوشنبه، 06 آذر 1402 - 09:43

سید حمید یعقوبی در حاشیه بازدید از بازارچه دستفروشان فردیس و دستفروشان مستقر در بلوار شهدای این شهر که با حضور فرماندار، رئیس دادگستری و دادستان شهرستان فردیس، شهردار این شهر، معاون خدمات شهر و دیگر مسئولان همراه بود، با ارزیابی مثبت طرح ساماندهی دستفروشان معابر و پیاده روهای فردیس، اظهار کرد: شهرداری می تواند معضل دستفروشی را در سطح شهر تبدیل به فرصت کرده و ضمن ساماندهی دستفروشان از ادامه فعالیت سودجویان نیز جلوگیری کند.

بهسازی اراضی خیابان شهید ایرانی در دستور قرار دارد
دوشنبه، 06 آذر 1402 - 09:42

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر کرج گفت: برای ساماندهی خیابان شهید ایرانی و اراضی اطراف آن نیاز است که با مسدود کردن مسیر گالری مترو و جلوگیری از تخلیه نخاله در این منطقه صورت گیرد.

بازدید شهردار کرج از روند راه اندازی BRT / دستور کیانی برای پیشبرد پروژه با کمترین عوارض ترافیکی
دوشنبه، 06 آذر 1402 - 09:41

شهردار کرج طی بازدید از روند راه اندازی مسیر ویژه اتوبوس تندرو (BRT) در حدفاصل میدان حصارک تا پایانه شهید سلطانی، خواستار تسریع در اجرای پروژه با حداقل عوارض ترافیکی و ایجاد مشکلات برای شهروندان شد

پروژه بزرگراه شمالی (شهید سردار سلیمانی)در مسیر تکمیل و بهره برداری
یکشنبه، 05 آذر 1402 - 10:50

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج گفت: پروژه بزرگراه شمالی حدفاصل جاده چالوس تا آزاد راه کرج- قزوین به طول ۱۸/۷ کیلومتر در مسیر تکمیل و بهره برداری است.

طرح دائمی ترافیک پازل بعدی کاهش معضل ترافیک شهر کرج
شنبه، 04 آذر 1402 - 13:03

عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت: اصلاح مدیریت ترافیک در شهر کرج نیازمند اجرای طرح دائمی ترافیک در هسته مرکزی شهر است که در این زمینه باید سریع‌تر اقدامات لازم انجام شود.

شبکه معابر طرح تفصیلی آتی شهر کرج مصوب شد 
دوشنبه، 29 آبان 1402 - 11:28

خزانه دار و رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شهر کرج از تصویب شبکه معابر طرح تفصیلی آتی شهر کرج خبر داد.

پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی بوستان بانوان فردیس
یکشنبه، 28 آبان 1402 - 11:43

ملیحه اکبری در حاشیه بازدید از بوستان بانوان فردیس که روز چهارشنبه انجام شد، با بیان اینکه فاز اول پارک بانوان در مساحت هزار و ۲۰۰ متر مربع با پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی همراه است، اظهار کرد: با تلاش مدیریت سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری فردیس عملیات های دیوارکشی، زیرسازی و احداث پیاده راه این پارک به پایان رسیده است.

پروژه افتتاح آزاد راه شمالی کرج
یکشنبه، 28 آبان 1402 - 11:19

این نشست با حضور مهاجری عضو کمیسیون و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرج و رحمانی مدیر عامل شرکت احداث در خصوص احداث پروژه آزاد راه شمالی برگزار شد

لزوم پاسخگویی مدیران شهرداری فردیس به مطالبات شهروندان در سامانه ۱۳۷
چهارشنبه، 24 آبان 1402 - 12:25

محمدرضا احمدی نژاد در جلسه شورای برنامه ریزی شهرداری فردیس که صبح چهارشنبه در سالن جلسات شهرداری برگزار شد، با اشاره به اینکه فصل بارندگی‌ها آغاز شده است، اظهار کرد: مناطق دوگانه شهرداری در حوزه خدماتی آمادگی لازم را جهت پیشگیری و کنترل و ارائه خدمات در مواقع اضطراری و بحرانی را داشته باشند.

جلسه آموزشی ساماندهی سگ‌های بلاصاحب در فردیس برگزار شد
چهارشنبه، 24 آبان 1402 - 12:13

سید مصطفی آل یاسین در حاشیه برگزاری جلسه آموزشی ساماندهی سگ های بلاصاحب که در سالن ایثارگران شهرداری فردیس برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به‌ مشکلات ناشی از افزایش جمعیت سگ‌های بلاصاحب و انتقال بسیاری از بیماری ها از سگ به انسان مانند هاری، بیماری های انگلی و باکتریایی، جلسه آموزشی در خصوص ساماندهی اینگونه حیوانات برگزار و راهکارهای مناسب در این زمینه ارائه شد.

فرآیند بررسی 13 فرصت سرمایه گذاری با مصوبه شورای شهر کرج کلید خورد
چهارشنبه، 24 آبان 1402 - 11:52

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج گفت: باید در راستای شناسایی فرصت های سرمایه گذاری در این کلانشهر گام برداشت

تقاطع غیرهمسطح فلکه اول رجایی‌شهر از پیچیده‌ترین پروژه‌های شهری است
سه‌شنبه، 23 آبان 1402 - 11:24

شهردار کرج گفت: در اجرای پروژه‌ها آسایشِ شهروندان باید لحاظ شود.

نارضایتی کارکنان شهرداری از بیمه تکمیلی طرف قرار داد
دوشنبه، 22 آبان 1402 - 11:47

دبیر اول و رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج از نارضایتی کارکنان مجموعه شهرداری از بیمه تکمیلی طرف قرار داد خبر داد و گفت: متاسفانه شرکت بیمه گر خدمات مناسبی به پرسنل شهرداری ارائه نمیدهد .

بازدید معاون عمرانی استانداری البرز از تصفیه خانه آب شماره ۳ کرج
شنبه، 20 آبان 1402 - 09:58

احمد افضلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز به همراه مدیر کل مدیریت بحران استانداری و حمیدرضا نامداری مدیرعامل آبفای البرز از مراحل احداث تصفیه‌خانه آب شماره ۳ کرج بازدید به عمل آوردند. این تصفیه خانه که از جمله مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان البرز است، در حاشیه رودخانه کرج و با ظرفیت 570 لیتر بر ثانیه و با اعتبار ۸۰۰ میلیارد تومان در حال احداث است .

پیشرفت ۸۰ درصدی پارک بانوان فردیس
جمعه، 19 آبان 1402 - 19:40

محمدرضا احمدی نژاد در حاشیه بازدید از روند اجرایی پارک بانوان فردیس، با اشاره به اینکه این پارک با پیشرفت ۸۰ درصدی همراه است، اظهار کرد: فاز نخست بوستان بانوان فردیس با مساحت یک هکتار در مجاورت بوستان بهشت در حال احداث است.

اعتبارنامه اساس نامه های سازمان های شهرداری کرج تمدید شد
دوشنبه، 15 آبان 1402 - 11:13

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج از تمدید اعتبارنامه اساسنامه های سازمان های وابسته به شهرداری که در قالب ماده ۵۴ فعالیت می کنند تا پایان سال خبر داد

درآمد هزار و ۵۲۲ میلیارد ریالی شهرداری فردیس در مهرماه/ افزایش ۲۳۷ درصدی
چهارشنبه، 10 آبان 1402 - 10:21

محمدرضا احمدی نژاد ، با اشاره به اینکه درآمد وصولی شهرداری فردیس در مهر ماه سال جاری حدودا یکهزار و ۵۲۲ میلیارد ریال بوده است، اظهار کرد: درآمد این شهرداری در بازه زمانی مشابه سال گذشته حدودا ۶۴۲ میلیارد ریال بوده است که این مهم از افزایش ۲۳۷ درصدی درآمد در سال جاری خبر می دهد.

رتبه نخست شهرداری فردیس در جذب درآمد میان شهرداری های استان البرز
شنبه، 06 آبان 1402 - 09:44

جلسه بررسی درآمد و هزینه شش ماه ابتدای سال ۱۴۰۲ شهرداری فردیس، در صحن شورای اسلامی شهر برگزار شد و طی آن گزارش صورت‌های مالی، درآمد های وصول شده و اسناد هزینه شهرداری ارائه شد.

سامانه حمل و نقل عمومی ون، ویژه معلولین و نابینایان در دست اقدام است
پنجشنبه، 04 آبان 1402 - 21:33

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج گفت: مقدمات تهیه کارت منزلت ویژه توانیابان و روشن دلان برای سهولت استفاده از خدمات شهروندی در دست اقدام قرار گرفته است.

20 اتوبوس برقی به ناوگان حمل و نقل عمومی کرج افزوده می شود
چهارشنبه، 03 آبان 1402 - 10:55

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرج از افزایش 40 اتوبوس برقی به ناوگان حمل و نقل عمومی شهر کرج خبر داد و گفت: قرار داد خرید اتوبوس توسط مدیریت شهری با شرکت ایران دیزل منعقده شده و تا دو ماه آینده 20 دستگاه اتوبوس برقی تحویل شهرداری می شود و تعداد ۲۰ دستگاه دیگر تا پایان سال وارد چرخه حمل و نقل عمومی می شود.

آئین  افتتاح ساختمان اجتماعی فرهنگی و ورزشی فردیس
چهارشنبه، 03 آبان 1402 - 09:33

آئین افتتاح ساختمان اجتماعی فرهنگی و ورزشی فردیس و همچنین آئین کلنگ زنی گرمخانه آقایان فردیس و مرکز آموزش عملیاتی آتش نشانی با حضور مسئولان شهری انجام شد

تخصیص وام ۲۰۰ میلیون تومانی برای تاکسی‌های فرسوده
دوشنبه، 01 آبان 1402 - 10:29

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج گفت: به منظور نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی شهر کرج، به دارندگان تاکسی فرسوده تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی اعطا خواهد شد.

بازار آشفته تبلیغات شهری چهره کرج را به پیری زودرس مبتلا کرده است
شنبه، 29 مهر 1402 - 10:44

شهردار کرج گفت: بازار آشفته تبلیغات شهری و استفاده برخی واحدهای صنفی و مشاغل از روش های غیرمجاز بازاریابی، چهره شهر را به پیری زودرس مبتلا نموده و سازمان سیما، منظر و فضای سبز، معاونت خدمات شهری و اداره کل حقوقی باید به فوریت و با تذکر و استفاده از ابزارهای نظارتی و قانونی به ساماندهی و رفع آلودگی های بصری بپردازند.

حذف چمن از فضای سبز شهرداریها درکرج ضروری است
چهارشنبه، 26 مهر 1402 - 11:49

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرج حذف کاشت ونگهداری وآبیاری چمن را ازفضای سبز شهرداریها درشرایطی که استان البرز از کم آبی رنج می برد، ضروری دانست.

۱۸۰هزارمتر مربع معابرمحمدشهر آسفالت شد
چهارشنبه، 26 مهر 1402 - 11:35

شهردار محمدشهر در این آیین اعلام کرد: با اهتمام شورای اسلامی شهر ۱۸۰هزار نترمربع از معابر شهری محمدشهر طی دوسال اخیربهسازی و آسفالت شده است.

بارانداز و توقف گاه عمومی خودروهای سنگین در کرج جانمایی شد
چهارشنبه، 26 مهر 1402 - 11:27

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج گفت: ۲ قطعه زمین برای احداث توقف گاه عمومی خودروهای سنگین و بار انداز در محدوده پل فردیس و حصارک جانمایی شده است.

حل معضل ترافیک شهری با انجام پروژه های عمرانی برطرف نمی شود
شنبه، 22 مهر 1402 - 10:34

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرج گفت: حل معضل ترافیک شهری تنها با انجام پروژه های عمرانی برطرف نمی شود و نیازمند کمک سایر دستگاه هاست

آقای شهردار معیار انتصابات مجموعه مدیریت شهری چیست؟فرونشست زمین در کرج نیازمند کار تخصصی و کارگروه مشترک است
چهارشنبه، 19 مهر 1402 - 09:49

رئيس مرکز پژوهش ها و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج گفت: آیا وعده ها و عملکرد آقای شهردار در حوزه انتصابات بر اساس قوانین بالادستی ، شاخص ها و مدل های علمی شایسته گزینی بوده است؟

دیدار مدیریت شهری چهارباغ با امام جمعه جدید شهرستان
دوشنبه، 17 مهر 1402 - 12:05

رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر با حجت الاسلام والمسلمین دربانی امام جمعه شهرستان چهارباغ دیدار کردند

تفریغ بودجه ۱۹۷ میلیارد تومانی شهرداری فردیس تصویب شد
دوشنبه، 17 مهر 1402 - 11:59

شهردار فردیس گفت: تفریغ بودجه سال ۱۴۰۱ در صحن علنی شورای اسلامی شهر فردیس با اکثریت آرا به تصویب رسید

ظرفیت‌های تپه مرادآب مورد بررسی قرار گرفت / ایجاد قرارگاه صدور اسناد منطقه اسلام‌آباد
دوشنبه، 17 مهر 1402 - 11:57

شهردار کرج به همراه رییس‌کل دادگستری استان البرز و رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج از تپه مرادآب بازدید کردند.

نیروی انتظامی ضامن امنیت و آرامش در جامعه است
یکشنبه، 16 مهر 1402 - 13:45

شهردار کرج گفت: دو رکن امنیت و آرامش کشور در گرو زحمات و عملکرد هموطنانمان در نیروی انتظامی‌ست.

روستاها به عنوان کانون تولید و ارزش آفرینی هستند
شنبه، 15 مهر 1402 - 10:41

رییس شورای اسلامی استان البرز در سخنرانی خود ضمن اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری " روستاها به عنوان کانون تولید وارزش آفرینی می باشند"، از مشکلات، پتانسیل ها و راهکارهای مناسب جهت روستاییان و عشایر استان البرز سخن گفت.

تمهیدات لازم برای مدیریت بارش‌ها در پاییز و زمستان اندیشیده شد
شنبه، 15 مهر 1402 - 10:31

محمدرضا احمدی نژاد روز چهارشنبه در اولین جلسه آمادگی عملیات زمستانی سال جاری شهرداری فردیس که در دفتر مدیر منطقه یک این شهرداری برگزار شد، با تاکید بر لزوم پاکسازی انهار، کانال های آب و…، اظهار کرد: مطابق نقشه شهر فردیس، تمامی چاه های جذبی سطح شهر پاکسازی و ایمن سازی شود.

آغاز طرح  ترمیم و لکه‌گیری روکش آسفالت معابر
شنبه، 15 مهر 1402 - 10:17

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج از آغاز طرح جهادی ترمیم و لکه‌گیری روکش آسفالت سطح معابر مناطق ۱۰گانه شهر کرج در مدت زمان یک ماه با هدف افزایش و توزیع عادلانه خدمات، بهبود سیمای شهری، ارتقای کیفی و بهسازی معابر، روان‌سازی تردد وسایل نقلیه و تأمین آسایش شهروندان خبر داد.

حسین دقیقیان مدیر منطقه 4 شهرداری کرج
دوشنبه، 10 مهر 1402 - 13:02

مهم ترین نقطه عطف منطقه توجه به محله های کم برخوردار است

حسین صفدری مدیر منطقه 3 شهرداری کرج
دوشنبه، 10 مهر 1402 - 12:56

توسعه متوازن خدمات سبب نشاط شهری میشود

کمترین انتظارات مردم از سوی شهرداری برطرف نمی شود
دوشنبه، 10 مهر 1402 - 12:10

نائب رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت:مردم از شهرداری انتظاراتی دارند با توجه به اینکه مردم این کلانشهر کم توقع هستند اما انتظارات آنها برطرف نمی شود.

لایحه تامین مالی پروژه بزرگراه شمالی تصویب شد
دوشنبه، 10 مهر 1402 - 12:06

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج در تشریح اهم مصوبات یکصد و سی و ششمین جلسه شورا از تصویب لایحه تامین مالی هزینه های پروژه بزرگراه شمالی به عنوان یکی از مهمترین اولویت های عمرانی شهر کرج خبر داد.

احداث دریاچه مصنوعی در شهر کرج
یکشنبه، 09 مهر 1402 - 11:42

رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری کرج از احداث مجموعه گردشگری، رفاهی، تجاری و دریاچه مصنوعی در محدوده پارک چمران خبر داد.

ترکیب هئیت رئیسه سال سوم شورای اسلامی استان البرز مشخص شد
یکشنبه، 09 مهر 1402 - 08:55

در سی و سومین جلسه رسمی شورای اسلامی استان البرز علیرضا قره حسنلو رئیس شورای اسلامی استان البرز شد.

پی گیر جذب آتش نشان متخصص هستیم
جمعه، 07 مهر 1402 - 20:43

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج با تاکید بر ارتقا دانش کیفی آتش نشانان گفت: کلانشهر کرج با کمبود نیروی متخصص آتش نشان مواجه است در این راستا پی گیر جذب آتش نشان متخصص هستیم.

طرح آرامسازی ترافیک در نقاط حادثه خیز کرج اجرا می‌شود
سه‌شنبه، 04 مهر 1402 - 11:59

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج از اجرای طرح آرامسازی ترافیک در سطح معابر پر تردد و حادثه خیز این کلانشهر خبر داد.

تصویب سند پهنه بندی حریم شهر کرج در مراحل نهایی قرار دارد
دوشنبه، 03 مهر 1402 - 13:17

معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج گفت: سند پهنه‌بندی حریم شهری مبنای اصولی برای حفاظت از منابع شهر است.

فردیس به استقبال از مهر می‌رود/ اجرای طرح‌های ترافیکی ویژه
سه‌شنبه، 21 شهریور 1402 - 17:03

محمدرضا احمدی نژاد با اشاره به اینکه همزمان با بازگشایی مدارس در مهر سفرهای درون‌شهری به میزان قابل توجهی افزایش می‌یابد، اظهار کرد:

فعالیت قطار شهری مشکل ترافیک سنگین در هسته مرکزی شهر را به حداقل می رساند
شنبه، 18 شهریور 1402 - 09:13

عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت: ترافیک سنگین در هسته مرکزی شهر کرج به معضل بزرگی تبدیل شده که امیدواریم با فعالیت قطار شهری این مشکل به حداقل برسد.

 خانه بازیافت کرج شروع به کار کرد
شنبه، 18 شهریور 1402 - 08:28

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج از راه اندازی خانه بازیافت کرج خبر داد و گفت: این طرح برای نخستین بار با هدف کنترل زباله گردها، کمک به زیبایی شهر و ترویج فرهنگ تفکیک زباله اجرایی شد

بازار روز «کاج» راه‌اندازی شد
دوشنبه، 13 شهریور 1402 - 09:42

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کر ج گفت: بازار روز کاج در راستای ارائه خدمات به شهروندان کرجی در تامین مایحتاج خود، راه اندازی شد

انتقال بیش از ۱۲هزار سرویس خاک و نخاله به حلقه دره
سه‌شنبه، 31 مرداد 1402 - 21:13

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج از انتقال بیش از ۱۲ هزار سرویس خاک ونخاله به حلقه دره در سه ماه گذشته خبر داد.

آزادراه تهران _کرج تعریض شد
یکشنبه، 22 مرداد 1402 - 10:59

بخش دوم طرح تعریض آزاد راه تهران – کرج – قزوین در محدوده پل های کلاک و شهیدسلطانی کرج با هدف گشایش گره سنگین ترافیکی این جاده با حضور استاندار البرز و معاون وزیر راه و شهرسازی بهره برداری رسید.

کمک مدیریت شهری و شورای شهر در تسریع تغییر کاربری زندان رجایی شهر
یکشنبه، 22 مرداد 1402 - 10:03

رئیس شورای اسلامی شهر کرج از مذاکره با مسوولان برای تغییر کاربری محل فعلی زندان رجایی شهر و تبدیل شدن به فضای مجموعه فرهنگی، ورزشی خبر داد.

اعزام ۱۲۵ دستگاه اتوبوس برای خدمت رسانی به زائران اربعین
یکشنبه، 22 مرداد 1402 - 10:00

شهردار کرج از اعزام ۱۲۵ دستگاه اتوبوس برای خدمات‌رسانی به زائران اربعین خبر داد.

با بهره برداری از 11 حلقه چاه ظرفیت تولید آب شرب فردیس 6 درصد افزایش یافت
دوشنبه، 16 مرداد 1402 - 15:30

با اتصال 9حلقه چاه کمکی از بخش خصوصی وحفر و تجهیز دو حلقه چاه جدید توسط آبفا درمجموع 100 لیتر برثانیه به ظرفیت تولید آب آشامیدنی شهر فردیس افزوده شد

حفاری و لاینینگ هسته مرکزی ایستگاه شهید سلطانی پایان یافت
دوشنبه، 16 مرداد 1402 - 12:26

شهردار کرج از مراحل تکمیل ایستگاه شهید سلطانی قطار شهری کرج بازدید کرد.

رمز موفقیت در  خدمت صادقانه ، اتحاد و همدلی است
شنبه، 14 مرداد 1402 - 09:19

رییس شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه رمز تمام موفقیت ها حاصل اتحاد وهمدلی تک تک اعضای شورا باهم است، گفت: اعضای شورای اسلامی شهر با همراهی و همدلی و تعامل خوب با یکدیگر خدمات رسانی به مردم را هموار کنند.

تغییر کاربری زمین های کشاورزی یکی از چالش های بزرگ این روز هاست
سه‌شنبه، 10 مرداد 1402 - 10:24

رییس موسسه تات در نشست خبری روز دوشنبه در رابطه با مشکلات زیادی که اراضی کشاورزی کشور با آن رو به رو هست سخن گفت

افزایش کمک هزینه‌های مناسبتی از ۹ به ۲۳ نوع
سه‌شنبه، 10 مرداد 1402 - 10:22

سرپرست اداره رفاه و اماکن تفریحی شهرداری کرج گفت: به دنبال سیاست‌های تشویقی ازدواج، اداره رفاه شهرداری کرج مبلغ ۳۰۰ میلیون ریال کمک هزینه رفاهی را به صورت بلاعوض به پرسنل یا فرزندان آن‌ها که به تازگی ازدواج می‌کنند، اختصاص می‌دهد.

پل B۱ آزاد راه شمالی کرج پیچیده ترین پل در خاور میانه است
سه‌شنبه، 10 مرداد 1402 - 10:21

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر کرج گفت: پل B۱ آزاد راه شمالی کرج تا به امروز جزو پیچیده ترین پل‌های موجود در جهان است.

 توزیع عادلانه آگهی ها به رسانه ها با تصویب اجرای آیین نامه ممکن می شود
سه‌شنبه، 10 مرداد 1402 - 10:19

عمار ایزدیار در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به آئین نامه اجرایی واگذاری آگهی و رپرتاژ به رسانه ها اظهارداشت : در ماده ۸ فصل ۴ این آئین نامه در خصوص ضوابط توزیع آگهی ها آمده که تعیین روزنامه جهت درج آگهی به تشخیص مدیرکل روابط عمومی شهرداری با هماهنگی شهردار است.

ایجاد امکان جدید در بند (ت) تبصره ۶ قانون بودجه کشور
شنبه، 07 مرداد 1402 - 08:53

قائم مقام شهردارکرج گفت: با استعلام صورت گرفته از سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، امکان طرح تعدادی پرونده جدید که پیش از این در کمیسیون ماده صد رأی تخریب دریافت کرده بودند، در بند (ت) تبصره۶ قانون بودجه سال ۱۴۰۲ کل کشور ایجاد شد.

عملیات اجرایی مشارکت در ساخت مدرسه ۱۲ کلاسه در منطقه محروم کرج
یکشنبه، 04 تیر 1402 - 10:37

سخنگو و نائب رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت:عملیات اجرایی مشارکت در ساخت مدرسه ۱۲ کلاسه در منطقه محروم شعبان آباد آغاز شد.

آماده‌سازی بستر سرمایه‌گذاری دهکده گردشگری و سلامت البرز
یکشنبه، 28 خرداد 1402 - 11:11

رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری کرج از آماده‌سازی بستر سرمایه‌گذاری دهکده گردشگری و سلامت بام البرز خبر داد

طرح «آموزه‌های شهروندی حرکت» آغاز شد
یکشنبه، 28 خرداد 1402 - 11:09

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج گفت: فرهنگ‌سازی از طریق تولید محتواهای آموزشی در مورد حقوق عابر پیاده و راننده، گامی تأثیرگذار در آموزش شهروندی است.

پارک کوهرج ۳ احداث می‌شود
یکشنبه، 28 خرداد 1402 - 11:08

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج از احداث پارک کوهرج ۳ و بهسازی و توسعه فضای سبز مسیرتندرستی دهکده تفریحی گردشگری باغستان خبر داد

صدا و سیمای البرز در کنار نقد و پردازش چالش ها،مجال بیشتری برای تبیین عملکرد مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر کرج فراهم کند
یکشنبه، 28 خرداد 1402 - 10:58

رییس کمیسیون سلامت،محیط زیست و خدمات شهری گفت: جلسات علنی ، کمیسیون های تخصصی و اقدامات مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر توسط صدا و سیمای البرز به اندازه نقد یا پردازش چالش ها منعکس نمی شود.

ساعت کاری اتوبوس‌ها تغییر یافت/ کمک به تردد مسافرین در راه مانده جاده چالوس
یکشنبه، 21 خرداد 1402 - 11:29

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج گفت: با توجه به تغییر ساعت شروع به کار ادارات، خدمات دهی اتوبوس‌های درون شهری از ساعت ۵:۳۰ دقیقه صبح آغاز می‌شود.

آنچه آتش‌نشانی کرج در دو فصل رقم زد/ ایمنی که نیازمند توجه بیشتر است
سه‌شنبه، 16 خرداد 1402 - 10:52

در گزارشی مکتوب علاوه بر تشریح ضرورت مثلث ایمنی شهر به آمار و عملکرد سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج طی حدود دو فصل پرداخته‌ایم.

فرآیند اجرای بند (ت) تبصره ۶ بودجه کشور به صورت یکپارچه انجام می‌شود
سه‌شنبه، 16 خرداد 1402 - 08:59

قائم مقام شهردار کرج با اشاره به مصوبه مجلس مبنی بر اجرای بند (ت) تبصره ۶ بودجه کشور گفت: روند اجرایی طرح به صورت یکپارچه با بهره‌گیری از قانون بودجه، دستورالعمل وزارت کشور و جلسات کارگروه در حال انجام است.

بازدید شهردار و اعضای شورای شهر کرج از شرکت راهدار صنعت
سه‌شنبه، 16 خرداد 1402 - 08:58

مهرداد کیانی شهردار کرج به همراه جواد چپردار، عمار ایزدیار، محمد اسدیان، مسعود محمدی و مجتبی حاجی قاسمی از اعضای شورای شهر کرج با مدیران شرکت راهدار صنعت دیدار و گفت و گو کردند.

گود ناصربخت پایدارسازی شد
چهارشنبه، 10 خرداد 1402 - 12:37

گود ناصربخت واقع در منطقه 5 شهرداری کرج، تجهیز، تقویت و پایدارسازی شد.

مشکل ترافیک میدان جمهوری کرج با ایجاد تقاطع حل می‌شود
چهارشنبه، 10 خرداد 1402 - 12:34

سخنگو و نائب رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: اگر به دنبال حل مشکل چندین ساله ترافیک در محدوده میدان جمهوری هستیم بهترین راهکار ایجاد تقاطع غیر همسطح در این محدوده است.

بازدید معاون اجرایی رییس جمهور از پروژه کنارگذر شمالی/دولت کنار شورا و شهرداری خواهد بود
چهارشنبه، 10 خرداد 1402 - 12:33

با حضور معاون اجرایی رییس جمهور، استاندار البرز، اعضای شورای شهر و شهردار کرج آخرین وضعیت پروژه کنارگذر شمالی مورد بررسی قرار گرفت

شبکه معابر شهر کرج طبق طرح جدید تفصیلی رتبه بندی شد
سه‌شنبه، 09 خرداد 1402 - 10:52

سخنگوی شورای اسلامی کرج با اشاره به تدوین و بازنگری طرح تفصیلی این کلانشهر گفت: شبکه معابر اصلی کرج براساس طرح تفصیلی جدید رتبه بندی و وضعیت توسعه آنها نیز تعیین تکلیف شد.

معابر با ارزش تاریخی کلانشهر کرج احیا شود
دوشنبه، 08 خرداد 1402 - 10:18

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر کرج در خصوص احیای معابر با ارزش تاریخی این کلانشهر گفت: شهرداری می‌بایست با توجه به اهمیت معابر، بالاخص حد فاصل پل حامی تا بلوار شورا در جهت روان سازی و کاهش تاثیر ترافیک و دسترسی آسان در این بافت اقدامات موثر انجام دهد.

عرضه قطعات پر مصرف تاکسی با قیمت مصوب و تخفیف ویژه آغاز شد
دوشنبه، 08 خرداد 1402 - 10:03

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج از آغاز عرضه قطعات تاکسی با قیمت مصوب و تخفیف ویژه در این سازمان خبر داد.

طلسم خیابان ۱۲ متری حصارک شکسته شد
دوشنبه، 08 خرداد 1402 - 09:59

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرج از بازگشایی خیابان ۱۲متری حصارک پس از ۱۰سال خبر داد.

۳۰۰ هکتار از اراضی حلقه دره درختکاری شد/ سبزینگی درختان جایگزین آلودگی ناشی از شیرابه‌ها می شود
شنبه، 06 خرداد 1402 - 12:07

شهردار کرج از پایان عملیات درختکاری در ۳۰۰ هکتار از اراضی حلقه دره خبر داد و گفت: با اجرای این عملیات از نفوذ شیرابه‌ها به آب‌های زیر زمینی و فرسایش خاک جلوگیری می‌شود

شمار سفرهای خط دو قطار شهری کرج افزایش یافت
شنبه، 06 خرداد 1402 - 11:52

رئیس سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج گفت: به منظور رفاه مردم و به مناسبت بزرگداشت سالروز آزادسازی خرمشهر، شمار سفرهای خط دو قطار شهری کرج افزایش یافت.

آغاز نصب سامانه‌های پلاک‌خوان مبادی ورودی و خروجی شهر کرج
شنبه، 06 خرداد 1402 - 11:51

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج گفت: نصب سامانه‌های پلاک‌خوان مبادی ورودی و خروجی شهر کرج در ۱۹ نقطه شامل ۴۳ دوربین پلاک خوان آغاز شد.

مدیریت شهری بدنبال حذف مقطعی، سلیقه ای و جزیره ای عمل کردن بخش های مختلف شود
دوشنبه، 01 خرداد 1402 - 09:38

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر کرج گفت: شهردار باید بدنبال حذف مقطعی، سلیقه ای و جزیره ای عمل کردن بخش های مختلف مدیریت شهری شود.

مناطق ۱۰‌گانه از ظرفیت پیش آمده جهت رشد درآمدی بهره‌مند شوند
یکشنبه، 31 اردیبهشت 1402 - 09:31

قائم مقام شهردار کرج با اشاره به مصوبه مجلس مبنی بر اجرای بند (ت) تبصره ۶ بودجه کشورگفت: با هدف امید آفرینی در بین شهروندان و رفع چالش های مربوطه در عملیات ساختمانی و ارتقاء عمران و آبادانی شهر، مناطق ۱۰گانه از ظرفیت پیش آمده نهایت استفاده را داشته باشند.

آمادگی شورای شهر کرج برای توافقات لازم در راستای انتزاع فردیس/ تعیین تکلیف جرائم ماده صد اماکن مذهبی و مساجد
شنبه، 30 اردیبهشت 1402 - 10:49

سخنگو و نائب رئیس شورای اسلامی شهر کرج از اعلام آمادگی شورای شهر کرج را برای همکاری و توافقات لازم با شهرداری فردیس جهت انتزاع این شهرستان خبر داد

مدیریت پارکینگ‌های حاشیه معابر به ایستگاه فراخوان رسید/۲۳ معبر در تیررس پارک حاشیه‌ای
شنبه، 30 اردیبهشت 1402 - 10:48

عضو شورای اسلامی شهر کرج از سه برنامه ویژه در مدیریت ترافیک در سال ۱۴۰۲ خبر داد

مسئولیت تمام موضوعات مرتبط با پروژه گودحصارک با مالک است/ پایدارسازی و ادامه ساخت و ساز از وظایف فروشگاه رفاه است
شنبه، 30 اردیبهشت 1402 - 10:41

رئیس شورای اسلامی شهر کرج در برنامه زنده گفت‌وگوی ویژه خبری سیمای البرز با اشاره به مشکلات بوجود آمده در محدوده گود مشهور به ناصربخت در محدوده حصارک گفت: مسئولیت تمام موضوعات مرتبط با پروژه گودحصارک با مالک است.

عدالت در پرداخت حقوق و مزایای کارکنان شهرداری رعایت شود
یکشنبه، 24 اردیبهشت 1402 - 09:29

رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر کرج گفت: امروز کارکنان بسیاری از عدم عدالت در پرداخت حقوق و دستمزد متناسب با نوع وظیفه، امضاهای تعهد آور و سختی کار گلایه دارند.

مشاور پروژه طراحی فاز ۲ بهسازی حاشیه رودخانه کرج از طریق فراخوان شناسایی می شود
یکشنبه، 24 اردیبهشت 1402 - 09:27

سخنگو و نائب رئیس شورای اسلامی شهر کرج در خصوص پروژه طراحی و احداث فاز ۲ بهسازی حاشیه رودخانه کرج «پارکرود و دریاچه» بیان کرد: شهرداری کرج در نظر دارد جهت اجرای فاز ۲ پروژه و ساماندهی بخشی از عرصه‌های آزاد سازی شده حاشیه رودخانه کرج، مشاور ذی صلاح به کارگیری کند.

نواقص روشنایی پارک‌های کرج برطرف می‌شود/ نصب پست برق کاخ مروارید
شنبه، 23 اردیبهشت 1402 - 12:09

شهرداری کرج از رفع نواقص و مشکلات موجود در روشنایی پارک‌ها و بوستان‌های شهری کرج پیش از آغاز فصل تابستان خبرداد.

اجرای بیش از ۱۳۰ کیلومتر خط کشی محوری در سطح شهر
شنبه، 23 اردیبهشت 1402 - 12:07

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج، از اجرای بیش از ۱۳۰ کیلومتر خط کشی محوری در بلوارها و معابر شهر در فروردین ماه سال جاری خبر داد و گفت: ساماندهی ترافیک، تسریع و تسهیل در تردد خودروها و افزایش ضریب ایمنی از مهمترین اهداف اجرای خط کشی محوری معابر است.

تأمین ناوگان، بهره وری قطار شهری کرج را افزایش می‌دهد
شنبه، 23 اردیبهشت 1402 - 12:06

معاون امور شهرداری‌ها به همراه مدیرکل دفتر حمل‌ونقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از پروژه خط ۲ قطار شهری کرج بازدید کردند و طی نشستی با سرپرست سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج؛ به بررسی پروژه خط دو قطار شهری کرج و نیاز تأمین ناوگان پرداختند.

تلاش برای ارسال طرح تفصیلی آتی کرج در نیمه اول امسال
چهارشنبه، 20 اردیبهشت 1402 - 11:09

معاون معماری و شهرسازی شهرداری کرج گفت: برای طرح تفصیلی آتی کرج ۱۳ گام پیش‌بینی شده و در حال حاضر تدوین گام ۱۱ و ۱۲ آن به طور همزمان در حال انجام است.

زمان آزمون علمی و عملی سربازان امریه آتش‌نشانی کرج اعلام شد
سه‌شنبه، 19 اردیبهشت 1402 - 12:09

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج از برگزاری آزمون عملی و علمی سربازان امریه این سازمان در نیمه دوم اردیبهشت‌ماه سال جاری خبرداد.

مناسب‌سازی معابر برنامه راهبردی در جهت کاهش تصادفات درون شهری است
سه‌شنبه، 12 اردیبهشت 1402 - 12:04

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج با اشاره به اینکه تصادفات درون‌شهری معضل بزرگی در شهر هستند، گفت: از این رو مناسب‌سازی معابر راهکاری برای کاهش تصادفات در شهر است.

سامانه پلیس ساختمان عملیاتی می‌شود
دوشنبه، 11 اردیبهشت 1402 - 11:31

شهردار کرج گفت: سامانه پلیس ساختمان جهت جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز و و جلوگیری از سد معبر دستفروشان بومی‌سازی و عملیاتی خواهد شد.

آغاز عملیات اجرایی احداث ساختمان جدید پذیرش متوفیات در بهشت سکینه (س) کرج
دوشنبه، 11 اردیبهشت 1402 - 11:30

رئیس سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری کرج از آغاز عملیات اجرایی احداث ساختمان جدید پذیرش متوفیات در بهشت سکینه(س) خبر داد.

احداث تله کابین در کرج با هدف توسعه گردشگری
دوشنبه، 11 اردیبهشت 1402 - 09:49

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: احداث تله کابین با داشتن زیرساخت‌های لازم در ارتفاعات شمالی شهر کرج در حوزه گردشگری باعث تحولی بزرگ است و به طور قطع رونق اقتصادی را در پی خواهد داشت.

بسته حمایتی جهت تامین مسکن ارزان قیمت در دستور کار مدیریت شهری کرج/ نقشه دوم ساختمان به زودی حذف می‌شود
یکشنبه، 10 اردیبهشت 1402 - 10:16

معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج گفت: در راستای اجرای آیین نامه جامع تشویقی نوسازی و بهسازی در بافت‌های فرسوده، سازندگان می‌توانند از بسته‌هایی چون تخفیف تا سقف صدر درصد عوارض صدور پروانه و تراکم تشویقی برخوردار شوند.

خطر فرونشست خیابان ادهم به سرعت برطرف شد
شنبه، 09 اردیبهشت 1402 - 12:21

شهردار کرج، عملکرد مثبت ماشین آلات سازمان مدیریت پسماند در ایمن‌سازی حادثه نشست زمین در خیابان ادهم را ستودنی دانست.

پاسخ رییس شورای شهر کرج در خصوص مصوبه شماره ۱۲۲۷/م/۱۲۳۶ مورخ 08/09/1401 در خصوص ماموریت تمام وقت اعضای شورای شهر
شنبه، 09 اردیبهشت 1402 - 11:46

علی قاسم پور در نطق پیش از دستور یکصد و چهارمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج ضمن تبریک فرارسیدن روز شوراها ، روز کارگر و روز معلم اظهار داشتند از باب تکلیف و تنویر افکار عمومی در خصوص اقدامات شوراء جهت مصوبه مذکور و به طبع آن رد شدن در کمیته انطباق و پس از آن ارائه در صحن شوراء و ارجاء به هیئت حل اختلاف خدمت مردم و اصحاب محترم رسانه توضیحاتی ارائه نماییم. ایشان اذعان داشتند با توجه به عدم امکان پذیر بودن حضور نیمه وقت اعضای محترم شورای اسلامی شهر کرج در قواره یک کلانشهر طرحی ،جهت ماموریت تمام وقت اعضای شورای اسلامی شاغل در دستگاه های دولتی با توجه بدان که شهر کرج جزء ۸ شهر کلانشهر ایران اسلامی است و مستلزم صرف زمان طولانی و بیشتر از ساعات اداری جهت رسیدگی به امورات مردم ، بررسی لوایح ، بازدید ها و انجام کارهاست بر اساس مقررات و قوانین بالادستی و پاسداشت زحمات همکاران تهیه و تدوین گردید که با اکثریت آراء حاضرین بتصویب رسید تا ضمن جلوگیری از حضور اعضای شورای شهر در زمان اداری در مجموعه شهرداری کرج بتوان کارها و امور جاری کلانشهر کرج را بطور تمام وقت مورد بررسی قرار داده و از ایجاد شاعبه های نامعقول جلوگیری نمود . وی ضمن طرح سوال از کنش گرهای اجتماعی ، مردم ، اصحاب رسانه ، مسئولین ، مدیران و حتی دستگاه های نظارتی که آیا حضور ۵ عضو شورای شهر در شهرداری کرج خود نوعی تعارض منافع نیست؟ بتوضیح آن پرداختند که آیا شهردار و مدیران با حضور اعضای شورای شهر در مجموعه شهرداری کرج میتوانند اقداماتشان را انجام داده و آیا مردم در ساعات اداری انتظار کار شورایی را نداشته و یا حتی آیا می شود شهردار که طبق چارت سازمانی زیر مجموعه شورای شهر تلقی شده و منتخب شورای شهر است در تایم اداری به آنها کار ارجاء دهد ؟ بیان نمودند پس اینها ظواهر امر است و قطعاً ماموریت تمام وقت به شورای اسلامی شهر مورد نیاز بوده است.

از ۳۰ پارک محله ای برنامه ریزی شده ۸۰ درصد مورد بهره برداری قرارگرفته است
چهارشنبه، 06 اردیبهشت 1402 - 10:41

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر کرج از ساخت ۳۰ پارک محله‌ای در دوره ششم شورای شهر کرج در مناطق ۱۰ گانه کرج سخن گفت.

ابلاغ دستورالعمل اجرایی بند (ت) تبصره ۶ قانون بودجه سال جاری کشور
چهارشنبه، 06 اردیبهشت 1402 - 10:01

در راستای اجرایی شدن بند (ت) تبصره قانون بودجه سال 1402 کشور با رویکرد استفاده حداکثری و بهینه از این ظرفیت قانونی و با هدف تسریع و سهولت در اجرای این قانون و استفاده به موقع حداکثری از ظرفیتهای نهفته در آن جهت تعیین تکلیف ساختمانهایی که بدون پروانه یا مخالف مفاد پروانه ساخته شدند، دستورالعمل اجرایی بند (ت) تبصره ۶ قانون بودجه سال جاری کشور ابلاغ شد.

اطفاء ۲۱۲ مورد حریق و انجام ۵۰۵ نجات از حادثه در فروردین ماه ۱۴۰۲
سه‌شنبه، 05 اردیبهشت 1402 - 09:30

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج از اطفاء ۲۱۲ مورد حریق و انجام ۵۰۵ نجات حادثه در فروردین ماه سال جاری خبر داد

ضعف ما در حل مشکلات و موضوعات کلان ناشی از فقدان مهارت حل مسئله است
سه‌شنبه، 05 اردیبهشت 1402 - 09:27

عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت: در حوزه المان های شهری فقط نمی شود حرف زد بلکه باید راهکاری برای حل این معضل اندیشیده شود. همواره تصور می شود که زیباسازی شهر یعنی ساخت چند المان در صورتی که حذف نازیبایی مقدم بر زیباسازی است.

بازدید بیش از ٣٠ هزار نفر از باغ گل‌های کرج در تعطیلات عید فطر
دوشنبه، 04 اردیبهشت 1402 - 11:43

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری از استقبال شهروندان از باغ گل‌های کرج در تعطیلات عید فطر خبر داد.

علیرضا رحیمی خواستار توجه ویژه مدیریت شهری به پروژه قطار شهری
سه‌شنبه، 29 فروردین 1402 - 10:48

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرج گفت: در جهت پیشبرد سیاست های شورا توجه ویژه شهردار و معاونت حمل و نقل ترافیک به این پروژه ضروری است.

رسیدگی به مناطق محروم برمبنای برنامه دقیق/ تلاش مضاعف مدیریت شهری جهت توسعه شهر در سال جدید
سه‌شنبه، 22 فروردین 1402 - 09:56

شهردار کرج با اشاه به اینکه سال گذشته به نسبت سال خوبی برای شهر کرج و مجموعه مدیریت شهری بود، گفت: باید تلاش مضاعفی را در سال جدید انجام دهیم و از تمامی ظرفیت‌های همکاران در مجموعه مدیریت شهری برای رشد و توسعه بیشتر شهرمان کرج استفاده کنیم.

نهمین جشنواره لاله‌های کرج به کار خود پایان داد
سه‌شنبه، 22 فروردین 1402 - 09:55

سرپرست سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: با توجه به استقبال شهروندان با پایان رسمی جشنواره لاله‌ها درب باغ گل‌ها همچنان باز بوده و طبیعت دوستان می‌توانند از این مجموعه بازدید داشته باشند.

21 فروردین روز فرهنگی کرج
سه‌شنبه، 22 فروردین 1402 - 09:05

این رویداد با حضور معاون پارلمانی رییس جمهور و اعضای محترم شورای اسلامی کرج و امام جمعه کرج و شهردار کرج در روز دوشنبه 21 فروردین 1402 پیگیری شد

همه دستگاه‌ها نسبت به موضوع فرهنگ اهتمام داشته و برای ترویج فرهنگ اسلامی تلاش کنیم
دوشنبه، 21 فروردین 1402 - 11:03

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر کرج گفت: همه دستگاه‌ها باید نسبت به موضوع فرهنگ اهتمام داشته و برای ترویج فرهنگ اسلامی تلاش کنیم چون تنها راه پیشرفت یک جامعه با اصلاح فرهنگ آن میسر خواهد شد.

تکمیل پروژه بزرگراه شمالی نیازمند حمایت بیشتر دولت و تامین بودجه ملی است
شنبه، 19 فروردین 1402 - 11:55

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج گفت: حدود سه هزار میلیارد از بودجه پروژه بزرگراه شمالی سهم شهرداری کرج و سه هزار میلیارد نیز سهم دولت است که اگر دولت به تعهد خود عمل نکند، امکان بهره برداری از این پروژه وجود نخواهد داشت.

ساعت کاری مادران شاغل دارای فرزند محصل در مجموعه مدیریت شهری شناور شد
شنبه، 19 فروردین 1402 - 10:55

دبیر شورای اسلامی شهر کرج گفت: با پیگیری کمیته بانوان شورای اسلامی شهر کرج و در راستای حمایت از مادران شاغل در مجموعه مدیریت شهری ساعت کاری بانوان دارای فرزند محصل در مقاطع مختلف تحصیلی اعم از ابتدایی، دوره اول و دوم متوسطه تا ۱۵ خرداد ماه سال جاری شناور شد.

شهر برای استقبال از بهار معنوی آماده شود/ کرج گردی با اتوبوس‌های گردشگری
شنبه، 13 اسفند 1401 - 10:08

شهردار کرج گفت: با توجه به همزمانی آغاز سال نو با ایام ماه مبارک رمضان، شهرداری کرج با برنامه‌ریزی دقیق و تشکیل ستادهای لازم در سازمان‌ها و مناطق ۱۰گانه به استقبال بهار و ایام مبارک ماه رمضان می‌رود.

مترو کرج یکشنبه و سه شنبه مسافران را جابجا می‌کند
شنبه، 13 اسفند 1401 - 10:07

سخنگو و نائب رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: تا تکمیل نهایی فاز یک پروژه قطار شهری، روزهای یکشنبه و سه شنبه هر هفته مترو کرج مسافران را به صورت رایگان جابجا می‌کند.

بودجه پیشنهادی شهرداری کرج با مبلغ ۹ هزار ۱۲۳ میلیارد تومان مصوب شد
شنبه، 13 اسفند 1401 - 10:06

رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج به افزایش ۷۱ میلیارد تومانی بودجه پیشنهادی اشاره کرد و گفت: لایحه بودجه سال ۱۴۰۲ شهرداری کرج جهت بررسی و تصویب به شورای اسلامی شهر ارائه شد. که با نظر اعضای شورای اسلامی شهر به رقم ۹ هزار و ۱۲۳ میلیارد تومان رسید.

کرج میزبان مسافران نوروزی / برپایی ۵‌ایستگاه نوروزی در سطح شهر
چهارشنبه، 10 اسفند 1401 - 11:15

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری کرج گفت: به منظور میزبانی از مسافرین نوروزی پنج‌ایستگاه نوروزی در سطح شهر آماده خدمت‌رسانی به شهروندان هستند.

۱۶۰۰ تن سیب و پرتقال عید در ۱۷ جایگاه عرضه میوه توزیع می‌شود
شنبه، 06 اسفند 1401 - 12:00

شهردار کرج از آغاز توزیع میوه شب عید از نیمه دوم اسفند ماه جاری خبر داد و گفت: از این تاریخ هزار و ۶۰۰ تن سیب و پرتقال در ۱۷ جایگاه عرضه موقت میوه توزیع خواهد شد.

آرامستان ۲۲ هکتاری شهر فردیس احداث می‌شود
چهارشنبه، 03 اسفند 1401 - 09:58

شهردار فردیس از تصویب طرح احداث آرامستان این شهر در کارگروه امور زیربنایی و محیط زیست استان البرز خبر داد و گفت: آرامستان این شهر احداث می شود.

کنترل و تأیید سیستمی نقشه‌های معماری در شهر کرج
چهارشنبه، 03 اسفند 1401 - 09:55

شهردار کرج از حذف قرمزنویسی فیزیکی نقشه‌های معماری (درج جزئیات نقشه تأیید شده در نقشه نهایی) و سیستمی شدن روند تأیید نقشه‌های معماری در این کلانشهر خبر داد و گفت: این مهم با همکاری سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرج و معاونت شهرسازی و معماری محقق شده است.

تهیه و ارسال الکترونیکی صورت معاملات فصلی شهرداری کرج
چهارشنبه، 03 اسفند 1401 - 09:54

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرج از تجمیع سامانه ها برای تهیه و ارسال الکترونیکی صورت معاملات فصلی شهرداری کرج به سازمان امورمالیاتی خبر داد

توسعه درون‌زا ۶۳ محله کرج واقع در بافت فرسوده شهری
چهارشنبه، 03 اسفند 1401 - 09:51

شهردار کرج گفت: احیای ۶٣ محله واقع در بافت فرسوده شهر کرج در راستای برنامه راهبردی ارتقای کیفیت محلات بافت فرسوده در دستور کار شهرداری کرج قرار گرفت.

راه اندازی آزمایشی متروی کرج بعد از مدتها سال توقف/ هماهنگی ها برای راه اندازی دو ایستگاه از مترو همزمان با نیمه شعبان
یکشنبه، 30 بهمن 1401 - 22:42

رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: بر اساس هماهنگی های بعمل آمده خط ۲ قطار شهری کرج تا نیمه شعبان به راه اندازی آزمایشی برسد.

ساخت و تجهیز سالن های ورزشی چند منظوره با رویکرد مدیریت بحران در کرج ضروری است
چهارشنبه، 26 بهمن 1401 - 12:10

رئیس کمیسیون فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کرج گفت: ساخت و تجهیز سالن های ورزشی چند منظوره با رویکرد مدیریت بحران در کرج در دستور کار مدیریت شهری قرار بگیرد.

افتتاح آزمایشی فاز اول خط ۲ قطار شهری را معطل حضور مقامات عالی رتبه نکنید
چهارشنبه، 26 بهمن 1401 - 12:00

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر با تاکید بر اینکه دغدغه ریاست محترم جمهوری نیز تسریع در تکمیل پروژه قطار شهری کلانشهر کرج بود، گفت: افتتاح آزمایشی فاز اول خط ۲ قطار شهری را معطل حضور مقامات عالی رتبه نکنید.

۷ تقاطع غیر همسطح در سال۱۴۰۲ در شهر کرج آغاز و تکمیل می‌شود
چهارشنبه، 26 بهمن 1401 - 11:43

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر از اجرای هفت تقاطع غیر همسطح در شهر کرج خبر داد.

پرداخت الکترونیک کرایه تاکسی‌ها در شهر کرج
چهارشنبه، 26 بهمن 1401 - 09:20

شهردار کرج از شروع روند پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی در این کلان‌شهر از طریق کیف پول الکترونیکی QR code خبرداد

افتتاح 126 پروژه در کرج همزمان با پنجمین روز از دهه مبارک فجر
دوشنبه، 17 بهمن 1401 - 09:50

با حضور نماینده عالی دولت در استان البرز 126 پروژه در شهرستان کرج مورد بهره برداری قرار گرفت.

لزوم توجه به نورپردازی در فضاهای شهر/ ورودی‌های شهر ساماندهی شود
دوشنبه، 17 بهمن 1401 - 09:41

رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: در روند اصلاح بودجه سال ۱۴۰۲ سازمان سیما منظر و فضای سبز پارک‌ها به تصویب شورای شهر نرسید و در ردیف‌های مختلف تغییرات در اعتبار و ردیف‌ها صورت گرفته است

احداث سرای محله آق تپه به‌ایستگاه پایانی نزدیک می‌شود
دوشنبه، 17 بهمن 1401 - 09:39

شهردار کرج از پیشرفت فیزیکی قابل قبول پروژه احداث سرای محله آق تپه در پارک الغدیر در منطقه۳ شهرداری کرج خبر داد.

ضرورت ملزم کردن مدیران مناطق به ممیزی پرونده‌های شهرسازی
یکشنبه، 16 بهمن 1401 - 13:33

خزانه دار شورای اسلامی شهر کرج گفت: شهرداری کرج مدیران مناطق را ملزم به ممیزی پرونده‌های شهرسازی نماید.

املاک واقع در پروژه بزرگراه شمالی تعیین تکلیف شد
یکشنبه، 16 بهمن 1401 - 13:31

سخنگو و نائب رئیس شورای اسلامی شهر کرج از تعیین و تکلیف املاک واقع در مسیر پروژه بزرگراه شمالی خبر داد.

شهروندان خوش حساب در پرداخت عوارض شامل تخفیف می‌شوند
چهارشنبه، 12 بهمن 1401 - 11:22

شهردار کرج با اشاره به اخذ مصوبه شورای اسلامی شهر کرج برای اعمال تخفیف در عوارض شهروندان خوش‌حساب، گفت: با هدف تکریم شهروندانی که تا پایان سال عوارض خود را به موقع پرداخت کنند، ۳۰ درصد تخفیف خوش‌حسابی اعمال خواهد شد.

بازار عمده‌فروشان پاسارگاد ساماندهی می شود/ مهلت یک ماهه به غرفه داران متخلف
دوشنبه، 10 بهمن 1401 - 13:39

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرج از مهلت یک‌ماهه به بهره‌برداران بازار عمده‌فروشان پاسارگاد جهت رفع سد معبر خبر داد.

تولید حدود ۱۴۰ هزار تن آسفالت در کارخانه آسفالت شهرداری کرج
دوشنبه، 10 بهمن 1401 - 13:38

شهردار کرج از تولید ۱۳۸ هزار تن آسفالت گرم از ابتدای سال تا پایان دی ماه سال جاری در کارخانه آسفالت سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری خبر داد.

تمرکز شهرداری کرج تکمیل پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام است
یکشنبه، 09 بهمن 1401 - 09:30

شهردار کرج با اشاره به سیاست شهرداری در دوره جدید مبنی بر تکمیل پروژه‌های عمرانی نیمه تمام گفت: در سال جاری تکمیل و اجرای پروژه‌های عمرانی در حوزه‌های مختلف از جمله ابنیه و بزرگراه‌ها و معابر و مراکز فرهنگی و اجتماعی در دستور کار ویژه مجموعه مدیریت شهری کرج بوده است. در همین راستا بسیاری از پروژه‌های عمرانی به اتمام رسیده و بسیاری دیگر نیز در دست تکمیل است.

تولید و کاشت یک میلیارد نهال با مشارکت مردم برای سر سبزی کشور
شنبه، 08 بهمن 1401 - 11:08

معاون وزير جهاد كشاورزي و رییس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور از عملیاتی نمودن طرح تولید و کاشت یک میلیارد درخت با مشارکت آحاد جامعه به منظور سرسبزی ایران اسلامی خبر داد.

فعالیت ۱۸۶ دوربین ثبت تخلف در شهر کرج
شنبه، 08 بهمن 1401 - 10:52

شهردار کرج گفت: در راستای افزایش پهنه نظارت ترافیکی شهری از طریق دوربین‌ها و به‌منظور مدیریت ترافیک و کاهش آلودگی هوا تعداد دوربین‌های نظارتی و ثبت تخلف سطح شهر به ۱۸۶ دستگاه رسید.

هفت واگن جدید وارد قطار شهری کرج می‌شود
دوشنبه، 03 بهمن 1401 - 11:05

رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج گفت: تاکنون هفت واگن به داخل تونل خط ۲ قطار شهری این کلان‌شهر انتقال و فعال‌سازی شده است و به‌زودی هفت واگن دیگر تا سه ماه آینده پس از بازسازی به ناوگان قطار شهری کرج اضافه می‌شود

اطفای ۲۸۸ مورد حریق و انجام ۴۷۷ نجات در دی ماه
یکشنبه، 02 بهمن 1401 - 10:19

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج از اطفای ۲۸۸ مورد حریق و انجام ۴۷۷ نجات در دی ماه سال جاری خبر داد.

تاریخ اجرای طرح زوج و فرد در هسته مرکزی شهر کرج تغییر کرد
شنبه، 01 بهمن 1401 - 10:31

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج از اجرای طرح زوج و فرد در هسته مرکزی شهر از ۲۳بهمن تا پایان اسفندماه سال جاری خبر داد.

گزارشی از دورنمای بودجه ۱۴۰۲ شهرداری کرج به شهروندان
شنبه، 01 بهمن 1401 - 09:25

شهردار کرج گزارشی از دورنمای بودجه ۱۴۰۲ را برای شهروندان ارائه کرد.

افزایش غلظت آلاینده ها موجب تعطیلی مدارس در البرز شد
شنبه، 01 بهمن 1401 - 09:23

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: با توجه به روند افزایشی غلظت آلاینده ها هوا مقرر شد تمامی مقاطع تحصیلی استان البرز اول بهمن بصورت غیرحضوری برگزار شود.

تست گرم اولین رام قطار شهر کرج با برق دار کردن خط۲ با موفقیت انجام شد
چهارشنبه، 28 دی 1401 - 12:06

رئیس سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج با اشاره به انجام تست سرد قطار در خط ۲ قطارشهری کرج گفت: تست گرم اولین رام قطار شهر کرج نیز با برقدار کردن خط۲ با موفقیت انجام شد.

وضعیت حمل و نقل عمومی کلان‌شهر کرج روند صعودی دارد
چهارشنبه، 28 دی 1401 - 12:05

شهردار کرج با اشاره به اقدامات اخیر مجموعه مدیریت شهری این کلان‌شهر در زمینه توسعه حمل‌ونقل عمومی و رضایت مسولان کشوری از این اقدامات، گفت: خوشبختانه نمودار وضعیت حمل و نقل عمومی کلان‌شهر کرج روند صعودی را طی می‌کند

پاسخگویی به مردم در صدر اولویت های ما قرار دارد
سه‌شنبه، 27 دی 1401 - 10:26

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز با حضور در استانداری البرز و از طریق سامانه سامد به سئوالات شهروندان، صنعتگران، کارآفرینان و سرمایه گذاران پاسخ گفت.

لایحه مشوق تملک تهاتری املاک اولویت‌دار پروژه‌های شهرداری مصوب شد
سه‌شنبه، 27 دی 1401 - 10:22

سرپرست اداره کل املاک و مستغلات شهرداری کرج؛ گفت: لایحه پیشنهادی شهرداری با موضوع «مشوق‌های تملکات تهاتری املاک واقع در طرح‌های اولویت‌دار مصوب پروژه‌های شهرداری» تصویب شد.

حرکت قطار شهری در ریلِ بهره برداری / مترو وارد تونلِ «راه اندازی» می شود
دوشنبه، 26 دی 1401 - 10:34

شهردار کرج گفت: با استقرار ماشین آلات ویژه و تلاش شبانه روزی نیروهای فنی، واگن های مترو داخل ریل قرار گرفته و آماده جابه جایی مسافرین در حد فاصل چهارراه طالقانی و گلشهر به طول تقریبی ۶ کیلومتر در فازِ نخست این پروژه ملی از دهه فجر امسال می شوند.

شهروندان خوش حساب در پرداخت عوارض شامل تخفیف می‌شوند
دوشنبه، 26 دی 1401 - 10:32

شهردار کرج با اشاره به اخذ مصوبه شورای اسلامی شهر کرج برای اعمال تخفیف در عوارض شهروندان خوش‌حساب، گفت: با هدف تکریم شهروندانی که تا پایان سال عوارض خود را به موقع پرداخت کنند، ۳۱ درصد تخفیف خوش‌حسابی اعمال خواهد شد.

فوری و بسیار مهم
شنبه، 24 دی 1401 - 17:30

تمدید برنامه مدیریت توليد و تعطیلی واحدهای صنعتی استان البرز تا روز سه شنبه

هفته ای سرد در انتظار البرز
شنبه، 24 دی 1401 - 02:05

پیش بینی بارش برف از عصر شنبه تا یکشنبه

اطلاعیه تعطیلی واحدهای قوه قضائیه در استان البرز در روز شنبه 24 دی ماه
شنبه، 24 دی 1401 - 01:58

روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان البرز در پی سئوالات متعدد شهروندان در خصوص کیفیت فعالیت دادگستری کل استان البرز در پی اعلام تعطیلی ادارات استان در روز شنبه (24 دی ماه) توسط استانداری البرز اطلاعیه ای صادر کرد که بدین شرح است:

دورکاری کارکنان ادارات استان در راستای مدیریت مصرف حامل های انرژی/مدارس و دانشگاه‌های استان البرز غیر حضوری شد / بانک ها، واحدهای درمانی و خدمات رسان تعطیل نیست.
جمعه، 23 دی 1401 - 18:09

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، دکتر مجتبی عبداللهی روز جمعه پس از بازدید از مراکز مختلف و حضور در شرکت ملی گاز و نیز شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان و اطلاع از وضعیت تولید و مصرف گاز و فرآورده های نفتی کشور اعلام کرد: 

تفصیل خبر اطلاعیه مهم اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز
سه‌شنبه، 20 دی 1401 - 21:05

همه ادارات و سازمان ها و بانک های البرز فردا تعطلیل است / مدارس غیر حضوری شد

هزار میلیارد تومان برات کارت بانک شهر به کمک پروژه‌های عمرانی نیمه تمام شهرداری می‌آید
دوشنبه، 19 دی 1401 - 11:33

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه برات کارت ابزار مالی و تضمینی در راستای پیشبرد پروژه‌های عمرانی شهرداری است، گفت: شورای شهر کرج به شهرداری اجازه داد تا با همکاری بانک شهر به منظور پیشبرد پروژه‌های عمرانی تا سقف مبلغ هزار میلیارد تومان از ظرفیت برات کارت استفاده کند.

خط 2 قطارشهری کرج به زودی راه اندازی می‌شود
دوشنبه، 19 دی 1401 - 11:31

شهردار کرج با اشاره به پیگیری‌های صورت گرفته در خصوص اتمام پروژه‌های اولویت دار، گفت: به زودی خط 2 قطارشهری کرج پس از انجام تست های لازم راه اندازی شده و مردم این کلانشهر از نعمت مترو بهره مند خواهند شد.

پرداخت عوارض سالیانه خودرو تا پایان سال جاری شامل ۲۰ درصد تخفیف می‌شود
سه‌شنبه، 13 دی 1401 - 06:10

مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری کرج از تخفیف ۲۰ درصدی جهت پرداخت عوارض خودرو تا پایان سال جاری خبر داد.

طرح آسیب‌شناسی باغات حریم شهر تهیه شد
دوشنبه، 12 دی 1401 - 11:23

معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج، از تهیه طرح آسیب‌شناسی باغات واقع در حریم شهر باهدف حفظ و صیانت از اراضی ذخیره جهت توسعه آتی و حفظ هویت باغ شهری کرج خبر داد.

اصلاح فرآیند تدوین بودجه با تشکیل کمیته تخصیص
دوشنبه، 12 دی 1401 - 11:21

قائم مقام شهرداری کرج از اصلاح فرآیند تدوین بودجه سال ۱۴۰۲ شهرداری کرج با تشکیل کمیته تخصیص حسب تأکید و دستور شهردار کرج خبر داد و افزود: اعضای کمیته، پس از بررسی پیشنهادات دریافتی از واحدهای مختلف اعم از ستادی، مناطق و سازمان‌ها، نقطه نظرات کارشناسی را در تنظیم اولیه بودجه پیشنهادی سال آتی اعمال خواهند کرد.

اجرای طرح زوج و فرد در هسته مرکزی شهر کرج
دوشنبه، 12 دی 1401 - 10:20

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج از اجرای طرح زوج و فرد در هسته مرکزی شهر از اول بهمن ماه سال جاری خبر داد.

انشعاب آب نمایشگاه بین المللی کرج نصب شد
یکشنبه، 11 دی 1401 - 18:51

انشعاب آب نمایشگاه دایمی و بین المللی کرج توسط آبفای ماهدشت نصب شد.

آب سد طالقان به محمد شهر خواهد رسید
یکشنبه، 11 دی 1401 - 18:50

با ساخت مخزن جدید ۵۰۰۰ متر مکعبی به همراه ۳۰۰۰متر لوله گذاری آب در محمدشهر، مسیر انتقال آب سد طالقان به این شهر در آینده نزدیک فراهم می شود.

موانع پروژه کنارگذر شرقی مهرشهر به زودی مرتفع می‌شود
یکشنبه، 11 دی 1401 - 12:32

شهردار کرج با اشاره به اهتمام مجموعه مدیریت شهری کرج در اتمام پروژه‌های نیمه تمام، گفت: موانع پروژه کنارگذر شرقی مهرشهر به زودی مرتفع می‌شود.

اجرای ۱۷ پروژه عمرانی برای توسعه فضای سبز به صورت همزمان
شنبه، 10 دی 1401 - 12:36

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج احداث پارک‌های محله‌ای را برای نشاط هر چه بیشتر شهروندان ضروری دانست و گفت: عملیات فنی و عمرانی در ۱۷ پروژه‌ی فضای سبز شامل محوطه‌سازی، نصب کف‌پوش، مبلمان تأمین روشنایی و کاشت درخت با سرعت و پیشرفت فیزیکی مطلوبی در حال انجام است.

اصلاح فرآیند تدوین بودجه با تشکیل کمیته تخصیص
شنبه، 10 دی 1401 - 09:53

قائم مقام شهرداری کرج از اصلاح فرآیند تدوین بودجه سال ۱۴۰۲ شهرداری کرج با تشکیل کمیته تخصیص حسب تأکید و دستور شهردار کرج خبر داد و افزود: اعضای کمیته، پیشنهادات دریافتی از واحدهای مختلف اعم از ستادی، مناطق و سازمان‌ها را بررسی و نقطه نظرات کارشناسی را در تنظیم اولیه بودجه پیشنهادی سال آتی اعمال خواهد کرد.

استقبال شهرداری کرج از سرمایه‌گذاران در بخش‌های گردشگری، مترو و مسکن
شنبه، 10 دی 1401 - 09:48

شهردار کرج با اشاره به شرایط اقتصادی کنونی و ضرورت بهره‌گیری از توان بخش خصوصی در پیشبرد اهداف مجموعه مدیریت شهری، گفت: این دستگاه خدمت‌رسان از سرمایه‌گذاران در بخش‌های گردشگری، مترو و مسکن استقبال می‌کند.

پروژه ادامه کنارگذر مهرشهر در چند قدمی افتتاح
شنبه، 10 دی 1401 - 09:46

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرج از تکمیل قطعه ۳ از فاز دوم پروژه کنارگذر «سردار شهید مدافع حرم شعبان نصیری» تا دو ماه آینده خبر داد.

عوارض صدور پروانه ساختمانی برای املاک واقع در محدوده بافت‌های فرسوده رایگان است
چهارشنبه، 07 دی 1401 - 09:47

مدیر طرح های توسعه شهری شهرداری فردیس گفت: عوارض صدور پروانه ساختمانی برای املاک واقع در محدوده بافت‌های فرسوده و مصوب بازآفرینی رایگان است.

عملیات اجرایی بازسازی و توسعه بوستان وحدت آغاز شد
چهارشنبه، 07 دی 1401 - 09:43

شهردار فردیس از آغاز عملیات اجرایی پروژه بازسازی و توسعه بوستان وحدت خبر داد و گفت: مساحت این پروژه حدودا 10 هزار متر مربع است.

بودجه ۱۴۰۲ باید قابلیت دفاع و اجرا داشته باشد/ شهر به کارگاه عمرانی تبدیل می‌شود
چهارشنبه، 07 دی 1401 - 09:29

شهردار کرج‌گفت: برای سال ۱۴۰۲ باید بودجه ای در نظر گرفته شود که هم قابلیت دفاع و هم قابلیت اجرا داشته باشد.

ضرورت استفاده از تجهیزات به روز در مدیریت پسماند/ شرایط تنها مرکز دفن زباله البرز استراتژیک است
یکشنبه، 04 دی 1401 - 11:19

شهردار کرج در بازدید از مرکز دفن حلقه دره شناخت صحیح و درک درست مسائل را اولین گام برنامه ریزی در جهت بهبود و ارتقای شاخص‌های توسعه پایدار و خدمت به شهروندان عنوان کرد.

آماده باش نیروهای خدمات شهر در مناطق ۱۰‌گانه همزمان با بارش برف
شنبه، 03 دی 1401 - 11:50

سرپرست معاونت محیط زیست و خدمات شهری شهرداری کرج با اشاره به پیش‌بینی هواشناسی مبنی بر بارش برف طی روز جاری، گفت: از ساعات اولیه صبح، تمامی نیروهای خدمات شهری در مناطق ۱۰‌گانه به همراه ماشین آلات و تجهیزات لازم در حالت آماده باش قرار گرفتند.

توسعه و پیشرفت در حوزه حمل و نقل ، تسهیل در تردد و نفسی است دلپذیر در خیابانهای شهر
شنبه، 03 دی 1401 - 10:58

شهردار کمالشهر در آئین تجلیل از فعالان حوزه حمل و نقل با تاکید بر این مطلب افزود: در جهان مدرن امروز پیشرفت و پویایی جوامع به گونه ای مرتبط است با تلاش و کوشش فعالان عرصه حمل و نقل عمومی و این امر اهمیت اقدامات این حوزه را بیش از پیش حساستر و بااهمیت تر می نماید.

شهر کرج صاحب خط ویژه BRT می‌شود
چهارشنبه، 30 آذر 1401 - 10:34

کرج- رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرج از تصویب طرح مطالعاتی فاز (۱و۲) و اجرای خط ویژه اتوبوس تندرو خبر داد.

مهندسی ترافیک راهکار کاهش معضلات ترافیکی/ پیگیر راه اندازی خطوط بی آرتی هستیم
دوشنبه، 28 آذر 1401 - 11:43

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری کرج از تلاش برای راه اندازی خطوط بی آرتی تا پایان سال آینده خبر داد

دومین گرمخانه آقایان کرج راه اندازی شد/ فعالیت گرمخانه سیار در روزهای بارانی
دوشنبه، 28 آذر 1401 - 11:42

سرپرست معاونت محیط زیست و خدمات شهری شهرداری کرج از راه‌اندازی گرمخانه شماره ۲ آقایان در غرب شهر کرج خبر داد.

روند توسعه زیرساخت های الکترونیکی شهرداری فردیس در حال انجام است
یکشنبه، 27 آذر 1401 - 11:29

مدیر نوسازی، تحول اداری و فناوری شهرداری فردیس گفت: روند توسعه زیرساخت های الکترونیکی شهرداری فردیس در حال انجام است.

مدیریت شهری به دنبال تمهیداتی برای رفع ابطال تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی است
شنبه، 26 آذر 1401 - 10:41

نایب رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: مدیریت شهری همه تلاش خود را جهت استفاده از راه حل‌های قانونی برای بررسی ابطال تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی شهرداری به قراردادی انجام می‌دهد.

ساماندهی ورودی‌های شهر زیر ذره بین شورا
سه‌شنبه، 22 آذر 1401 - 13:41

رییس کمیسیون عمران و حمل ونقل شورای اسلامی شهر کرج گفت: شورای ششم از کم کاری دستگاه‌های دولتی و نهادهایی که به نوعی کار آنها با مجموعه مدیریت شهری و شهروندان شهر کرج گره می خورد کوتاه نخواهد آمد.

۴۹ درصد متمم بودجه شهرداری کرج هزینه‌ای و ۵۱ درصد عمرانی است
شنبه، 19 آذر 1401 - 10:56

سخنگوی شورای شهر کرج گفت: متمم بودجه ۱۴۰۱ نشان ‌دهنده اوج تجربه شورای ششم و شهرداری در تدوین و تصویب بودجه است.

متمم بودجه سال ۱۴۰۱ شهرداری تصویب شد
شنبه، 19 آذر 1401 - 10:54

رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج گفت: در کمیسیون ‌تلفیق پس از بررسی های فنی بودجه متمم با افزایش ۶۰ میلیارد تومانی، با رقم ۶ هزار و ۱۶۳ هزار میلیارد تومان به اتفاق آراء حاضرین به تصویب رسید و تغییراتی در موارد درآمدی، هزینه ای و عمرانی ایجاد شد.

ضرورت اجرای طرح تردد زوج و فرد در بافت مرکزی شهر
چهارشنبه، 16 آذر 1401 - 11:29

رییس کمیسیون عمران و حمل ونقل شورای اسلامی شهر کرج گفت: مدیریت شهری نسبت به کاهش ترافیک در هسته مرکزی شهر هر چه سریعتر اقدام کند.

وسایل بازی پارک‌ها استاندارد می‌شود/ گام به گام تا ایمن سازی فضای بازی کودکان
چهارشنبه، 16 آذر 1401 - 10:39

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج از ایمن سازی وسایل بازی کودکان و امکانات ورزشی در بوستان‌ها و پارک‌های کرج خبر داد.

تسریع در ساخت مسکن مددجویان کمیته امداد
سه‌شنبه، 15 آذر 1401 - 12:37

در نشستی که با حضور مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره شرکت عمران شهرجدید مهستان و مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز و رییس کمیته امداد شهرستان ساوجبلاغ برگزار شد تسریع در ساخت مسکن مددجویان کمیته امداد مورد تاکید قرار گرفت.

ملاقات مردمی شهردار شهر مهستان 8 آذر سال 1401
سه‌شنبه، 15 آذر 1401 - 12:34
مناطق ۳ و ۵ شهرداری کرج پیشرو در تحقق درآمدها
سه‌شنبه، 15 آذر 1401 - 10:08

سخنگو و نائب رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: متمم بودجه فرصتی برای واقعی کردن درآمدها و هزینه‌های شهرداری است.

تسریع در تکمیل پروژه‌های عمرانی شهروندان را دلگرم می‌کند/ ضرورت احیای منابع درآمدی
سه‌شنبه، 15 آذر 1401 - 10:06

شهردار کرج با بیان اینکه برای سال آینده پروژه میدان جمهوری اولویت نخست مجموعه مدیریت شهری خواهد بود، خاطرنشان کرد: بر اساس بودجه پیش بینی شده باید پروژه‌هایی مهمی برای شهر تعریف و آغاز به کار کند

راه‌اندازی سامانه «نرخ‌نامه»/ امکان مشاهده آنلاین قیمت اقلام مصرفی فراهم شد
سه‌شنبه، 15 آذر 1401 - 10:04

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرج با اعلام راه‌اندازی سامانه آنلاین نرخ‌نامه، گفت: شهروندان کرجی می‌توانند قیمت اقلام مصرفی را به صورت آنلاین در سایت این سازمان مشاهده کنند.

مدیران مناطق ۱ و ۲ شهرداری فردیس منصوب شدند
دوشنبه، 14 آذر 1401 - 10:47

آیین تودیع و معارفه مدیران مناطق ۱ و ۲ شهرداری فردیس دوازدهم آذر ماه در دفتر شهردار برگزار شد.

۱۵۰۰ نیروی خدمات شهری در آماده باش هستند/ اقدام به موقع از بحران پیشگیری کرد
دوشنبه، 14 آذر 1401 - 09:26

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری کرج گفت: باتوجه به پیش‌بینی هواشناسی مبنی بر ادامه بارش‌ها، در هر یک از مناطق دهگانه حدود ۱۵۰ نیروی خدمات شهری در حالت آماده باش کامل قرار دارند.

دیدار صمیمانه سرپرست شهرداری،رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر هشتگرد با رئیس دادگستری شهرستان ساوجبلاغ 
یکشنبه، 13 آذر 1401 - 16:10

به مناسبت گرامیداشت هفته فرهنگی مهندس رئیسی سرپرست شهرداری به همراه رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر هشتگرد ضمن دیدار جناب آقای محمدی رییس دادگستری از زحمات و تلاش‌های مجموعه دادگستری ساوجبلاغ قدردانی کرد

اجرای عملیات به زراعی زمستانی در حاشیه اتوبان کرج
یکشنبه، 13 آذر 1401 - 11:59

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: مطابق با تقویم باغبانی فصل، عملیات هرس درختان سطح شهر از هفته‌های آینده آغاز می‌شود

تخصص، تجربه و تعهد مبنای انتخاب مدیران شهری است/ فرصت خدمت به مردم را از دست نمی‌دهیم
یکشنبه، 13 آذر 1401 - 11:18

شهردار کرج گفت: عمر مسئولیت ها کوتاه است و باید از آنچه در اختیار داریم برای توسعه شهر و جلب رضایت شهروندان استفاده کنیم.

بهای خدمات در بهشت سکینه (س) ۱۵ درصد افزایش یافت
یکشنبه، 13 آذر 1401 - 11:15

رئیس سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری کرج گفت: سال گذشته قیمت ارائه خدمات از پذیرش، شستشو و کفن و دفن برای هر متوفی یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان بود که امسال طبق مصوبه شورای اسلامی شهر با ۱۵ درصد افزایش به یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسیده است.

خدمت رسانی به شهروندان کرج از طریق برنامه کرج من
شنبه، 12 آذر 1401 - 21:52

در نشست خبری که روز شنبه ۱۲ آذر ماه در مرکز فاوا شهرداری کرج برگزار شد شرح کار برنامه شهر من کرج و خدمات فراوان آن توضیح داده شد .

شهرداری کرج پیشگام در اتصال به درگاه خدمات دولت الکترونیک/ خدمات رسانی به شهروندان از طریق سامانه کرج من
شنبه، 12 آذر 1401 - 21:13

رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرج از ارایه خدمات الکترونیکی به شهروندان خبر داد و گفت: این اقدام از طریق سامانه «کرج من» امکان پذیر است.

پروژه ملی جشنواره گل لاله شهر کرج با کاشت ۲۰۰۰ پیاز لاله آغاز شد
شنبه، 12 آذر 1401 - 09:20

رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهر شورای اسلامی از آغاز پروژه جشنواره ملی گل لاله با کاشت ۲۰۰۰ پیاز لاله در پارک شهید چمران خبر داد.

تجهیزات زمستانی در اختیار مناطق دهگانه قرار گیرد
چهارشنبه، 09 آذر 1401 - 12:59

سرپرست معاونت محیط زیست و خدمات شهری شهرداری کرج با اشاره نزدیک شدن به فصل زمستان و آغاز بارندگی‌ها، گفت: تجهیزات زمستانی در اختیار مناطق دهگانه قرار گیرد.

اولویت‌های تملکی سال جاری بررسی شد
چهارشنبه، 09 آذر 1401 - 10:37

با حضور قائم مقام شهردار کرج، مدیرکل حوزه دفتر شهردار، مدیران و روسای اداره املاک مناطق دهگانه جلسه بررسی اولویت های تملکی سال ۱۴۰۱ برگزار شد

فرایند صدور پروانه‌های ساختمانی تسهیل می‌شود
چهارشنبه، 09 آذر 1401 - 10:36

معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج از برگزاری جلسه هم اندیشی جهت تسهیل در فرایند صدور پروانه‌های ساختمانی خبر داد.

سازمان‌های تابعه شهرداری طرح‌ها و برنامه‌های خود را اعلام کنند/ عزم جدی برای ساماندهی کیوسک‌های مطبوعاتی
دوشنبه، 07 آذر 1401 - 10:26

سرپرست معاونت خدمات شهر شهرداری کرج با اشاره به اهمیت خدمات رسانی به شهر و شهروندان به عنوان یکی از وظایف اصلی مجموعه مدیریت شهری، گفت: برای تحقق این مهم و سرعت بخشیدن به اقدامات باید از موازی کاری جلوگیری شود که این امر نیز با اعلام برنامه‌های مرتبط با وظایف سازمان‌های تابعه شهرداری صورت می‌پذیرد.

مکان پایانه تاکسی سه راه رجایی شهر تغییر کرد
دوشنبه، 07 آذر 1401 - 10:24

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری کرج از اجرای عملیات اصلاح هندسی دوربرگردان جنوب به جنوب بلوار یادگار امام (ره) محدوده پل ۱۲ فروردین (سه‌راه رجائی شهر) خبر داد.

۱۵ پارک محله‌ای تا پایان سال به بهره برداری می‌رسد/ تلاش برای توزیع عادلانه سرانه فضای سبز در مناطق دهگانه
شنبه، 05 آذر 1401 - 12:52

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج، از تکمیل عملیات نصب و جانمایی مبلمان در پنج پارک محله‌ای خبرداد.

برای تکمیل بزرگراه شمالی ۷ هزار میلیارد تومان نیاز است/ لزوم تخصیص اعتبار دولتی از بودجه ۱۴۰۲ کشور
شنبه، 05 آذر 1401 - 10:10

رییس شورای شهر کرج با بیان اینکه برای تکمیل ۲۵ درصد باقی مانده از بزرگراه شمالی حدود ۷ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است، گفت: شاید این مبلغ در بودجه عمومی دولت عدد بزرگی نباشد ولی تخصیص آن اثربخشی زیادی دارد.

مصرف آب هر نفر در البرز ۵۰ درصد بالاتراز استاندارد
چهارشنبه، 02 آذر 1401 - 10:27

سرانه مصرف آب هر نفر در شبانه روز در استان البرز ۵۰ درصد بالاتر از میزان استانداردهای تعریف شده است .

مابه التفاوت همسان سازی حقوق کارکنان توسط اعضای شورای شهر تصویب شد
چهارشنبه، 02 آذر 1401 - 09:45

سخنگو و نائب رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: مابه التفاوت همسان سازی حقوق کارکنان مجموعه مدیریت شهری توسط اعضای شورای شهر بررسی و تصویب شد.

سازندگان همکاران ما در مجموعه مدیریت شهری هستند .حمایت شهرداری بر مبنای موازین قانونی از سازندگان کرجی
سه‌شنبه، 01 آذر 1401 - 09:18

شهردار کرج با اشاره به نقش موثر سرمایه گذاری بخش خصوصی در توسعه خدمات مطلوب و رفاهی شهر، سازندگان را همکاران مجموعه مدیریت شهری خواند.

راه اندازی سامانه خدمات الکترونیکی سهیم
دوشنبه، 30 آبان 1401 - 17:48

این سامانه به عنوان پنجره واحد ارائه خدمات سازمان ثبت احوال در شهریورماه 1401 وهمزمان با هفته دولت با حضور وزیر محترم کشور گشایش یافت و همزمان بصورت مستقل در نشانی sahim.sabteahval.ir، درگاه سازمان ثبت احوال کشور ونیزپنجره واحد خدمات دولت هوشمند در دسترس می باشد. این درگاه خدمات الکترونیک مبتنی بر موبایل سازمان ثبت احوال کشور است.

اعلام برنامه‌های شهردار منتخب کرج در برنامه «البرز من سلام»
شنبه، 28 آبان 1401 - 11:44

شهردار کرج با حضور در برنامه «البرز من سلام» ضمن اعلام بخشی از برنامه‌های خود به دغدغه‌های شهروندان پاسخ داد.

معاون وزیر راه و شهرسازی؛ رضایتمندی مردم با توسعه و آبادانی کشور افزایش می‌یابد
سه‌شنبه، 24 آبان 1401 - 11:25

معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: مدیریت فضای اجتماعی زمان حاضر کشور با توسعه و آبادانی کشور و افزایش رضایتمندی مردم انجام خواهد شد.

آغاز عملیات کلنگ‌زنی احداث ۱۳ هزار و۵۰۰ واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در شهر جدید مهستان
سه‌شنبه، 24 آبان 1401 - 11:14

عملیات کلنگ زنی احداث ۱۳هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن شهر جدید مهستان همزمان با ۹ استان و ۱۳ شهرجدید کشور با حضور وزیر راه و شهرسازی، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور به صورت ویدئو کنفرانس آغاز شد.

بازدید مهندس احمدی نژاد شهردار فردیس از پروژه های درون شهری شهر فردیس
دوشنبه، 23 آبان 1401 - 10:24

شهردار فردیس به همراه معاون امور زیربنایی و حمل و نقل از پروژه های عمرانی شهر بازدید و پیشرفت فیزیکی آن ها را بررسی نموده و در جریان روند نحوه اجرای آن‌ها قرار گرفت.

انتظار 10 ساله مردم کرج از ابلاغ طرح تفصیلی شهر
دوشنبه، 23 آبان 1401 - 09:49

رییس کمیسیون برنامه و بودجه و نیروی انسانی شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه حدود یک سال از نوبت ابلاغ طرح تفصیلی این شهر می گذرد، گفت : مغایرت های طرح تفصیلی کنونی در بخش های مختلف شهروندان را بلاتکلیف کرده و آنان همچنان چشم انتظار ابلاغ طرح جدید هستند.

هیچ جلسه ای مهم تر از صحن علنی و رسمی شورای اسلامی شهر برای شهردار نیست
دوشنبه، 23 آبان 1401 - 09:46

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر کرج گفت: تذکر جدی، مهم و ان شالله موثر به شهردار محترم،در شهر،استان و کشور از جلسه رسمی صحن علنی واجب تر برای حضور شهردار نیست، مبداء و مبنای انتخاب و نظارت بر عملکرد شهردار، شورای اسلامی شهر است.

عوارض صدور پروانه در بافت‌های فرسوده مشمول تخفیف تا سقف صد درصدی می‌شود
یکشنبه، 22 آبان 1401 - 11:38

معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج از ارسال آیین نامه جامع تشویقی نوسازی و بهسازی و بازآفرینی در بافت‌های فرسوده به شورای اسلامی کرج خبر داد

دلالی قبر نداریم/ دفن روزانه حدود ۳۵ فوتی در آرامستان بهشت سکینه(س)
یکشنبه، 22 آبان 1401 - 10:19

رییس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج گفت: از ابتدای سال تا ۲۰ آبان، ۸ هزار و ۱۵۷ نفر در آرامستان‌های بهشت سکینه (س) و بهشت علی (ع) دفن شده اند.

تشکیل بانک اطلاعاتی مدیران شهری کرج،شایسته گزینی مدیران از مسائل اساسی شهرداری است
یکشنبه، 22 آبان 1401 - 09:16

رئیس مرکز پژوهش و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه شایسته گزینی مدیران به عنوان یکی از مسائل اصلی شهرداری کرج مطرح است، گفت: در راستای فرآیند کلی دبیرخانه شایسته گزینی و احصاء و شناسایی توانمندی های مدیران مجموعه مدیریت شهری کرج بانک اطلاعاتی مدیران شهری با تعیین دقیق معیارها و شاخص ها تهیه می شود.

اجرای ۴۰ کیلومتر رنگ امیزی جداول در هشتگرد
چهارشنبه، 18 آبان 1401 - 18:17

طبق ماده ۴ قانون تعاریف و ضوابط تقسیمات کشوری ایران ، شهر محلی است با حدود قانونی که در محدوده جغرافیایی بخش واقع شده و از نظر بافت ساختمانی، اشتغال و سایر عوامل دارای‌سیمایی با ویژگیهای خاص خود بوده به طوری که اکثریت ساکنان دائمی آن در مشاغل کسب، تجارت، صنعت، کشاورزی، خدمات و فعالیتهای اداری‌ اشتغال داشته و در زمینه خدمات شهری از خودکفایی نسبی برخوردار و کانون مبادلات اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی حوزه جذب و نفوذ‌ پیرامون خود بوده و حداقل دارای ده هزار نفر جمعیت باشد.

طرح جامع حمل‌ونقل شهری کرج به‌روزرسانی می‌شود
چهارشنبه، 18 آبان 1401 - 12:43

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری کرج بر ضرورت به روز رسانی طرح جامع حمل‌ونقل و ترافیک شهر تاکید کرد.

توضیحات معاون سازمان پسماند در رابطه با فعالیت و نحوه عملکرد این سازمان
چهارشنبه، 18 آبان 1401 - 10:39

در ادامه نشست خبری روز سه شنبه که در منطقه حلقه دره برگزار شد گفتگویی با آقای علیرضا خرمنی معاون فنی و اجرایی سازمان مدیریت پسماند داشتیم

گزارش از محل دفن زباله ها در منطقه حلقه دره
چهارشنبه، 18 آبان 1401 - 09:54

در نشست خبری که روز سه شنبه در منطقه حلقه دره سازمان مدیریت پسماند انجام شد به بررسی محل دفن زباله ها پرداخته شد

شرح فعالیت سازمان مدیریت پسماند استان البرز در سال گذشته
چهارشنبه، 18 آبان 1401 - 02:47

در نشست خبری که روز سه شنبه ۱۷ آبان در سازمان پسماند واقع در حلقه دره برگزار شد فعالیت یکسال گذشته سازمان پسماند شرح داده شد  

اجرای طرح«دوشنبه‌های سالمندی»در پارک‌های کرج
دوشنبه، 16 آبان 1401 - 13:43

معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری با بیان اینکه سالمندان سرمایه اجتماعی جامعه هستند، گفت: مشارکت و فعالیت این قشر اثر بخشی زیادی در جامعه دارد.

در شرایط خشکسالی جدی هستیم
دوشنبه، 16 آبان 1401 - 12:12

به گزارش روابط عمومی ، داود نجفیان با بیان اینکه در شرایط خشکسالی و کمبود جدی آب قرار داریم،

درآمد شهرداری در حوزه بهای خدمات همچنان ثابت است
دوشنبه، 16 آبان 1401 - 11:35

رییس کمیسیون شهرسازی شورای اسلامی شهر کرج گفت: در حوزه پروژه‌های عمرانی در همین دو سال اخیر هزینه ساختمان و قیمت آن چند برابر شده است اما درآمد شهرداری در حوزه بهای خدمات همچنان ثابت بوده است.

تاکید رئیس کمیسیون تلفیق شور ای شهر کرج بر ارایه خدمات محله ای در محلات کم برخوردار ،منطقه 10 موفق در احداث پارکها و پاتوق های محله ای
دوشنبه، 16 آبان 1401 - 10:44

رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه توجه به محلات کم برخوردار باید در راس فعالیتهای شهرداری قرارگیرد، گفت: توسعه زیرساخت های شهری در مناطق کم برخوردار مورد توجه مدیریت شهری قرار گیرد.

۲۰۰ پاکبان حاشیه جاده حلقه دره را پاکسازی کردند
دوشنبه، 16 آبان 1401 - 09:30

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج از پاکسازی حاشیه جاده حلقه دره و شهرک ابریشم خبر داد و گفت: این اقدام در سومین مرحله از طرح نگهداشت مناطق مسکونی صورت گرفته است.

اجرای سومین مرحله تخلیه و پاکسازی دپو زباله در منطقه ۷ شهرداری کرج
دوشنبه، 16 آبان 1401 - 09:27

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج از تخلیه و پاکسازی دپوی زباله منطقه ۷ واقع در بلوار انرژی اتمی _ جاده محمودآباد خبر داد و افزود: این عملیات در سه مرحله در منطقه صورت گرفته است.

آغاز عملیات اجرایی جدولگذاری معابر سپید دشت و اسکویی فردیس
یکشنبه، 15 آبان 1401 - 12:26

معاون امور زیربنایی و حمل و نقل و ترافیک شهرداری فردیس آغاز عملیات اجرایی جدولگذاری معابر سپید دشت و اسکویی این شهر خبر داد.

اجرای طرح ضربتی رفع تخلفات شهری در محدوده سپید دشت
یکشنبه، 15 آبان 1401 - 12:19

معاون خدمات شهر منطقه 2 شهرداری فردیس اجرای طرح ضربتی رفع تخلفات شهری در محدوده سپید دشت خبر داد.

بانک جامع اطلاعاتی طرح‌های توسعه شهری تشکیل می‌شود
یکشنبه، 15 آبان 1401 - 10:03

در جلسه‌ای  با حضور معاون شهرسازی و معماری ،نهاد مطالعات برنامه ریزی شهر کرج، مدیران کل حوزه و نمایندگان سازمان فاوا و مشاور مربوطه گزارش نهایی پروژه جمع آوری اسناد، نقشه، ضوابط و...‌..‌ طرح های توسعه شهری موجود و پیشین تهیه شده توسط دانشگاه خواجه نصیر بررسی شد.

صیانت از پرسنل و شایستگی کارکنان با جذب نیرو یا ماموریت خارج از شهرداری مغایرت دارد
شنبه، 14 آبان 1401 - 10:52

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر کرج با انتقاد از انتقال نیروهای مامور به شهرداری گفت:تا جائیکه ممکن است از پتانسیل نیروی انسانی شهرداری استفاده شود و از انتقال یا جابجایی نیروها تحت عنوان مامور به شهرداری جلوگیری گردد.

اجرای عملیات بهسازی معابر و ساماندهی محلات منطقه ۲ شهرداری فردیس
شنبه، 14 آبان 1401 - 09:12

سید مهیار حسینی ، از پیشرفت ۸۰ درصدی پروژه فضای سبز غرب میدان وحدت خبر داد و اظهار کرد: این عملیات در ۲ هزار وسیصد متر مربع انجام شده است.

سردیس شهید نوجوان رضا پناهی ساخته می‌شود
چهارشنبه، 11 آبان 1401 - 12:13

سرپرست سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج از برنامه ریزی برای نامگذاری شریان‌های اصلی شهر به نام شهدا خبر داد.

ملاقاتهای مردمی مجالی برای رسیدگی به مشکلات شهروندان
سه‌شنبه، 10 آبان 1401 - 13:07

وسعت حوزه شهری ، گستردگی فعالیت شهرداریها ، دغدغه فراوان شهرداران در کسب درآمد و تامین هزینه ها ، اجرای پروژه های متعدد عمرانی ، لزوم پیگیری طرحها و برنامه ها از دستگاههای ذیربط و توجه به امور پرسنلی و ... سبب گردیده تا علیرغم وجود درگاههای مختلف وابزارهای نوین ارتباطی ، فرصت بررسی همه آنها برای شخص مدیر مجموعه فراهم نگرددلیکن همچنان مشاهده می گرددکه بعضی ازشهروندان با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنند که رفع آن با دستور شهرداران به سهولت انجام خواهد شد .

کاهش نرخ مرغ گرم در بازار روزهای کرج
سه‌شنبه، 10 آبان 1401 - 11:42

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرج از کاهش نرخ مرغ گرم در بازارهای روز تحت پوشش این سازمان خبر داد.

بستر نوسازی یک هزار هکتار بافت فرسوده شهری کرج فراهم شد
سه‌شنبه، 10 آبان 1401 - 11:41

رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر کرج اعلام کرد: با تصویب یک آیین نامه در شورای اسلامی این کلانشهر، بستر نوسازی یک هزار هکتار بافت فرسوده و ناکارآمد کلانشهر کرج فراهم شده است.

اجرای طرح مجموعه‌های چند کارکردی علمی، فرهنگی، ورزشی و تفریحی (باغ کتاب) در شهر جدیدمهستان
سه‌شنبه، 10 آبان 1401 - 09:59

در راستای سیاست ها و تأکیدات شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید در خصوص لزوم پیش بینی آغاز اجرای مجموعه‌های چند کارکردی علمی، فرهنگی، ورزشی و تفریحی (باغ کتاب) در شهرهای جدید نشستی با حضور مشاور مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید،عضو هیئت مدیره و مدیران شرکت عمران شهرجدیدمهستان برگزار شد.

ضرورت سرعت بخشیدن به پی گیری ها و اقدامات در حوزه مدیریت شهری
دوشنبه، 09 آبان 1401 - 12:38

رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شهرداری کرج گفت: ضروری است علاوه بر پیگیری جدی و تخصصی مسائل شهری از سوی سرپرست جدید شهرداری کرج، سرعت را چاشنی این اقدامات کرد و از تمام ظرفیت های شهرداری بهره مند شد.

تسریع روند اجرای پروژه های عمرانی کرج
دوشنبه، 09 آبان 1401 - 12:18

سخنگو و نائب رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: با اجرای طرح پایش و بررسی عملکرد ردیف های بودجه عمرانی مناطق دهگانه روند اجرای پروژه های عمرانی تسریع شد.

شهردار منتخب، صداقت و فسادستیزی را محور قرار دهد/ هر 23 روز یک پروژه شهری را بهره برداری کرده ایم 
دوشنبه، 09 آبان 1401 - 12:10

رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: انتظار می رود شهردار منتخب کرج، صداقت، شهامت، شجاعت، فسادستیزی و برنامه ریزی را محورهای فعالیت خود قرار دهد.

زمستان را بدون مشکل آب سپری می‌کنیم
دوشنبه، 09 آبان 1401 - 11:01

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای البرز گفت: هر چند نگرانی از کاهش ظرفیت سدها جدی است ولی با توجه به اینکه بخش عمده‌ای از آب شرب البرز نشینان از منابع زیرزمینی تامین می‌شود، با مشکل جدی مواجه نخواهیم شد.

پارکینگ‌های حاشیه‌ای مکانیزه (پارکومتر) در کرج ایجاد می‌شود
دوشنبه، 09 آبان 1401 - 09:48

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل ترافیک شورای اسلامی شهر کرج از مدیریت و نظارت هوشمند پارکینگ های حاشیه‌ای سطح شهر در معابر و مناطق پرترافیک خبر داد.

بررسی طرح مطالعاتی گردشگری، تفریحی و فراغتی در شهرجدیدمهستان
شنبه، 07 آبان 1401 - 10:58

در نشستی که با حضور عباس مصطفوی مشاور مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید،عضو هیئت مدیره و مدیران شرکت عمران شهرجدیدمهستان برگزار شد، طرح مطالعاتی مجموعه گردشگری، تفریحی و فراغتی در شهرجدیدمهستان بررسی گردید.

مدیرروابط عمومی شرکت آب منطقه ای استان البرز: در حاشیه رودخانه های البرز توقف نکنید
شنبه، 07 آبان 1401 - 10:51

با توجه به هشدار هواشناسی در خصوص ورود سامانه بارشی به کشور و البرز از ساکنان بومی استان و گردشگران خواست در حاشیه رودخانه های دائمی و فصلی توقف نکنند.

طی چند هفته آینده ۵۰ دستگاه اتوبوس تازه نفس به کرج اضافه می‌شود
شنبه، 07 آبان 1401 - 09:58

رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج گفت: در کنار خرید اتوبوس نو، فرایند نوسازی ۱۵۲ اتوبوس فرسوده هم در دستور کار قرار گرفته و بعد از اورهال آنها سرفاصله توقف در هسته مرکزی شهر بیش از ۳۰ درصد کاهش پیدا می‌کند.

تسهیل فرآیند صدور سند مالکیت در بافت‌های فرسوده و ناکارآمد شهری
سه‌شنبه، 03 آبان 1401 - 12:09

معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج از به ثمر رسیدن پیگیری‌های شهرداری کرج جهت اجرایی شدن ماده ۹ قانون حمایت از احیاء، بهسازی و نوسازی بافت‌های فرسوده و ناکارآمد شهری خبر داد.

ملاقات  دکتر گلرخی شهردار شهر جدید مهستان برگزار شد.
دوشنبه، 02 آبان 1401 - 13:18

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری شهر جدید مهستان، با هدف بررسی درخواست های شهروندان و تسریع در رسیدگی به مسائل شهری و شهرسازی آنها برنامه ملاقات هفتگی دکتر گلرخی شهردار شهر جدید مهستان با حضور معاونین و مسئولین ا سه شنبه 26 مهر ماه با جمعی از شهروندان برگزار شد.

اجرای عملیات لوله‌گذاری و هدایت آب‌های سطحی خیابان شمشاد
یکشنبه، 01 آبان 1401 - 11:38

سرپرست منطقه ۱۰ شهرداری کرج بابیان اینکه آب‌گرفتگی معابر یکی از مهم‌ترین مشکلات برخی از خیابان‌ها در هنگام بارش باران است، اظهار کرد: اجرای عملیات لوله‌گذاری و هدایت آب‌های سطحی خیابان شمشاد در حال انجام است.

قانون شهرداری‌های کشور نیازمند بازنگری است
شنبه، 30 مهر 1401 - 09:54

رئیس شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه قانون شهرداری‌ها مربوط به سال ۱۳۳۴ هجری شمسی است، گفت: این قانون نیازمند بازنگری و به روز رسانی است.

حمایت شهرداری کرج از نوسازی بافت‌های فرسوده/ بسته‌های تشویقی در راه است
شنبه، 30 مهر 1401 - 09:50

معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج با اشاره به ارسال آیین‌نامه جامع تشویقی نوسازی و بهسازی و بازآفرینی در بافت‌های فرسوده کرج گفت: این اقدام گام بلندی از سوی مجموعه مدیریت شهری کرج در زمینه حمایت از نوسازی بافت‌های فرسوده است.

مخزن جدید زیدشت طالقان انتهای پاییز وارد مدار می شود
چهارشنبه، 27 مهر 1401 - 11:13

مخزن ذخیره آب روستا زیدشت طالقان با ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی تا آذر امسال آماده بهره برداری می شود.

ضرورت نگاه ویژه حوزه خدمات شهر به ساماندهی پسماند، نخاله‌های ساختمانی و سگ‌های بلاصاحب
چهارشنبه، 27 مهر 1401 - 10:49

رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر کرج گفت: روزانه ۷۰۰ زباله در کرج تولید می‌شود.

لزوم برطرف کردن نیازهای شهری روشندلان
یکشنبه، 24 مهر 1401 - 11:28

رئیس شورای اسلامی شهر کرج بر لزوم برطرف کردن نیازهای شهری روشندلان تاکید کرد و گفت: مدیریت شهری برای تامین حداقل امکانات زندگی، حقوق شهروندی و ایجاد شرایط برابر در محیط‌های شهری برای روشندلان باید برنامه ریزی و اقدام کند.

تکمیل پروژه قطار شهری اولویت مدیریت شهری کرج است
یکشنبه، 24 مهر 1401 - 11:25

سرپرست شهرداری کرج با اشاره به اقدامات مطلوب صورت گرفته در پروژه قطار شهری گفت: با حمایت استاندار البرز و پیگیری اعضای شورای شهر، می‌توانیم گام به گام به بهره برداری از این پروژه اولویت دار نزدیک شویم

کاشت گل و گیاه در باغچه‌های مدارس منطقه ۹
یکشنبه، 17 مهر 1401 - 09:42

مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج گفت: این منطقه به مناسبت بازگشایی مدارس اقدام به کاشت گل و گیاه در باغچه‌های داخل و محوطه مراکز آموزشی کرد.

ظرفیت تصفیه خانه آب کرج ۳۳ درصد افزایش می یابد
سه‌شنبه، 12 مهر 1401 - 23:24

ظرفیت تصفیه خانه آب شماره ۱ کرج با استفاده از تجهیزات جدید و فیلتر های سرامیکی تا ۳۳ درصد افزایش می یابد .

دیدار استاندار البرز با ۳۸ تن از مردم شریف استان
سه‌شنبه، 12 مهر 1401 - 22:02

خدمت به مردم بی وقفه در جریان است نماینده عالی دولت در استان البرز با ۳۸ تن از مردم شریف استان به صورت چهره به چهره دیدار و گفتگو کرد.

کاخ شمس بازگشایی می‌شود
سه‌شنبه، 12 مهر 1401 - 21:56

معاون میراث فرهنگی استان البرز و مدیر کاخ مروارید مهرشهر کرج گفت : به دستور آقای ضرغامی وزیر میراث فرهنگی و گردشگری کشور ،کاخ مروارید(شمس) تا پایان مهر ماه آماده بازدید عمومی می‌شود.

وعده افتتاح ۳۰ پارک محله‌ای تا پایان سال محقق می‌شود
یکشنبه، 10 مهر 1401 - 23:04

سرپرست شهرداری کرج گفت: پروژه تعریض خط ۴ حصار هم کارکرد درون شهری دارد و هم به کاهش ترافیک حاشیه شهر و انتقال مسافرین از تهران به جاده چالوس کمک می‌کند.

ارائه آموزش‌های حقوقی پیش از ازدواج به 3854 زوج در استان البرز
جمعه، 08 مهر 1401 - 16:46

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان البرز از ارائه آموزش‌های حقوقی به تعداد 3854 زوج در شرف ازدواج در 4 ماه نخست سال جاری و در قالب طـرح آموزش‌های پیش از ازدواج خبر داد.

رشد دو برابری اعتبارات مشارکتی سازمان نوسازی مدارس برای تحقق ساخت ۲۰۰ مدرسه در استان البرز
جمعه، 08 مهر 1401 - 16:37

۶۸ میلیارد تومان اعتبار برای تجهیز مدارس استان البرز اختصاص یافت معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور گفت: سال گذشته سهم دولت در پروژه های مشارکتی ۵۲ میلیارد تومان بود و امسال نیز تاکنون ۵۲ میلیارد تومان صرف شده که پیشنهاد شده این رقم برای سال ۱۴۰۱ دو برابر شود.

کاهش ساخت و سازهای غیر مجاز با حذف دو نقشه‌ای بودن ساختمان‌ها
پنجشنبه، 07 مهر 1401 - 16:05

سرپرست شهرداری کرج گفت: در پروژه بزرگراه شمالی اقدامات مناسبی مثل نصب عرشه‌های صندوقه‌ای پلB1 در حال انجام است اما ضروری است برای تامین منابع مالی آن، فکر اساسی شود.

سرپرست شهرداری کرج گفت: به زودی ۲۳۴ اتوبوس نو و اورهال شده به ناوگان اتوبوسرانی کرج اضافه می‌شود.
چهارشنبه، 06 مهر 1401 - 09:20

سرپرست شهرداری کرج گفت: به زودی ۲۳۴ اتوبوس نو و اورهال شده به ناوگان اتوبوسرانی کرج اضافه می‌شود.

مشارکت مدیریت شهری در اجرای آسفالت 140 هزار متر مربع از محوطه مدارس شهر کرج
چهارشنبه، 06 مهر 1401 - 09:07

سرپرست شهرداری کرج گفت: با تعامل و همکاری سه‌جانبه مدیریت شهری کرج، اداره کل نوسازی مدارس استان البرز و اداره کل آموزش‌وپرورش استان البرز مدارس سطح شهر کرج بهسازی می شود

اهتمام دادگستری کل استان البرز برای توسعه حل اختلاف در پرونده های صنفی؛
سه‌شنبه، 29 شهریور 1401 - 11:21

ایجاد چهار شعبه تخصصی حل اختلاف در استان البرز از ابتدای سال جاری رئیس کل دادگستری استان البرز با اشاره به ایجاد چهار شعبه تخصصی حل اختلاف در استان، گفت: این اقدامات در راستای اجرای سیاست‌های قوه قضائیه در دوره تحول و تعالی و عملیاتی کردن راهبردهای 15 گانه ابلاغی سال جاری رئیس قوه قضائیه بوده است.

اصلاح هزینه ماهانه خدمات مکالمه صوتی تلفن ثابت / افزایش توسعه زیر ساختی درالبرز
دوشنبه، 28 شهریور 1401 - 10:52

دکتر بیان مدیر مخابرات منطقه البرز گفت : هزینه ماهانه خدمات مکالمه صوتی تلفن ثابت به نفع توسعه زیر ساخت ها در این استان اصلاح شد.

دانشگاه خوارزمی در این سال ها، حتی با عدم وفای به عهد از طرف مجموعه شهرداری کرج، خدمات شایانی به استان البرز کرده است
چهارشنبه، 23 شهریور 1401 - 10:29

به گزارش روابط عمومی دانشگاه خوارزمی شنبه ۱۹ شهریور ماه ۱۴۰۱ سرپرست دانشگاه خوارزمی از خط قطار شهری کرج بازدید، و از تلاش های بی وقفه مهندسان و متخصصین حاضر در تکمیل و راه اندازی قطار شهری کرج و بیان نقش آن در مدیریت و خدمات شهری، از ایستگاه در حال احداث خیابان طالقانی تا ایستگاه گلشهر تقدیر کرد.

تکمیل عملیات جانمایی و نصب مبلمان در 4 پارک محله ای
یکشنبه، 20 شهریور 1401 - 21:54

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج از تکمیل عملیات نصب و جانمایی مبلمان در چهار پارک محله‌ای خبرداد

نقاط حادثه‌خیز استان طی تدوین سندی جامع، احصا شود/ امکانات و تجهیزات ادارات و نهادهای استان برای مقابله با بحران، شناسایی و اعلام شوند
یکشنبه، 20 شهریور 1401 - 11:01

زمینه های بروز حوادث طبیعی شناسایی و رفع شوند/ مردم و مدیران استان برای مواجهه و مدیریت بحران آموزش ببینند/ با جدیت از ساخت و ساز های غیرمجاز جلوگیری می کنیم نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: ضرورت دارد با راه اندازی درگاهی جامع، امکانات و تجهیزات تمامی دستگاه ها و ادارات استان احصا شود تا در مواقع بحران مورد بهره برداری قرار گیرند

جلوگیری از تغییر کاربری 380 هکتار از اراضی کشاورزی ساوجبلاغ در یک روز
چهارشنبه، 09 شهریور 1401 - 12:20

رئیس کل دادگستری استان البرز گفت که امروز در ساوجبلاغ از تغییر کاربری ۳۸۰ هکتار از اراضی کشاورزی این حوزه قضایی جلوگیری شد.

سازمان مدیریت پسماند کرج، از جذب درآمد‌های میلیاردی تا افق روشن خدمت
سه‌شنبه، 08 شهریور 1401 - 18:51

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج گفت: سازمان موتوری قدیم چند سالی است با سازمان بازیافت ادغام شده و سازمان جدیدی بنام مدیریت پسماند از درون این دو سازمان شکل گرفته است، از سال گذشته پس از بررسی و مطالعه میدانی و با درنظر گرفتن صرفه و صلاح شهرداری و با تکیه بر توان متخصصان داخلی ، تصمیم بر آن شد که امکانات مغفول مانده را احصا و اکثر ماشین‌آلات را طی فرایندی چند ماهه تعمیر و بعضاً بازسازی اساسی نماییم که با تو‌جه به افزایش قیمت ها ، ارزش افزوده این تجهیزات تازه تعمیر دوچندان شده است که موجب صرفه جویی در هزینه های مدیریت شهری گردید چرا که تهیه ی امروز انها عملا با موانع تحریم و مشکل تامین ارز مواجه است.

آزادسازی شوارع و پیاده راههای فردیس در دستور کار مدیریت شهری
یکشنبه، 06 شهریور 1401 - 17:33

به گزارش روابط عمومی شهرداری فردیس ، حسین روستایی در حاشیه فاز اول عملیات اجرایی آزاد سازی معابر از دستفروشان گفت: یکی از وظایف شهرداری رفع سد معبر و آزادسازی شوارع است تا شهروندان بتوانند به سادگی از معابر عبور کنند لیکن برخی از کسبه به صورت غیر مجاز با بساط گستری آرامش شهروندان را سلب کرده اند

جلوگیری از تغییر کاربری 875 میلیارد تومانی در «مشکین دشت» فردیس
شنبه، 05 شهریور 1401 - 22:34

دادستان عمومی و انقلاب فردیس از جلوگیری از تغییرکاربری و اعمال قانون در مورد ساخت و ساز‌های غیرمجاز در 25 هکتار از اراضی‌کشاورزی و باغ های این شهرستان خبر داد.

تبدیل باغ آلو به فضای سبز عمومی/ ایجاد فضای سبز در شش هکتار از کارخانه جهان چیت
شنبه، 05 شهریور 1401 - 12:34

سرپرست شهرداری کرج گفت: طبق توافق صورت گرفته با بنیاد مستضعفان کشور، به زودی باغ آلو و ۶۰ درصد کارخانه جهان چیت برای تبدیل به فضای عمومی تحویل گرفته می‌شود

پیشرفت پروژه قطار شهری کرج در دو ماه اخیر به اندازه یکسال گذشته بوده است
شنبه، 05 شهریور 1401 - 11:01

سرپرست سازمان حمل‌ونقل ریلی شهرداری کرج با اشاره به راه‌اندازی فاز اول خط دو قطار شهری کرج در آینده‌ای نزدیک، گفت: پیش از راه‌اندازی مترو باید فرهنگ استفاده و نگهداری از آن نهادینه شود.

نظر ۱۳ عضو شورای شهر اصلاح رویه های فعلی و بهبود است / تلاش برای همترازی حقوق کارکنان
جمعه، 04 شهریور 1401 - 20:36

رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: نظر و عقیده ۱۳ عضو شورای شهر اصلاح رویه های فعلی و تلاش برای بهبود و همترازی حقوق و دستمزد کارکنان است.

کاهش آبدهی چاههای البرز زنگ خطر جدی
جمعه، 04 شهریور 1401 - 17:19

کاهش آبدهی چاههای البرز زنگ خطرجدی منابع تامین آب شرب را به صدا درآورده است.

سفر یک روزه استاندار و تیم همراه به شهر فردیس
پنجشنبه، 03 شهریور 1401 - 19:22

حضور استاندار و تیم همراه در شهر فردیس به مناسبت هفته دولت در این سفر یک روزه وی به افتتاح مدرسه خیر ساز ، افتتاح کارخانه در سیمین دشت، بازدید از گلزار شهدای فردیس و همچنین نشست با نخبه های فردیس پرداخت.

دو نقشه ای بودن معضل بزرگی برای ما محسوب میشود
پنجشنبه، 03 شهریور 1401 - 19:08

رئیس سازمان نظام مهندسی استان البرز در آئین گرامیداشت روز خبرنگار از مشکلات سازمان نظام مهندسی استان البرز سخن گفت

طرح بهسازی
چهارشنبه، 26 مرداد 1401 - 22:35

طرح بهسازی لرزه‌ای نسبی ساختمان‌های کرج اجرایی می‌شود

شورای شهر فردیس
چهارشنبه، 26 مرداد 1401 - 10:42

برگزاری جلسه با حضور اعضای شورای اسلامی شهر فردیس

بررسی مشکلات مردمی
سه‌شنبه، 25 مرداد 1401 - 15:18

بررسی مشکلات مردمی در دیدار حضوری توسط فرماندار نظرآباد

بررسی مشکل گازرسانی
سه‌شنبه، 25 مرداد 1401 - 14:51

بررسی مشکل گازرسانی ناشی از تردد خودروها در محور کرج به چالوس

نصب فاضلاب
سه‌شنبه، 25 مرداد 1401 - 14:38

نصب ۵۰۰ فقره فاضلاب در حصارک بالا

تعریف هوشمندسازی مبادی ورودی و خروجی کرج در بودجه ۱۴۰۱
دوشنبه، 02 اسفند 1400 - 11:19

رئیس شورای شهر کرج با اشاره به اینکه اتوبان کرج محل تردد سیزده استان است، از موافقت وزارت راه با هوشمند سازی مبادی ورودی و خروجی کرج توسط شهرداری خبر داد.

تلاش مدیریت شهری در حوزه حمل‌ونقل ایجاد انضباط ترافیکی است
دوشنبه، 02 اسفند 1400 - 11:14

شهردار کرج با اشاره به اینکه ترافیک را نمی‌شود از کلان‌شهرها حذف کرد بر ضرورت ایجاد انضباط ترافیکی در شهر تأکید کرد و افزود: همه تلاش مدیریت شهری تحقق این مهم و فراهم کردن رفاه حال شهروندان است.

اقدامات مدیریت شهری کرج در مقابله با کرونا/تجهیز ۱۲ مرکز واکسیناسیون
شنبه، 18 دی 1400 - 11:04

رئیس شورای شهر کرج به نقش مدیریت شهری در اجرای طرح واکسیناسیون کرونا اشاره کرد و گفت: تجهیز و آماده‌سازی ۱۲ سالن ورزشی و تحویل این سالن‌ها به شبکه بهداشت و درمان از برجسته‌ترین اقدامات مدیریت شهری است.

گزارش ۱۰۰ روزه مدیریت شهری در حوزه فنی و عمرانی
سه‌شنبه، 07 دی 1400 - 11:24

سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری کرج عملکرد ۱۰۰ روزه مدیریت شهری در حوزه فنی و عمرانی را تشریح کرد.

راه‌اندازی سامانه نگهداری معابر شهری در کرج
چهارشنبه، 01 دی 1400 - 11:04

رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای شهر کرج با اشاره به اینکه معابر و آسفالت شهر را نمی‌توان سنتی مدیریت کرد از راه‌اندازی سامانه نگهداری معابر شهری خبر داد.

نیروهای خدمات شهری شهرداری کرج آماده‌باش هستند
چهارشنبه، 12 آبان 1400 - 12:21

معاون خدمات شهری و محیط‌زیست شهرداری کرج از آماده‌باش کامل نیروهای خدمات شهری مرکز و مناطق دهگانه خبر داد.

اجرای عملیات آسفالت مکانیزه معبر شمال به جنوب خط ۴ حصار
چهارشنبه، 12 آبان 1400 - 11:45

رئیس سازمان عمران و باز آفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج از اجرای عملیات آسفالت مکانیزه معبر شمال به جنوب خط ۴ حصار خبر داد.

پروژه‌های عمرانی تعطیلی بردار نیست/ کار جهادی از تفکر جهادی نشأت می‌گیرد
دوشنبه، 29 شهریور 1400 - 10:04

سرپرست شهرداری کرج گفت: یکی از بارزترین جلوه‌های کار جهادی تلاش برای جذب درآمد بیشتر برای شهرداری است.

۱۱ هزار عدد انواع تجهیزات ترافیکی در معابر کرج نصب شد
دوشنبه، 15 شهریور 1400 - 12:09

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج از نصب بیش از ۱۱ هزار عدد انواع تجهیزات ترافیکی در سطح معابر این کلان‌شهر خبر داد.

طرح تفصیلی شهر کرج تا پایان ۱۴۰۰ تکمیل می‌شود
دوشنبه، 15 شهریور 1400 - 12:08

معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج بر لزوم ادامه فرایند تهیه طرح تفصیلی شهر و تکمیل آن تا پایان سال ۱۴۰۰ تاکید کرد.

پارکینک طبقاتی منطقه ۸ به زودی به بهره برداری می‌رسد
یکشنبه، 30 خرداد 1400 - 11:06

معاون فنی عمرانی شهرداری کرج از پیشرفت عملیات احداث پارکینگ طبقاتی در منطقه ۸ کرج خبر داد.

۵۰ دستگاه اتوبوس دیگر به ناوگان عمومی کرج اضافه می‌شود
یکشنبه، 26 اردیبهشت 1400 - 12:32

شهردار کرج از تخصیص ۲۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت به ناوگان عمومی خبر داد و گفت: ۵۰ دستگاه اتوبوس دیگر نیز به ناوگان کرج اضافه می‌شود.

 یکصد دستگاه اتوبوس در دوره پنجم مدیریت شهری کرج وارد خطوط شده است
یکشنبه، 26 اردیبهشت 1400 - 12:25

رئیس کمیسیون عمران و ترافیک شهری شورای شهر کرج گفت: ۱۰۰ دستگاه اتوبوس در دوره شورای پنجم به ناوگان حمل‌ونقل کرج اضافه شد.

۵ ایستگاه آتش‌نشانی در دوره پنجم افتتاح شد
دوشنبه، 20 اردیبهشت 1400 - 13:13

رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: ایستگاه‌های آتش‌نشانی پیش از فعالیت شورای پنجم ۲۶ ایستگاه بود که در این دوره پنج ایستگاه افتتاح شده است.

بافت فرسوده حاجی آباد زخمی بر پیکره شهر کرج است
یکشنبه، 19 اردیبهشت 1400 - 15:37

افت منطقه حاجی آباد درگیر بافت ناکارآمد و فرسوده است و شهرداری تاکنون هیچ اقدامی برای تملک آن انجام نداده است.

خریداری ۱۵ دستگاه اتوبوس برای شهر کرج
یکشنبه، 19 اردیبهشت 1400 - 09:44

رییس سازمان حمل‌ و نقل بار و مسافر شهرداری کرج اعلام کرد که ۱۵ دستگاه اتوبوس جدید برای این شهر خریداری شده است.