×

خبر فوری

📸 ببینید: عملیات نصب توری بر روی کوه جهت جلوگیری از ریزش سنگ در محور کرج _کندوان توسط راهداری استان البرز
یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403 - 18:03

پایگاه تحلیلی خبری نشرفردا _ این محور از تاریخ دوم تا سوم اردیبهشت ماه جهت انجام این عملیات مسدود می باشد.

📸 ملاقات زندانیان نسوان ندامتگاه فردیس با خانواده در یک دورهمی ویژه
یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403 - 15:49

این مراسم با حضور فتاحی معاون سلامت، اصلاح وتربیت اداره کل و تهامی رییس ندامتگاه برگزار شد و اجرای گروه سرود مددجویان زن، اهدای جوایز به کودکان و نوجوانان خانواده مددجویان، پذیرایی و میز خدمت از اهم برنامه‌های آن بود.

📸 تقدیر از مددجویان هنرمند البرزی در روز هنر انقلاب اسلامی
سه‌شنبه، 21 فروردین 1403 - 10:57

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری نشر فردا ، با حضور سرپرست اداره کل زندان‌های استان البرز، امام جمعه فردیس، مدیر ندامتگاه کرج و فردیس از هنرمندان فعال جشنواره های تئاتر دفاع مقدس و آواها و نواهای حماسی با اهدا کارت هدیه تقدیر شد.

📸 راهپیمایی روز قدس در کمالشهر کرج
جمعه، 17 فروردین 1403 - 12:50

پایگاه تحلیلی خبری نشر فردا _ تعداد زیادی از خانواده‌های کمالشهری امروز برای نابودی اسرائیل به صحنه آمدند و برای خانواده‌های فلسطین فریاد محبت سر دادند.

📸 ناله و اشک مددجویان ندامتگاه فردیس در شب شهادت مولای متقیان
دوشنبه، 13 فروردین 1403 - 23:16

پایگاه تحلیلی خبری نشر فردا _ مراسم شب قدر و شهادت امیرالمومنین علی (ع)، باحضور مسئولان و مددجویان در حسینیه مرکزی ندامتگاه فردیس برگزار شد. در این مراسم سخنرانی، قرائت دعای جوشن کبیر، عزا داری، قرآن به سرگرفتن از اهم این مراسم معنوی بود.

📸 سفره معنوی افطار در ندامتگاه بانوان فردیس
چهارشنبه، 15 فروردین 1403 - 23:03

پایگاه تحلیلی خبری نشر فردا _ اندرزگاه نسوان به مناسبت ماه مبارک رمضان، مراسم ضیافت افطاری مصادف با شب سوم احیاء با حضور مسئولین ومددجویان روزه‌دار درسالن‌های اندرزگاه نسوان برگزار شد و همچنین در ادامه با مراسم احیای شب سوم قدر و قرائت دعای جوشن کبیر و قرآن به سرگرفتن مددجویان به پایان رسید.

📸 حال و هوای نوروزی ندامتگاه کرج
چهارشنبه، 01 فروردین 1403 - 14:01

در اندرزگاه‌های ندامتگاه کرج و یگان وظیقه با چیدن سفره هفت سین و فضا آرایی به استقبال سال جدید رفتند.

 اجرای پویش چشم به راهیم در استان البرز
چهارشنبه، 01 فروردین 1403 - 13:02

📸 به گزارش پایگاه تحلیلی خبری نشر فردا _ گزارش تصویری از اجرای پویش چشم به راهیم در استان البرز در اولین روز از فروردین ماه ۱۴۰۳ واقع در ضلع جنوبی آزادراه کرج-قزوین پل از پل کردان

📸 مراسم تجلیل از فرماندهان پلیس راه و روسای ادارات راهداری استان البرز
دوشنبه، 28 اسفند 1402 - 16:04

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری نشر فردا؛ آئین تجلیل از فرماندهان پلیس راه استان البرز و روسای ادارات راهداری استان به منظور کسب رتبه نخست کاهش تصادفات جاده ای در کشور در سال‌ ۱۴۰۲ با حضور سردار هداوند فرمانده انتظامی استان البرز، افضلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز در اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز برگزار شد.

📸 بازدید دکتر عبداللهی استاندار محترم البرز از مبادی ورودی و خروجی کلانشهر کرج
دوشنبه، 28 اسفند 1402 - 15:56

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری نشر فردا ؛ در این بازدید ساماندهی، زیبا سازی، نظافت و... این محل ها ارزیابی شد و استاندار البرز از شهرداری کرج خواست تا با تعیین پروژه و برنامه ای ویژه در این راستا اقدام کرده و روند تحقق این هدف را گزارش دهد.