×

خبر فوری

ضرورت ارائه راهکار برای کاهش خسارت ناشی از خاموشی در بخش‌های تولیدی و صنعتی
چهارشنبه، 03 مرداد 1403 - 19:15

رئیس کمیسیون صنعت و معدن اتاق بازرگانی البرز گفت: با توجه به ظرفیت موجود برق کشور و میزان مصرف در بخش‌های مختلف باید به دنبال راهکارهایی باشیم که با اجرای آن خسارت ناشی از خاموشی‌ در مجموعه‌های تولیدی و صنعتی استان به حداقل برسد.

نفوذ بد اخلاقی‌ها در اقتصاد از تصمیم‌های نسنجیده سرچشمه گرفته است
سه‌شنبه، 02 مرداد 1403 - 19:17

رییس خانه صمت البرز به برخی بد اخلاقی‌های ناشی از تصمیمات اقتصادی کارشناسی نشده و غیر مسئولانه اشاره کرد و گفت: متاسفانه بارها شاهد این واقعیت تلخ بوده ایم که اینگونه تصمیمات نسنجیده زمینه را برای ترویج حیرت انگیز مفاسد اقتصادی فراهم کرده است.

برگزاری تور تخصصی با هدف افزایش توانایی رقابتی تولیدکنندگان ایرانی در بازار جهان
دوشنبه، 01 مرداد 1403 - 20:53

نائب رئیس اتاق بازرگانی البرز با اشاره به برنامه مرکز خدمات نوآوری این پارلمان بخش خصوصی با همکاری فعالان انجمن نساجی و صنف پوشاک کرج برای برگزاری تور تخصصی بازدید از صنایع برتر کشور آلمان در حوزه نساجی گفت: هدف از برگزاری این تور تخصصی، افزایش توانایی رقابتی تولیدکنندگان ایرانی در بازار جهانی است.

تاکید استاندار البرز بر نظارت مستمر بر بازار
یکشنبه، 24 تیر 1403 - 13:58

استاندار البرز در ستاد تنظیم بازار گفت: تامین و توزیع کالاهای اساسی ویژه ماه محرم برای هیات‌های مذهبی با توجه به درخواست‌های مردم باید با جدیت در دستور کار قرار گیرد.

قرار گرفتن استان البرز در جایگاه پنجم عملکردی صنعت، معدن و تجارت کشور
سه‌شنبه، 19 تیر 1403 - 16:49

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان البرز با اشاره به رتبه 7 ظرفیت صنعتی، معدنی و تجاری استان البرز در مقایسه با سایر استان ها، از تحقق جایگاه پنجمی کشور به لحاظ عملکردی در حوزه صمت در یکسال گذشته خبر داد.

🏭 بهره‌برداری فاز سوم《 شرکت ایران تابلو 》در نظرآباد
دوشنبه، 18 تیر 1403 - 15:10

این شرکت صنعتی در حوزه برق با سرمایه گذاری بیش از ۲۵۰ میلیارد تومان موجب اشتغال زایی مستقیم برای ۲۰۰ نفر شده است.

لغو مجوز صادرات در صورت رفع تعهد ارزی کمتر از ۶۰ درصد
یکشنبه، 17 تیر 1403 - 16:31

رئیس اتاق بازرگانی البرز گفت: لغو مجوز صادرات در صورت رفع تعهد ارزی کمتر از ۶۰ درصد که بر اساس بخش‌نامه جدید گمرک کشور اعمال شده است، مراودات بین‌المللی فعالان اقتصادی و تجار را سخت‌ می‌کند.

کاهش سطح زیر کشت سبزی و صیفی استان البرز / استفاده بهینه از منابع آبی برای تأمین نیاز نسل آینده یک مسئولیت مهم است
یکشنبه، 17 تیر 1403 - 16:25

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و صنایع تبدیلی اتاق بازرگانی البرز با تأکید بر اهمیت ارائه نقطه‌نظرات و پیشنهادات از سوی بخش خصوصی برای استفاده بهینه از منابع‌ آبی گفت: ما در حفظ و ذخیره منابع آبی برای نسل آینده مسئول هستیم.

چرخ‌های موتور پیشرفت کشور در دست تلاشگران حوزه صنعت است
یکشنبه، 10 تیر 1403 - 11:02

دکتر محمد انصاری مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان البرز در پیامی فرارسیدن دهم تیر ماه که مصادف با روز ملی صنعت و معدن است را به تمامی فعالان حوزه تولید تبریک گفت.

همایش ملی احیای بنگاه‌های اقتصادی برگزار شد
دوشنبه، 04 تیر 1403 - 15:15

صدها تن از نمایندگان بنگاه‌های تولیدی احیا شده و معاونان اقتصادی استانداران در محل وزارت کشور گردهم آمدند تا تلاش‌های ببار نشسته رئیس جمهور شهید را در تجمعی با عنوان همایش ملی احیای بنگاه های اقتصادی، گرامی بدارند.

پرداخت بیش از ۱۱۷،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان وام به نیازمندان البرز توسط صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت
چهارشنبه، 30 خرداد 1403 - 13:10

مدیر امور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان البرز از پرداخت ۱۱۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه در ۹ ماهه اخیر توسط صندوق امداد ولایت به مددجویان و اقشار نیازمند خبر داد.

لزوم حمایت از تولید با ایده‌های نوآورانه و دانش بنیان
شنبه، 26 خرداد 1403 - 16:30

دبیرکل خانه صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: لازمه شتاب در رشد اقتصاد تنها بر اساس توجه خاص حاکمیت به "تولید" با عنوان یک بخش پیشتاز است.

هشتمین جلسه کمیته جهش تولید استان البرز برگزار شد
شنبه، 26 خرداد 1403 - 11:16

در هشتمین جلسه کمیته جهش تولید به اجرای مصوبات کارگروه پیگیری و مقابله با قاچاق و اختصاص سهمیه سوخت و بررسی طرح‌های دارویی با پیشرفت فیزیکی بالا در راستای زنجیره ارزش استان البرز رسیدگی شد.

🏭 شروع به کار یک واحد بسته بندی آرایشی و بهداشتی در اشتهارد به دست عباس علی آبادی
سه‌شنبه، 22 خرداد 1403 - 21:36

《شرکت سبز گلشن تیراژه》 در شهرک صنعتی اشتهارد با حضور وزیر صنعت معدن و تجارت و استاندار البرز شروع به کار کرد.

🏭 آیین شروع به کار یک واحد صنعتی فولاد و آلومینیوم در اشتهارد
سه‌شنبه، 22 خرداد 1403 - 13:51

《مجتمع فولاد و آلومینیوم امید البرز》 در شهرک صنعتی اشتهارد، امروز با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و استاندار البرز افتتاح گردید.

البرز حائز رتبه برتر کشور در احیای واحدهای تولیدی راکد و نیمه فعال شد
سه‌شنبه، 22 خرداد 1403 - 11:19

استاندار البرز گفت: ارز مورد نیاز برای تهیه مواد اولیه از جمله مطالبات فعالان اقتصادی استان بود که پیگیری آن از وزارتخانه مربوطه در دستور کار قرار گرفت.

🏭 افتتاح واحد صنعتی 《کامیون تریلر》 توسط وزیر صمت در اشتهارد
سه‌شنبه، 22 خرداد 1403 - 10:23

واحد صنعتی 《کامیون تریلر》 شهرک صنعتی کوثر اشتهارد استان البرز با حضور عباس علی آبادی، وزیر صنعت، معدن و تجارت و استاندار البرز و جمعی از مدیران استانی به بهره برداری رسید.

🏭 بازگرداندن بیش ۵۰۰۰ واحد تولیدی_صنعتی راکد به چرخه تولید در دولت سیزدهم
سه‌شنبه، 22 خرداد 1403 - 12:23

وزیر صنعت_معدن و تجارت گفت: دولت سیزدهم تاکنون بیش از پنج هزار واحد تولیدی و صنعتی راکد، نیمه فعال و فعال کشور را به چرخه تولید بازگردانده یا توسعه داده است.

🌱 ۶۵ گیاه تامین کننده امنیت غذایی جهان در ایران است
یکشنبه، 20 خرداد 1403 - 11:08

رئیس بانک ژن گیاهی ملی ایران گفت: ۶۵ گیاه تامین کننده امنیت غذایی جهان در ایران است که ۳۵ محصول آن در موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر مورد تحقیقات به نژادی و به زراعی قرار گرفته است.

تاخیر در تخصیص ارز، صنایع البرز را با چالش کمبود مواد اولیه مواجه می‌سازد
شنبه، 19 خرداد 1403 - 23:14

رئیس اتاق بازرگانی البرز با اشاره به مدت زمان ۱۲۰ روزه برای تخصیص ارز ویژه واردات مواد اولیه حوزه تولید گفت: تحت تاثیر این مشکل فعالان صنعتی البرز در تابستان امسال با چالش کمبود مواد اولیه مواجه می‌شوند.

رشد 114 درصدی درآمدهای عمومی البرز نسبت به سال گذشته
شنبه، 19 خرداد 1403 - 16:24

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان البرز از قرار گرفتن این استان در جایگاه سوم بودجه‌های عمرانی کشور در قانون بودجه 1403 خبر داد.

🌱 افزایش ۱ میلیارد دلاری صادرات کشاورزی در سال ۱۴۰۲
چهارشنبه، 16 خرداد 1403 - 15:00

وزیر کشاورزی گفت: در نظر داریم با ثکنواختی تولید جلوی نوسانات میزان کالا را در بازار، صنعت و صادرات بگیریم.

تشکیل کمیته‌های نظارت بر طرح‌های بهره‌مند از تسهیلات اشتغالزا در البرز
چهارشنبه، 16 خرداد 1403 - 09:46

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز از راه‌اندازی کمیته‌های نظارت بر طرح‌های بهره‌مند از تسهیلات اشتغالزایی تبصره‌ای و مشاغل خانگی در البرز خبر داد.

استان البرز در جايگاه سوم بودجه‌های عمرانی كشور
چهارشنبه، 16 خرداد 1403 - 09:59

رييس سازمان مديريت و برنامه‌ريزی استان البرز گفت: استان البرز درجايگاه سوم بودجه های عمرانی كشور در قانون بودجه سال جاری قرار گرفت است.

🛠 اولویت در تامین نیروی کار مورد نیاز صنایع استان البرز با متقاضیان ایرانی است
یکشنبه، 13 خرداد 1403 - 20:06

رئیس کمیسیون صنعت‌و‌معدن دوره چهارم اتاق بازرگانی البرز خبر داد که در سیزدهمین نشست کمیسیون صنعت‌ و‌ معدن دوره چهارم اتاق بازرگانی البرز تاکید شد که در تامین نیروی کار صنایع استان ارجحیت و اولویت با متقاضیان ایرانی است.

برگزاری دومین اردوی راهیان پیشرفت وزارت صمت در سال ۱۴۰۳ در استان البرز
یکشنبه، 13 خرداد 1403 - 19:24

برگزاری دومین اردوی راهیان پیشرفت وزارت صمت در سال 1403 باحضور دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی واحد غرب و شرق استان تهران در شرکت ایدکو پرس از واحدهای بزرگ صنعتی استان البرز.

🏭 بررسی مسائل و مشکلات واحد‌های تولیدی البرز با حضور دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور
شنبه، 12 خرداد 1403 - 14:20

طی بازدید چند ساعته دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور از شرکت دخانیات (BAT پارس)، واحد تولیدی آساپارت و شرکت ماهان پالایش البرز مسائل و مشکلات این واحد‌های تولیدی بررسی شد.

تشکیل قرارگاه جهادی تسهیل‌گران بسیج کارگری و کارخانجات در استان البرز
سه‌شنبه، 08 خرداد 1403 - 13:21

مسئول سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان البرز رویکرد این قرارگاه را تثبیت اشتغال از طریق رفع موانع تولید، توسعه و جهش اشتغال از طریق ایجاد تعاونی‌های تولیدی، راهبری و هدایت نیروی کار ماهر، برای صنایع از طریق پایگاه‌های بسیج و مساجد محلات معرفی کرد.

اولویت‌های کشور ثبت سفارش مواد اولیه و ماشین‌ آلات مورد نیاز تولید باشد
دوشنبه، 07 خرداد 1403 - 14:11

رئیس اتاق بازرگانی البرز در پنجمین نشست قرارگاه جهش تولید با مشارکت مردم استان گفت: ثبت سفارش مواد‌اولیه و ماشین‌آلات مورد نیاز تولید کشور جزو اولویت‌ها باشد.

طرح مولدسازی دارایی‌های دولت برای رفاه و رضایتمندی مردم است
یکشنبه، 06 خرداد 1403 - 20:17

استاندار البرز گفت: مولدسازی دارایی‌های دولت در استان البرز، ارتقا و توسعه زیرساخت‌ها و سرانه‌ها را به همراه دارد.

برگزاری ششمین جلسه تنظیم بازار البرز در سال ۱۴۰۳
یکشنبه، 06 خرداد 1403 - 11:21

ششمین جلسه کارگروه تنظیم بازار استان البرز، صبح امروز یکشنبه در سالن شهدای استانداری البرز، با محوریت ضرورت توزیع بهنگام کالاهای اساسی، ظرفیت‌های مناسب تعاونی‌ها و ساماندهی عرصه اینترنتی نان سنتی برگزار شد.

درآمد ۵۴۸،۰۰۰،۰۰۰ دلاری استان البرز از فروش ناخالص در سال ۱۴۰۲
پنجشنبه، 03 خرداد 1403 - 12:07

رييس سازمان مديريت و برنامه ريزی استان البرز گفت: در سال گذشته مبلغ ۵۴۸ ميليون دلار جذب سرمايه گذاری خارجی در بخش صنايع آرايشی، پارچه، چاپ، شيميايي و انفورماتيكت با سرمايه گذارانی از كشورهای امارت متحده عربی، تركيه، چين، عمان، اتريش، هند براساس آمار مركز خدمات سرمايه گذاری استان البرز داشته كه رشد بيش از پنج برابری را نسبت به سال ۱۴۰۱ تجربه كرده است.

اولین جلسه کمیته افزایش تولید، صادرات و سرمایه‌‌گذاری ذیل قرارگاه جهش تولید با مشارکت مردم برگزار شد/ تاکید بر نظرسنجی از فعالان اقتصادی برای بررسی مشکلات و موانع موجود
سه‌شنبه، 01 خرداد 1403 - 14:59

اولین جلسه کمیته افزایش تولید، صادرات و سرمایه‌‌گذاری ذیل قرارگاه جهش تولید با مشارکت مردم استان البرز در خصوص تعیین سرفصل‌ها و برنامه‌های اجرایی این کمیته بر اساس طرح سوال و نظرسنجی از فعالان اقتصادی برای بررسی و رسیدگی به مشکلات آنها برگزار شد.

رئیس اتاق بازرگانی البرز: زیر ساخت‌های حمل‌و‌نقل کالاهای صادراتی در البرز تقویت شود
شنبه، 29 اردیبهشت 1403 - 14:54

رئیس اتاق بازرگانی البرز در جلسه با محوریت توسعه صادرات بر بسترسازی مناسب برای ارتقاء زیرساخت‌های حمل‌و‌نقل کالاهای صادراتی در استان تاکید کرد.

ضرورت رسیدگی دولت به مطالبات و خواسته‌های حقوقی بخش خصوصی
پنجشنبه، 27 اردیبهشت 1403 - 13:33

رئیس اتاق بازرگانی البرز در جلسه شورای اداری استان البرز که با حضور معاون حقوقی رئیس‌جمهور به نمایندگی از فعالان اقتصادی برگزار شد گفت: البرز قطب تولید دارو، ماکارونی و در تولید محصولات آرایشی و بهداشتی در کشور است.

🏭 بهره‌برداری از فاز توسعه‌ای یک واحد دانش بنیان در کرج
پنجشنبه، 27 اردیبهشت 1403 - 15:39

فاز توسعه‌ای واحد دانش بنیان هوایار واقع در شهرک صنعتی بهارستان با حضور محمد دهقان، معاون حقوقی رئیس جمهور افتتاح شد.

🏭 افتتاح یک واحد دانش بنیان در کرج به دست معاون حقوقی رئیس جمهور
پنجشنبه، 27 اردیبهشت 1403 - 14:13

واحد دانش بنیان موتور سهند با حضور محمد دهقان، معاون حقوقی دولت سیزدهم، واقع در شهرک صنعتی بهارستان کرج به بهره‌برداری رسید.

خیز بلند البرز برای دستیابی به صادرات ۲ میلیارد دلاری
چهارشنبه، 26 اردیبهشت 1403 - 10:42

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: جای خرسندی دارد که سال گذشته با پیگیری‌های صورت گرفته صادرات استان از حدود ۳۵۰ میلیون دلار به بیش از یک میلیارد دلار رسید ولی از سوی دیگر بر این باور هستیم که این رقم با ظرفیت های ویژه البرز در تولید و صادرات، تناسب ندارد.

افتتاح یک واحد صنعتی در شهرک بهارستان کرج
سه‌شنبه، 25 اردیبهشت 1403 - 17:28

طرح توسعه خط جدید کوتینگ هسته مرکزی کاتالیست خودرو و پتروشیمی در شهرک صنعتی بهارستان با حضور استاندار البرز افتتاح شد.

بازدید استاندار البرز از واحد تولیدی صنعتی بنیان صنعت اول
سه‌شنبه، 25 اردیبهشت 1403 - 17:18

مجتبی عبداللهی در این بازدید، در خصوص موضوعات و مسائل مربوط به تولید قطعات خودرو و موانع توسعه فعالیت‌ها در این بخش بحث و گفتگو شد.

شهرک صنعتی تولیدی و تبدیلی در طالقان ایجاد می‌شود/ یک شهرک صنعتی غیردولتی در ساوجبلاغ افتتاح می‌گردد
سه‌شنبه، 25 اردیبهشت 1403 - 13:19

نماینده عالی دولت در استان البرز از ابلاغ مصوبه ارتقا و تبدیل هشت لکه صنعتی البرز به شهرک صنعتی که برخی از آنها بیش از ۲۰ سال در انتظار این امر مهم بودند، خبر داد.

فعال بودن بیش از ۱۶۰۰۰ واحد صنفی _تولیدی در البرز
سه‌شنبه، 25 اردیبهشت 1403 - 12:50

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان البرز در نشست مشترک با اعضای هیات مدیره 4 اتحادیه صنفی استان البرز گفت: اصناف پیشران زنجیره تولید تا عرضه هستند و به عنوان یک ظرفیت جدی در تحقق مشارکت واقعی مردم در جهش تولید مورد حمایت قرار گیرند.

رونمایی از لوکوموتیو باری MAP30 و موتور دیزل MP610 با حضور وزیر صمت در البرز
دوشنبه، 24 اردیبهشت 1403 - 14:23

برای نخستین‌ بار در ایران لوکوموتیو باری و موتور دیزل به دست صنعت‌گران شرکت مپنا دیزل بومی سازی شد.

سامانه ذخیره ساز انرژی مپنا، راهکار مناسبی برای تامین برق واحدهای صنعتی استان است
چهارشنبه، 19 اردیبهشت 1403 - 13:37

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: با توجه به دغدغه های موجود در خصوص تامین برق مورد نیاز شهرک ها و واحدهای صنعتی در دوره پیک مصرف تابستان، فناوری توسعه یافته سامانه ذخیره ساز انرژی مکو مپنا می تواند راهکار مناسبی باشد.

موضوعات و مسائل طلافروشان در خصوص سامانه های مودیان و تجارت در حضور استاندار البرز مطرح شد
دوشنبه، 17 اردیبهشت 1403 - 15:36

نماینده عالی دولت در استان البرز با حضور در جمع اعضای اتحادیه طلافروشان در استان به بررسی موضوعات و مسائل این صنف با سامانه های مودیان و تجارت، پرداخت.

آغازا جرای طرح آمارگيری از نيروی كار بهارسال 1403 استان البرز
دوشنبه، 17 اردیبهشت 1403 - 12:29

اين طرح در سال ۱۴۰۳ با ۲۱۴۸ خانوار نمونه در مناطق شهری و روستايی استان البرز اجرا می‌شود.

بازدید نماینده پاکستان از غرفه استان البرز در نمایشگاه ایران اکسپو 2024
پنجشنبه، 13 اردیبهشت 1403 - 14:35

نائب رئیس فدراسیون اتاق‌های بازرگانی و صنایع پاکستان به همراه رایزن بازرگانی ایران در پاکستان، معاون اداره‌کل شبه قاره هند سازمان توسعه تجارت و تعدادی از تجار پاکستانی با حضور در ششمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران از پاویون اتاق بازرگانی البرز دیدن کردند.

روسیه خواستار صنایع غذایی و افغانستان تخم‌‌مرغ و اقیلم کردستان سیمان تولید ایران می‌خواهند
پنجشنبه، 13 اردیبهشت 1403 - 13:03

رئیس انجمن صادرکنندگان استان البرز گفت: در پاویون اتاق بازرگانی البرز در ششمین دوره نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران و طی مذاکراتی با هیات‌های تجاری از داغستان روسیه، جمهوری افغانستان و اقلیم کردستان عراق برای صادرات محصولات غذایی، تخم‌مرغ و سیمان ایران گفت‌وگو شد.

علیرضا عباسی: از ظرفیت ‌شرکت‌های دانش‌بنیان البرز در نمایشگاه ایران اکسپو استفاده شود
پنجشنبه، 13 اردیبهشت 1403 - 14:51

نماینده کرج، فردیس و اشتهارد در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور قابل توجه شرکت‌های البرزی در ششمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی کشور گفت: از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان البرز در نمایشگاه ایران اکسپو استفاده شود.

علی آبادی وزیر صنعت، معدن و تجارت از غرفه‌های البرزی در ششمین نمایشگاه ایران اکسپو دیدن کرد
پنجشنبه، 13 اردیبهشت 1403 - 14:12

در ششمین نمایشگاه ایران اکسپو 2024 که در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد 30 شرکت و تولیدکننده انواع محصولات صنعتی اعم از صنايع غذایی، ماشین سازی، پلاستیک و پلیمر، صنایع الکترونیکی و... حضور داشتند.

عدم امکان ثبت سفارش کالاهای وارداتی برخی فعالان اقتصادی را با چالش مواجه کرده است
چهارشنبه، 12 اردیبهشت 1403 - 00:18

رئیس اتاق بازرگانی البرز در بازدید از ششمین دوره نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی کشور گفت: عدم امکان ثبت سفارش کالاهای وارداتی، برخی فعالان اقتصادی کشور را با چالش مواجه کرده است.

توزیع روزانه ۴ تن گوشت قرمز در بازارهای روز کرج
سه‌شنبه، 11 اردیبهشت 1403 - 12:55

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرج از توزیع روزانه چهار تن گوشت گرم گوسفند و گوساله در بازار روزهای تحت پوشش خبر داد.

صادرات استان البرز از مرز یک میلیارد دلار گذشت
سه‌شنبه، 11 اردیبهشت 1403 - 20:53

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: ۷۰ درصد تولید داخلی و صادرات داروی کشور از واحدهای مستقر در استان البرز صورت می گیرد و این استان پایتخت داروی کشور محسوب می‌شود.

کالای با کیفیت ایرانی قابلیت رقابت با کالاهای خارجی در بازارهای بین‌المللی را دارد
سه‌شنبه، 11 اردیبهشت 1403 - 11:04

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی البرز با تاکید بر بهبود کیفیت محصولات ایرانی گفت: کالای با کیفیت ایرانی قابلیت رقابت با کالاهای خارجی در بازارهای بین‌المللی را دارد.

کارگران نمونه و برتر استان البرز تجلیل شدند
دوشنبه، 10 اردیبهشت 1403 - 18:56

جشنواره تقدیر از کارگران نخبه و واحد‌های صنعتی برتر استان البرز، طی مراسمی به مناسبت هفته 《کار و کارگر》 به همت "شرکت ایدکوپرس" در شهرک صنعتی بهارستان کرج برگزار شد.

 ‎تاکید معاون وزیر جهاد کشاورزی بر تقویت صادرات محصولات فناورانه موسسه رازی و انجام همکاری‌های مشترک
یکشنبه، 09 اردیبهشت 1403 - 20:17

معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی، گفت: در دولت سیزدهم باید شاهد توسعه صادرات محصولات موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی باشیم.

همکاری صنعتی ۵۰۰ میلیون دلاری ایران و سوریه
یکشنبه، 09 اردیبهشت 1403 - 22:22

نائب رئیس اتاق بازرگانی البرز در نشست با هیات تجاری سوریه گفت: با برنامه‌ریزی‌های اقتصادی صورت گرفته در ایران برای افزایش رقم مبادلات تجاری سالانه کشورمان با سوریه به عدد ۵۰۰ میلیون دلار هدف‌گذاری می‌شود.

حضور هیات تجاری ۱۰۰ نفری سوریه در اتاق بازرگانی البرز
یکشنبه، 09 اردیبهشت 1403 - 22:01

همزمان با برگزاری ششمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران اکسپو ۲۰۲۴، هیات تجاری ۱۰۰ نفری از کشور سوریه در اتاق بازرگانی البرز حضور یافتند و در ادامه نشست‌های B2B میان فعالان اقتصادی این کشور و استان البرز در حوزه‌های مختلف تولیدی و صنعتی برگزار شد.

اختصاص ۲۵۰۰متر فضای نمایشگاه ایران اکسپو ۲۰۲۴ به تولیدکنندگان و صنعتگران استان البرز
یکشنبه، 09 اردیبهشت 1403 - 13:48

عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی و رئیس انجمن صادرکنندگان البرز با اشاره به برپایی پاویون این استان در ششمین دوره نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی کشور گفت: در این نمایشگاه ۲۵۰۰ متر فضا در اختیار فعالان اقتصادی البرز است.

اولین فراخوان رسمی بورس صنعت و مشاغل منتشر شد
شنبه، 08 اردیبهشت 1403 - 13:42

اولین فراخوان رسمی بورس صنعت و مشاغل ویژه صاحبان صنایع، شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی از سوی سازمان امور دانشجویان منتشر شد.

موسسه رازی حامی برگزاری بیست و یکمین کنگره ملی دامپزشکی ایران
پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403 - 14:07

موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی در بیست و یکمین کنگره ملی دامپزشکی ایران که 11 تا 13 اردیبهشت ماه در هتل المپیک تهران برگزار می‌شود، حضوری چشمگیر و پویا خواهد داشت.

استاندار البرز: باید بسترهای مشارکت و حضور فعال مردم در تولید و اقتصاد را فراهم کنیم
یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403 - 16:16

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: باید چگونگی تحقق مشارکت مردم در تولید و اقتصاد را با بهره گیری از توان نخبگان استان مورد مطالعه قرار دهیم و خروجی علمی این امر را اجرایی کنیم.

مشکلات شهرک‌های صنعتی البرز در نشست‌‌های تخصصی بررسی می‌شود
چهارشنبه، 29 فروردین 1403 - 12:48

در دوازدهمین نشست کمیسیون صنعت و معدن دوره چهارم اتاق بازرگانی البرز بر ضرورت احصاء مشکلات زیرساختی شهرک‌های صنعتی استان و بررسی آن در نشست‌های تخصصی با مدیران دستگاه‌های اجرایی مرتبط تاکید شد.

برنامه‌ریزی مولد سازی دارایی‌های دولتی در البرز
سه‌شنبه، 28 فروردین 1403 - 17:53

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان البرز در راستای تحقق شعار سال 1403 تاکید کرد که داشتن برنامه مدون در حوزه بهبود فضای کسب و کار و مولدسازی دارایی های دولت در استان البرز ضروری است.

برگزاري چهارمین جلسه هماهنگی جهت شرکت مؤثر استان در نمایشگاه بین المللی ایران اکسپو ۲۰۲۴
دوشنبه، 27 فروردین 1403 - 20:48

اين جلسه به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و با حضور رؤسا، مدیران کل استانی و نمایندگان دستگاه های اجرایی به منظور ارائه آخرین اقدامات انجام شده دستگاه های مرتبط در راستای برگزاری نمایشگاه فوق در اردیبهشت ماه سال جاری در محل سالن جلسات شهدای دولت تشکیل شد.

مرحله سوم طرح کالابرگ الکترونیکی فجرانه اجرا می‌شود
دوشنبه، 27 فروردین 1403 - 20:40

اولین جلسه ستادی سال ۱۴۰۳ کالابرگ الکترونیکی فجرانه که حمایت دولت از دهک های کم درآمد جامعه با رعایت کرامت انسانی است به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز برگزار شد.

فرهنگ تولید در کشور نهادینه شود
شنبه، 25 فروردین 1403 - 10:01

رئیس کمیسیون صنعت و معدن اتاق بازرگانی البرز با بیان اینکه فرهنگ تولید باید در کشور نهادینه شود، گفت: مدیران و مسئولان دولتی باید به این باور برسند که تنها راه نجات کشور، بهبود وضعیت تولید و به تبع آن تغییر شرایط اقتصادی کشور است.

حمایت دولت و مجلس از بخش خصوصی برای تحقق شعار سال ضرورت دارد
پنجشنبه، 23 فروردین 1403 - 20:02

رئیس انجمن صادرکنندگان استان البرز گفت: دقت نظر مجلس و دولت در وضع قوانین حمایتی از بخش خصوصی و جلوگیری از صدور بخش‌نامه‌های خلق‌الساعه و مخل کسب‌وکار به منظور تسهیل امور مربوط به فعالان این عرصه و تحقق شعار سال ضرورت دارد.

افزایش نرخ صعودی ارز بر تورم و تولید کشور اثرگذار است / دو میلیارد دلار صادرات استانی تا پایان سال
سه‌شنبه، 21 فروردین 1403 - 08:33

رئیس اتاق بازرگانی البرز افزود: نوسانات ارزی باعث افزایش قیمت مواد اولیه و ماشین‌آلات وارداتی و در نتیجه بالا رفتن هزینه‌های تولید و در نهایت افزایش قیمت محصول نهایی یا به عبارتی افزایش تورم مصرفی مواجه می‌شویم.

زمان واریزی اولین حقوق سال جدید اعلام شد
سه‌شنبه، 21 فروردین 1403 - 08:11

زمان واریزی اولین حقوق سال ۱۴۰۳ مستمری بگیران اعلام شد.

عملیاتی شدن بیش از ۹۰ درصد مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان البرز
یکشنبه، 19 فروردین 1403 - 10:50

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: در طول یکسال گذشته بیش از ۹۰ درصد مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان با همکاری دستگاه‌های مسئول عملیاتی شده اند که بالاتر از متوسط کشوری است.

مشارکت ده‌ها میلیاردی مردم البرز در خرید کالابرگ الکترونیکی
شنبه، 18 فروردین 1403 - 14:46

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز گفت: از ۲۰ اسفند تا پایان ۱۵ فروردین‌ماه در طرح فجرانه کالابرگ الکترونیکی مردم ۱۹۹ میلیارد ریال در قالب ۴۳۱ هزار تراکنش خرید انجام دادند.

همدلی برای تحقق شعار سال و تشکیل قرارگاه جهش تولید با مشارکت مردم
شنبه، 18 فروردین 1403 - 13:44

به دنبال دستور استاندار محترم مبنی بر تشکیل قرارگاه جهش تولید با مشارکت مردم و محول کردن کمیته افزایش تولید به اداره کل هماهنگی امور اقتصادی، نشست صمیمی با حضور کارکنان این اداره کل و معاون هماهنگی امور اقتصادی برگزار شد. در این نشست که در فضایی صمیمی و گفتگو محور برگزار شد، کارکنان اداره کل اقتصادی به بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود در خصوص چالش‌ها و فرصت‌های پیش روی تحقق شعار سال "جهش تولید با مشارکت مردم" پرداختند.

کشف فرار مالياتی در یک شرکت تجاری
چهارشنبه، 08 فروردین 1403 - 17:59

جانشين انتظامی استان البرز از کشف فرار مالياتی به مبلغ 299 ‏ميليارد و 728 ميليون ريالی در يک شرکت تجاری در کرج توسط پليس امنيت ‏اقتصادی اين فرماندهی خبرداد‎.

کالابرگ، مسئولیتی است که دولت برای کسب رضایتمندی مردم به عهده گرفت
چهارشنبه، 08 فروردین 1403 - 14:33

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: موضوع ارائه کالابرگ به ۶۰ میلیون ایرانی، مسئولیت و بار بزرگی است که دولت سیزدهم برای کسب رضایتمندی مردم به دوش کشید.

۱۳۰درصد از درآمد عمومی پیشبینی شده استان محقق شد
دوشنبه، 06 فروردین 1403 - 15:31

در آمد های عمومی وصول شده استان در سال ۱۴۰۲مبلغ ۱۸۵/۷۱۰ میلیارد ریال بوده است که نسبت به مبلغ پیش بینی شده آن ۱۳۰درصد محقق شده است.

دستور ويژه معاون اقتصادى استاندار برای رفع موانع تولید سه شرکت تولیدی
یکشنبه، 27 اسفند 1402 - 23:30

معاون امور اقتصادى استاندارى البرز در یکصد و نوزدهمين جلسه ستاد تسهيل و رفع موانع توليد بر انجام اقدامات لازم جهت رفع مشکلات تولیدی تاكيد كرد.

ضرورت تقویت تولیدات شرکت‌های دانش‌بنیان با ورود تکنولوژی و فناوری‌های روز
دوشنبه، 21 اسفند 1402 - 09:13

در نشست کمیسیون سرمایه‌گذاری و کسب‌وکارهای نوین و دانش‌بنیان بر تقویت تولیدات این مجموعه‌ها و ورود فناوری‌های روز به این بخش تاکید شد.

مبلغ عیدی بازنشستگان مشخص شد
چهارشنبه، 09 اسفند 1402 - 09:50

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی بخشنامه عیدی سال ۱۴۰۲ مستمری بگیران این سازمان را صادر کرد.

محدودیت زمانی جهت ارایه خدمات در سیستم ارجاع سازمان نظام مهندسی
سه‌شنبه، 08 اسفند 1402 - 09:41

در راستای ارایه خدمات مناسب و دقیق، محدودیت زمانی ارایه خدمات ارجاع کار سازمان در روزهای پایانی سال اعلام شد.

نشست هم‌اندیشی دومین دوره هیات مدیره مجمع خیرین امنیت‌ساز استان البرز
شنبه، 28 بهمن 1402 - 10:50

نشست هم‌اندیشی دومین دوره هیات مدیره مجمع خیرین امنیت‌ساز استان با حضور اعضاء در محل اتاق بازرگانی البرز برگزار شد.

سهم ۱۶۰۰ میلیارد تومانی شهرداری کرج از مالیات بر ارزش افزوده
چهارشنبه، 18 بهمن 1402 - 10:38

محمدی مدیرکل امور مالیاتی البرز: از ابتدای امسال تا پایان دی ماه، سه هزار و ۱۸۰ میلیارد تومان از محل مالیات بر ارزش افزوده به شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان البرز پرداخت شده که حدود ۵۰ درصد آن یعنی ۱۶۲۰ میلیارد تومان به شهرداری کرج تعلق گرفته است.

پرداخت ۱۸۷ میلیاردی دولت علاوه بر یارانه در طرح کالابرگ الکترونیکی به مردم البرز
شنبه، 07 بهمن 1402 - 10:25

۱۴۵ هزار خانوار البرزی در دهک های اول تا هفتم از ابتدای اجرای طرح ، در ازای خرید و استفاده از یارانه خود در قالب طرح کالابرگ الکترونیکی، بیش از ۱۸۷ میلیارد تومان مازاد بر یارانه خود بهره‌مند شدند.

مجلس با همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تا 90 درصد حقوق شاغلان موافقت کرد
سه‌شنبه، 30 آبان 1402 - 13:20

نمایندگان مجلس با همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تا 90 درصد حقوق شاغلان موافقت کردند.

پنجمین نشست هم اندیشی فعالان حوزه دریایی
پنجشنبه، 25 آبان 1402 - 03:33

نشست شورای عالی صنایع دریایی کشور که در منطقه فرودگاه پیام با حضور فعالان حوزه دریایی

دولت سرانه مصرف در بخش‌های مختلف اقتصادی را اعلام کند
چهارشنبه، 24 آبان 1402 - 12:16

رئیس کمیسیون بازرگانی اتاق البرز با طرح درخواست از دولت به منظور اعلام سرانه مصرف در بخش‌های مختلف اقتصادی گفت: در البرز نیز باید برای هدایت سرمایه و به تبع آن تعیین سرانه مصرف در استان اقدامات اساسی انجام شود.

جلوگیری از تغییر کاربری 40 هکتار از اراضی زراعی در «فرخ آباد» فردیس
شنبه، 20 آبان 1402 - 10:02

دادستان عمومی و انقلاب فردیس گفت که با ورود به موقع از تغییر کاربری غیرمجاز 40 هکتار در مشکین دشت پیشگیری شد.

اعلام جزئیات وام ازدواج ۵۰۰ میلیونی دهه شصتی‌ها
شنبه، 20 آبان 1402 - 09:54

یک مقام مسئول در نهاد ریاست‌جمهوری گفت: در این طرح متولدین دهه ۶۰ ساکن در مناطق روستایی و شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر جمعیت در صورت ازدواج و احراز شرایط از تسهیلات ازدواج، خرید اقساطی جهیزیه و اشتغال برخوردار می‌شوند

دغدغه های مردم و فعالین اقتصادی در شمول مالیات بر سوداگری در نظر گرفته شده است/ جوسازی‌ها درباره قانون مالیات بر سوداگری نادرست است.
دوشنبه، 18 اردیبهشت 1402 - 09:57

تصویب طرح مالیات بر عایدی سرمایه یا همان مالیات بر سوداگری که روز سه شنبه ۱۲ اردیبهشت در مجلس انجام شد با واکنش‌های مثبتی از سوی کارشناسان و صاحب‌نظران همراه شده است. با اجرای این قانون، سیاستگذار دست دلالان را از فعالیت‌های سفته‌بازانه در بازارهای غیرمولد کوتاه می‌کند. رئیس فراکسیون دیپلماسی اقتصادی مجلس با اشاره به این موضوع گفت که این قانون عرصه را بر سفته‌بازی و دلالی تنگ و از منافع ۹۹درصد مردم صیانت می‌کند.

تناقض در قیمت واقعی مرغ در البرز
چهارشنبه، 30 فروردین 1402 - 10:30

درحالی قیمت مرغ حدود ۶۰ هزار تومان اعلام می‌شود که فروش در بازار به ۱۰۰ هزار تومان نیز می‌رسد عدم نظارت جدی و دقیق موجب شده تا برخی کسبه بساط سواستفاده را به راه کنند

توزیع ۲۰ تن گوشت گرم وارداتی در بازار روزهای شهر کرج
دوشنبه، 21 فروردین 1402 - 11:58

معاون اجرایی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرج از توزیع ۲۰ تن گوشت گرم وارداتی در بازار روزهای شهر خبر داد.

صرفه جویی 270 میلیون لیتری بنزین در البرز
یکشنبه، 20 فروردین 1402 - 21:12

البرزی‌ها در سال گذشته 270 میلیون متر مکعب گاز فشرده طبیعی (CNG) مصرف کردند که به همین مقدار در مصرف بنزین صرفه جویی شده است.

پرداخت 8000 میلیارد ریال تسهیلات توسط بانک توسعه تعاون استان البرز
چهارشنبه، 28 دی 1401 - 12:08

طی 9 ماهه سپری شده از سال جاری 8000 میلیارد ریال تسهیلات در قالب 2597 فقره پرونده اعتباری به بخشهای مختلف اقتصادی استان شامل صنعت و معدن، کشاورزی،بازرگانی خدمات، اشتغالزایی ، مددجویان تحت پوشش نهادهای حمایتی، ازدواج و فرزندآوری پرداخت گردیده است..

پرداخت بیش از ۱۵۴۰ میلیارد ریال تسهیلات تبصره 18 قانون بودجه در بانک توسعه تعاون استان البرز
سه‌شنبه، 22 آذر 1401 - 12:58

غیاثی مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان البرز از پرداخت بیش از 1540 میلیارد ریال تسهیلات تبصره 18 قانون بودجه در این استان تا پایان آبانماه سال جاری خبر داد.

سال آینده حقوق و دستمزد ۲۰ درصد افزایش می‌یابد
یکشنبه، 13 آذر 1401 - 12:58

«علیرضا سلیمی» عضو هیئت رئیسه مجلس: به گزارش نشر فردا و به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان البرز در جلسه غیر علنی مجلس و دولت آقای میرکاظمی اعلام کرد که سال آینده ۲۰ درصد به حقوق ها اضافه خواهد شد همچنین در این جلسه اعلام شد که ۸۰ درصد از درآمدهای دولت در امسال تحقق پیدا کرده است .

بودجه پیشنهادی سال جاری ۵۲ میلیارد تومان افزایش داشته است
چهارشنبه، 09 آذر 1401 - 10:19

رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج گفت: بودجه متمم پیشنهادی سال ۱۴۰۱، شش هزار و ۱۵۳ میلیارد تومان است که نسبت به بودجه مصوب، ۵۲ میلیارد تومان افزایش داشته است.

سه ابر چالش امروز کشور و راهکارهای اصلاحی آن: زمین و مسکن، بانک، سبک زندگی
دوشنبه، 07 آذر 1401 - 09:48

ما سه ابر چالش در کشور داریم بحث زمین، بانک و سبک زندگی که می خواهیم ارتباط آنها را با مؤلفه مسکن بررسی کنیم؛

سهم البرز از محل اخذ تسهیلات تبصره 18 متناسب با ظرفیت های این استان باشد
پنجشنبه، 19 آبان 1401 - 14:33

نائب رئیس اتاق بازرگانی البرز گفت: سهم البرز در اخذ تسهیلات از سرفصل های مختلف به ویژه تسهیلات تبصره 18 متناسب با ظرفیت های این استان باشد تا نیاز واقعی متقاضیان در حوزه تولید و صنعت آن به خوبی مرتفع شود.

تمدید زمان امهال مطالبات واحد‌های تولیدی دارای بدهی غیرجاری تا پایان شهریور ۱۴۰۲
چهارشنبه، 18 آبان 1401 - 18:13

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان البرز اعلام کرد: شورای پول و اعتبار با تمدید زمان امهال مطالبات واحد‌های تولیدی دارای بدهی غیرجاری، تا پایان شهریور ماه سال ۱۴۰۲ موافقت نموده است.

با صرف هزینه ۱۶۰۰میلیارد ریال ساخت مخازن جدید آب در البرز شتاب می گیرد
یکشنبه، 15 آبان 1401 - 10:20

برنامه پرشتاب ساخت مخازن جدید ذخیره آب در شهرها و روستاهای استان البرز، سالانه حدود ۱۵ درصد از حجم کمبود مخازن ذخیره را جبران می کند.

اراضی صنعتی تنها به تولیدکننده واقعی واگذار می‌شود
چهارشنبه، 11 آبان 1401 - 10:26

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز «حمیدرضا عقاب نشین» در کارگروه رصد و پایش صنایع دانش بنیان استان البرز که در این شرکت برگزار شد از واگذاری خارج از نوبت و تشریفات زمین در شهرک‌های صنعتی استان البرز به شرکت‌های دانش بنیان خبر داد و گفت: برای شرکت های دانش بنیان مورد تایید «معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری» واگذاری زمین با حداقل شرایط نقدی که معادل ۱۰ درصد است؛ انجام خواهد شد و شش ماه تنفس برای شروع اقساط این شرکت‌ها در نظر گرفته شده و بازپرداخت اقساط آن نیز حداکثر در ۱۶ قسط سه ماهه صورت می‌پذیرد.

پرداخت بیش از 5217 میلیارد ریال تسهیلات توسط بانک توسعه تعاون استان البرز 
سه‌شنبه، 03 آبان 1401 - 09:07

طی 6 ماهه نخست سال جاری بیش از 5217 میلیارد ریال تسهیلات در قالب 1569 فقره پرونده اعتباری به بخشهای مختلف اقتصادی استان شامل صنعت و معدن، کشاورزی،بازرگانی خدمات، اشتغالزایی و حمایتی پرداخت گردیده است.

آخرین قیمت مرغ و میوه در بازار روزهای کرج
یکشنبه، 01 آبان 1401 - 10:21

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرج گفت: هر کیلوگرم مرغ تازه در میادین میوه و تره بار به قیمت ۵۹ هزار و ۸۰۰ تومان، هر کیلوگرم مرغ منجمد ۴۸ هزار تومان و قارچ دکمه ای (فله) هم ۴۹ هزار تومان به فروش می‌رسد.

صدور 86 فقره جواز تاسیس برای شرکت های دانش بنیان/ استقرار و فعالیت 166 واحد صنعتی دانش بنیان در استان البرز
سه‌شنبه، 22 شهریور 1401 - 10:08

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت البرز گفت: ۸۶ شرکت دانش بنیان در این استان جواز تاسیس خود را دریافت و هم اکنون در دست ساخت می باشند.

حذف ارز ترجیحی از دارو موجب کاهش فساد و شفافیت در فرآیند تولید آن شده است
جمعه، 18 شهریور 1401 - 12:13

نائب رئیس اتاق بازرگانی البرز گفت: حذف ارز ترجیحی از دارو علاوه بر کاهش فساد منجر به شفافیت بیشتر فرآیندهای تولید برای تولیدکنندگان این حوزه شده است.

بررسی بیمه شدن افراد کم توان
دوشنبه، 14 شهریور 1401 - 22:38

در نشست بشیری مدیر صندوق در استان البرز با بویینی نماینده بنیاد علوی استان ظرفیت های طرفین در راستای گسترش عدالت اجتماعی بررسی شد

حضور مدیر مخابرات منطقه البرز در مراسم بهره برداری از ۶ پروژه تولیدی ، صنعتی در فرودگاه بین المللی پیام همزمان با هفته دولت
سه‌شنبه، 08 شهریور 1401 - 18:09

حضور دکتر بیان مدیر مخابرات منطقه البرز، همراه با دکتر زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در افتتاح پروژه های هفته دولت در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام استان البرز

حضور وزیر ارتباطات و استاندار استان البرز در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام
دوشنبه، 07 شهریور 1401 - 23:12

ارتقا و توسعه منطقه ویژه اقتصادی پیام را حمایت و تسهیل می کنیم/ شهرداری های استان برای ساماندهی حلقه دره با تعامل و جدیت اقدام خواهند کرد/ استقرار تصفیه خانه در منطقه ویژه اقتصادی پیام ضرورت دارد. نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: منطقه ویژه اقتصادی پیام قابلیت های فراوانی دارد و باید بیش از پیش در راستای توسعه و ارتقا این مجموعه اهتمام داشته باشیم و تمامی ظرفیت ها را مورد بهره برداری قرار دهیم.

خط تولید و مراكز تحقیقاتی شش شركت حوزه فناوری اطلاعات و دانش بنیان در منطقه ویژه اقتصادی پیام افتتاح میشود
یکشنبه، 06 شهریور 1401 - 12:09

به مناسبت فرارسیدن هفته دولت و با حضور عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات شش شرکت حوزه فناوری ارتباطات و اطلاعات و دانش بنیان در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام به بهره برداری می رسد.

تصویب لایحه کمک مالی بیش از ۳/۵ میلیارد تومانی شورا و شهرداری کرج به ستاد اربعین
دوشنبه، 31 مرداد 1401 - 12:26

سخنگو و نائب رییس شورای اسلامی شهر کرج از تصویب لایحه دوفوریتی کمک مالی ۳ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومانی شورای شهر جهت ستاد اربیعین خبر داد.

اعتبارات سفر رئیس جمهور
شنبه، 29 مرداد 1401 - 16:37

اعتبارات فرهنگی سفر رییس جمهور به البرز ابلاغ شد

بازدید از شرکت دخانیات
یکشنبه، 23 مرداد 1401 - 13:00

بازدید فرماندار شهرستان ساوجبلاغ و شهردار هشتگرد از شرکت دخانیات در جهت رفع موانع تولید

جزئیات درج اطلاعات ملکی و سکونتی در سامانه ملی املاک و اسکان
شنبه، 18 اردیبهشت 1400 - 13:02

جزئیات درج اطلاعات ملکی و سکونتی در سامانه ملی املاک و اسکان اعلام شد که بر اساس آن از ۱۹ فروردین تا ۱۹ خرداد سرپرستان خانوار باید بر اساس زمانبندی به سامانه مراجعه و اطلاعات محل سکونتی و ملکی خود را ثبت کنند.